فهرست مطالب

شرکت مهاجرتی هومان ویزا در حال حاضر در حوزه مهاجرت و اخذ ویزای استارتاپ کانادا فعالیت ندارد.

ویزای استارت آپ کانادا

چرا مهاجرت به کشور کانادا ؟

کانادا کشوری پیشرفته و صنعتی در شمال قاره ی آمریکای شمالی است که به دلیل رشد و توسعه ی اقتصادی و امکانات رفاهی فراوان از جمله ارائه خدمات درمانی و پزشکی مناسب، داشتن نظام آموزشی با کیفیت بالا و غیره، افراد بسیاری در سراسر دنیا متقاضی مهاجرت و اقامت دائم در این کشور هستند.

برای مهاجرت به کانادا می توان از راه های مختلفی اقدام نمود که متقاضیان با توجه به شرایط و هدف خود از مهاجرت به این کشور یکی از این روش ها را برای مهاجرت و اخذ اقامت انتخاب می کنند.

مهاجرت به این کشور از طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری خارجی، کارآفرینی و غیره امکان پذیر می باشد و متقاضی با اخذ ویزای مربوطه می تواند اجازه ی اقامت این کشور را به دست آورد. مطمئن ترین و سریعترین راه موفقیت در مهاجرت کاری ، تحصیلی و غیره به هر کشوری مشاوره با تیم شرکت مهاجرتی هومان ویزاست.

بیشتر بخوانید: با اخذ ویزای شینگن به چه کشورهایی می توان سفر کرد؟

صدور ویزای استارت آپ کانادا برای کارآفرینان

یکی از روش های مهاجرت به این کشور اخذ ویزای استارت آپ کانادا است.

سرمایه گذاران خارجی که دارای طرح ها و ایده های جدیدی برای کسب و کار هستند، می توانند با سرمایه گذاری در این کشور بستری مناسب برای اقامت را برای خود فراهم کنند. ویزای استارتاپ کانادا برای سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی صادر می شود که می خواهند ایده های خلاقانه و جدید خود را در کشور کانادا اجرا کنند.

برای ارزیابی طرح استارتاپی خود می توانید از مشاوره های رایگان شرکت مهاجرتی هومان ویزا استفاده کنید.

مدارک اخذ ویزای استارت آپ کانادا

مهمترین مدارکی که برای اخذ ویزای استارت آپ کانادا باید ارائه شود، شامل:

* ارائه مدرک آزمون آیلتس با نمره ی حداقل 5

* پاسپورت معتبر

* نامه ساپورت

* تعهد نامه

* داشتن حداقل یک سال تحصیلات دانشگاهی

* عدم سوء پیشینه و هر گونه مشکل پزشکی که موجب منع ورود به کانادا باشد.

* مدارک اثبات تمکن مالی برای پرداخت هزینه های زندگی در کانادا به مدت یک سال

مراحل اخذ ویزای استارت آپ کانادا

در مرحله ی اول سرمایه گذار باید یک ایده ی تجاری خلاقانه و جدید داشته باشد و ایده مورد نظر باید بر پایه تکنولوژی و در مقیاس جهانی طراحی شود، سپس سرمایه گذار باید یک بیزینس پلن (طرح کسب و کار) قوی بنویسد. پس از نوشتن بیزینس پلن، طراح باید ایده ی خود را به یک سازمان حامی مانند صندوق های سرمایه گذاری کارآفرینی و غیره ارائه نماید. پس از تایید طرح و توافق با سازمان حامی، نامه ساپورت از سوی سازمان صادر می شود و سازمان حامی، نامه ی ساپورت و تعهدنامه را برای اداره ی مهاجرت ارسال می کند، پس از این متقاضی می تواند برای اخذ ویزای استارت آپ کانادا اقدام نماید.

پاسخ به تمام سوالات مربوط به نحوه اخذ ویزای استارتاپ کانادا و ویزای کاری با مشاوره رایگان شرکت مهاجرتی هومان ویزا.

مراحل اخذ ویزای استارت آپ کانادا

* از مهمترین شرایط اخذ ویزای استارت آپ کانادا پس از تایید طرح توسط سازمان حامی و ارسال نامه ی ساپورت و نامه ی تعهد، داشتن مدرک آزمون زبان انگلیسی یا فرانسه با کسب نمره ی قابل قبول است، چرا که کانادا یک کشور دو زبانه است و مردم به زبان انگلیسی و یا فرانسه صحبت می کنند. متقاضی باید به زبان انگلیسی یا فرانسه در سطح CLB5 تسلط داشته باشد. در صورت عدم کسب نمره ی قابل قبول، درخواست اخذ ویزای استارت آپ کانادا رد خواهد شد. تمام نکاتی که درباره نامه سازمان حامی باید بدونی رو می تونی با مشاوره با تیم کارشناسی شرکت مهاجرتی هومان ویزا دریافت کنی!

