فهرست مطالب

آزمون OET تضمینی

آزمون OET صد در صد تضمینی

آزمون OET آزمون تخصصی زبان ویژه مشاغل علوم پزشکی و حوزه درمان مانند پزشکان، دندان پزشکان، پرستاران و … است، توسط مرکز آزمون‌ های بین‌ المللی دانشگاه کمبریج طراحی شده است و توانایی زبانی کارکنان مشاغل حوزه درمان و علوم پزشکی را از نظر حرفه‌ ای و تخصصی مورد ارزیابی قرار می‌ دهد.

آزمون زبان OET ویژه مهاجرت کادر درمان

قبل از معرفی خدمات vip شرکت مهاجرتی هومان ویزا درباره ثبت نام و نحوه برگزاری آزمون OET اونم با تضمین قبولی و تسویه بعد از دریافت کارنامه 

آزمون OET، (Occupational English Test) آزمون تخصصی زبان ویژه مشاغل علوم پزشکی و حوزه درمان مانند پزشکان، دندان پزشکان، پرستاران و غیره است، که مانند آزمون CAE و CPE توسط مرکز آزمون‌ های بین‌ المللی دانشگاه کمبریج طراحی شده است و توانایی زبانی کارکنان مشاغل حوزه درمان و علوم پزشکی را از نظر حرفه‌ ای و تخصصی مورد ارزیابی قرار می‌ دهد.

آزمون OET به داوطلبان کمک می‌ کند تا مهارت زبانی خود را در زمینه‌ های پزشکی در مواجه شدن با بیماران و موارد مربوط به امور پزشکی و درمانی افزایش دهند.

اهمیت آزمون OET در مهاجرت کادر درمان

افرادی که در مشاغل علوم پزشکی و درمانی مشغول به کار هستند و قصد مهاجرت کاری ، مهاجرت آسان و کار کردن در مراکز پزشکی و درمانی خارج از کشور را دارند، باید برای اثبات توانایی زبانی خود در سطح تخصصی، در آزمون او ای تی شرکت کنند.

در واقع آزمون OET مهارت های زبان انگلیسی داوطلبان که از شاغلان کادر درمان هستند را در سناریوهای واقعی مورد ارزیابی قرار می دهد و ارائه مدرک آزمون OET با نمره بالا توسط شاغلان حوزه درمان و پزشکی برای اخذ ویزای کاری و مجوز کار در زمینه علوم پزشکی ضروری است.

برای دریافت مشاوره رایگان درباره مهاجرت پزشکان، مهاجرت پرستاران، مهاجرت شغلی کادر درمان، که آزمون OET براش الزامیه، یه راه تضمینی توسط شرکت مهاجرتی هومان ویزا وجود داره

حالا دوست داری تضمینی، با صرف کمترین وقت بهترین نتیجه رو بگیری؟

بزن روی لینک و تماس بگیر، کارشناسای ما درباره خدمات ویژه برای این آزمون رو توضیح میدن.

آزمون OET برای کدام تخصص ها برگزار می شود؟

مشاغل حوزه درمان که به آزمون OET نیاز دارند، شامل 12 تخصص است که عبارتند از:

 1. OET پزشکی
 2. OET دندانپزشکی
 3. OET دامپزشکی
 4. OET پا پزشکی
 5. OET کاردرمانی
 6. OET فیزیوتراپی
 7. OET رژیم درمانی (تغذیه)
 8. OET رادیوگرافی
 9. OET داروسازی
 10. OET اپتومتری (بینایی سنجی)
 11. OET پرستاری
 12. OET گفتار درمانی

تخصص های آزمون OET 

میدونی اعتبار مدرک آزمون OET چقدره؟

برخلاف برخی آزمون های زبان انگلیسی مانند آزمون زبان CPE و CAE که مدرک آنها دارای اعتبار دائمی است، اعتبار مدرک آزمون OET موقتی بوده و فقط برای مدت ۲ سال دارای اعتبار است و فرم نمره دهی آزمون در مورد هر یک از مهارت های چهارگانه در 5 سطح A, B, C, D, E می باشد.

می تونی بدون نیاز به پیش پرداخت،  تضمینی تو این آزمون قبول بشی و بعد از دریافت کارنامه تسویه کنی، حتی می تونی برای قبولی آزمون تافل تضمینی و مهاجرت آسان و سریع ، دریافت اقامت و دریافت ویزا با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیری

ثبت نام در آزمون OET

ثبت‌ نام در آزمون OET تضمینی در 12 تخصص حوزه سلامت مانند OET داروسازی، دندانپزشکی و پرستاری و غیره از طریق وب سایت www.occupationalenglishtest.org  انجام می‌ شود. این آزمون در بیش از 40 کشور دنیا برگزار می‌ شود و زمان برگزاری آن با توجه به مرکز آزمون گیرنده متفاوت است، اما به طور معمول یک ماه یک بار برگزار می‌ شود. ثبت‌ نام در آزمون او ای تی باید حداکثر تا سه هفته پیش از تاریخ برگزاری آزمون انجام شود.

می خوای بدون دردسر و معطلی بتونی اکانت برای آزمون بخری؟

هزینه آزمون OET چقدر است؟

هزینه آزمون OET در نوع کاغذی، کامپیوتری و خانگی یکسان است، اما با توجه به تخصص متقاضی و نوع آزمون OET و بخش ‌های مختلف آزمون هزینه امتحان OET متفاوت است.

هزینه آزمون OET تضمینی در هر یک از بخش های آزمون در سال 2022 به شرح زیر می باشد:

1- هزینه شرکت در هر چهار بخش آزمون OET: 587 دلار استرالیا

2- هزینه شرکت در سه بخش آزمون OET: 477.50 دلار استرالیا

3- هزینه شرکت در دو بخش آزمون OET: 399 دلار استرالیا

4- هزینه شرکت در یک بخش آزمون OET: 200.50 دلار استرالیا

همچنین هزینه ثبت نام و رزرو آزمون OET به صورت آنلاین در هر چهار حالت فوق 7 دلار استرالیا است و متقاضیان برای درخواست هر کپی اضافی باید 35 دلار استرالیا و هر کپی فیزیکی اضافی 10 دلار استرالیا بپردازند.

ووچر آزمون OET

آزمون OET یک آزمون زبان انگلیسی بین المللی است و مانند سایر آزمون های بین المللی از جمله آزمون تافل، آیلتس، PTE و غیره هزینه های مختلف آزمون که شامل هزینه ثبت نام و رزرو آزمون OET، هزینه اعتراض به نمره آزمون، ارسال ریپورت OET، تغییر مرکز و تاریخ آزمون می باشد، با استفاده از کارت های اعتباری بین المللی مانند مستر کارت یا ویزا کارت یا حساب بین المللی Paypal انجام می شود، یعنی داوطلبان ایرانی نمی توانند با ریال و یا کارت های اعتباری خود هزینه آزمون های بین المللی از جمله آزمون OET را پرداخت کنند، اما یک روش آسان تر نیز برای پرداخت هزینه آزمون OET برای داوطلبان ایرانی وجود دارد و آن هم خرید ووچر آزمون OET است.

ووچر آزمون OET یک کد 16 رقمی منحصر به فرد است و تنها یک بار قابل استفاده می باشد و با استفاده از آن می توانید بدون داشتن حساب های بین المللی پرداخت های آنلاین انجام دهید.

و بسیاری از مراکز