* همچنین متقاضی که صاحب ایده ای نو برای راه اندازی کسب و کار در کانادا است، باید دارای تمکن مالی برای پرداخت هزینه های زندگی در کشور کانادا حداقل به مدت یک سال باشد و مقدار این سرمایه بستگی به تعداد اعضای خانواده ی متقاضی دارد.

* سرمایه گذار باید مالک حداقل ۱۰درصد از سهام شرکت و کسب و کار باشد. همچنین کلیه موسسان باید حداقل 50 درصد سهام را در اختیار داشته باشند. در این صورت 5 نفر می توانند به عنوان موسسان و اعضای اصلی کسب و کار درخواست ویزا نمایند.

نامه ساپورت برای استارت آپ کانادا چیست؟

همان طور که گفته شد برای اخذ ویزای استارت آپ کانادا متقاضی باید پس از نوشتن بیزینس پلن و طرح تجاری خود آن را برای اخذ نامه حمایت از سازمان حامی کانادایی ارائه دهد و در صورت تایید طرح و ایده ی متقاضی از سوی سازمان حامی، نامه حمایت برای مجری طرح ارسال می شود و سازمان حامی با ارسال این نامه موافقت خود را برای ساپورت از طرح مورد نظر اعلام می کند. همچنین سازمان حامی یک نامه ساپورت نیز برای اداره ی مهاجرت ارسال می کند.

تعهدنامه استارت آپ کانادا چیست؟

سازمانی که نامه ساپورت را برای متقاضی صادر می کند، همزمان تعهدنامه را برای اداره ی مهاجرت ارسال می کند. در تعهدنامه اعضای گروه، ایده و طرح مورد نظر را مشخص می کنند و نامه ی تعهد شامل اطلاعاتی در خصوص توافق بین متقاضی طرح و سازمان سرمایه گذار است.

کدام سازمان های کانادایی از استارت آپ ها حمایت می کنند؟

برنامه  استارتاپ کانادا با هدف جذب کارآفرینان خارجی برای راه اندازی کسب و کار در این کشور است. متقاضی باید بتواند دولت کانادا را برای پذیرش طرح تجاری خود متقاعد کند تا بتواند موفق به اخذ ویزا و اجازه ی کار در این کشور شود. سازمان های حمایت کننده از استارت آپ ها به سه دسته تقسیم می شوند:

1- اینکیوبیتر‌ 

2- انجل اینوستر‌

3- ونچر کپیتالیست‌

اگه دوست داری در مورد اخذ ویزای دورکاری یا دیجیتال نومد کانادا بدونی کلیک کن.

ویژگی ایده و طرح استارت آپ کانادا 

کسانی که دارای ایده و طرح تجاری برای راه اندازی کسب و کار در کشور کانادا هستند، می توانند در صورت واجد شرایط بودن، اقدام به راه اندازی کسب و کار و اخذ ویزای استارت آپ بنمایند. ایده و طرح کسب و کار باید دارای سه شرط اصلی باشد:

1- طرح تجاری باید نوآورانه و خلاقانه باشد.

2- طرح تجاری باید ایجاد اشتغال نماید.

3- طرح تجاری باید قابلیت رقابت داشته باشد.

اگر در مورد مهاجرت به کانادا با برنامه مهاجرتی آلبرتا (AINP) نمی دونی کلیک کن.

اعضای استارت آپ کانادا چه کسانی هستند؟

اعضای استارت آپ به دو دسته تقسیم می شود:

* اعضای کلیدی، کسانی که عضو جدا نشدنی استارت آپ هستند و در صورت عدم حضور آنها پیشرفت پروژه ی استارت آپ با مشکل مواجه خواهد شد، مانند طراح ایده ی تجاری. در صورتی که پرونده اعضای کلیدی پروژه رد شود، پرونده ی افرادی که در تعهدنامه ذکر شده‌ اند نیز رد خواهد شد.

* اعضای غیر کلیدی، کسانی هستند که حتی بدون حضور آنها پروژه ی استارت آپ قابل اجرا خواهد بود و حضور آنها در اجرای پروژه ضروری نیست، مانند مدیر بازاریابی پروژه

ورک پرمیت کانادا چیست؟

ورک پرمیت کانادا مجوزی است که به دارنده ی آن اجازه ی کار در این کشور را می دهد. ورک پرمیت این امکان را به متقاضی می‌ دهد تا بتواند به عنوان یک کارآفرین در توسعه کسب و کار خود در کانادا مشغول به کار شود.

مجوز ورک پرمیت کانادا دارای اعتبار یک ساله و قابل تمدید است و برای کسانی صادر می شود، که تعهد نامه و نامه ساپورت از یکی از سازمان های حامی دریافت کرده باشند. متقاضی باید پیش از درخواست اقامت دائم ابتدا برای اخذ ورک پرمیت کانادا اقدام کند.

* نکته: افرادی که با انواع روش ها به کانادا مهاجرت می کنند می توانند با اخذ ویزای همراه برای خانواده خود یعنی همسر و فرزندان زیر 18 سال، اجازه اقامت دریافت کنند.

برای اینکه در مورد تفاوت ویزای استارت آپ کانادا با کارآفرینی کانادا بدونی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر.

از مطالعه مقاله فوق می توان نتیجه گرفت

باتوجه به گستردگی ارتباطات بین المللی در حوزه کاری و سرمایه گذاری بسیاری برآنند تا با حفظ سرمایه خود به رشد و ارتقای آن نیز دست یابند و این مهم امکانپذیر نیست تا افراد با متخصصان این حوزه که تحصیلات و تجربه بین المللی دارند مشاوره دریافت کنند ، تیم مهاجرتی هومان ویزا با ارائه خدمات مهاجرتی گسترده در این حوزه و سالها تجربه موفق توانسته کسب و کارهای زیادی را در عرصه بین المللی راه اندازی نماید.

یکی از خدمات ویژه این تیم، مشاوره رایگان اخذ اقامت، اخذ ویزا، سرمایه گذاری خارجی، ثبت شرکت در خارج از کشور، اروپا، امارات… می باشد.

کانادا به دلیل رشد و توسعه ی اقتصادی و امکانات رفاهی از جمله ارائه خدمات درمانی و پزشکی مناسب، داشتن نظام آموزشی با کیفیت بالا و غیره، افراد بسیاری در سراسر دنیا متقاضی مهاجرت و اقامت دائم در این کشور هستند

رای اخذ ویزای استارت آپ کانادا متقاضی باید پس از نوشتن بیزینس پلن و طرح تجاری خود آن را به سازمان های حامی برای دریافت نامه ی حمایت از سرمایه گذاران ارائه دهد 

1- اینکیوبیتر‌

2- انجل اینوستر‌ 

3- ونچر کپیتالیست‌ 

1- طرح تجاری باید نوآورانه و خلاقانه باشد.

2- طرح تجاری باید ایجاد اشتغال نماید.

3- طرح تجاری باید قابلیت رقابت داشته باشد.

5/5 - (7 امتیاز)

21 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز، تمکن مالی برای اخذ ویزای استارت آپ کانادا با توجه نوع بیزینسی که متقاضی قصد راه اندازی آن را دارد متفاوت خواهد بود. برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص مهاجرت تضمینی به کانادا با استارت آپ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز، اگر هر سوالی در مورد حداقل نمره آزمون های زبان انگلیسی مانند آیلتس برای استارت آپ تضمینی کانادا داری، با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر.

  1. سلام دوست عزیز، نمی توان برای اخذ ویزای استارت آپ کانادا مدت زمان دقیقی را مشخص کرد. برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص مهاجرت تضمینی به کانادا با استارت آپ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 1. سلام، آیا برای مشاوره صفر تا صد ویزای استارتاپ کانادا می توان به شرکت شما مراجعه کرد؟

  1. سلام دوست عزیز، کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا آماده ی پاسخگویی به سوالات شما در خصوص اخذ ویزای استارت آپ کانادا هستند، از این رو می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص اخذ مهاجرت تضمینی به کانادا با استارت آپ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 2. سلام
  برای اخذ ویزای استارتاپ نمونه طرح استارتاپ کانادا را چگونه باید ارائه دهیم؟

  1. سلام دوست عزیز، اگر برای اخذ ویزای استارت آپ کانادا طرح تجاری (بیزینس پلن) خود را تهیه کرده اید و برای ارائه آن به سازمان های مربوطه و اخذ ویزای استارت آپ تضمینی کانادا نیاز به راهنمایی دارید با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز، استارت آپ کانادا یکی از بهترین روش های مهاجرت به این کشور است. از این رو توصیه می کنم برای دریافت مشاوره رایگان در مورد اخذ ویزای تضمینی استارت آپ کانادا با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز، استارت آپ کانادا یکی از بهترین روش های مهاجرت به این کشور است. از این رو توصیه می کنم برای دریافت مشاوره رایگان در مورد اخذ ویزای تضمینی استارت آپ کانادا با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز یکی از معایب اخذ ویزای استارتاپ کانادا آن است که به دلیل رقابت بالای متقاضیان و سختگیری برای دریافت نامه ی حمایت، متقاضی باید بتواند بیزینس پلن (طرح تجاری) بسیار قوی ارائه دهد تا بتواند با سایر طرح های تجاری رقابت نماید.

  1. سلام دوست عزیز، شرایط اخذ انواع ویزای کشورهای مختلف با توجه به قوانین مهاجرت کشورها متفاوت است، بنابراین برای جلوگیری از ریجکت ویزای خود توصیه می کنیم پیش از هر اقدامی با کارشناسان با تجربه در امور مهاجرتی مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×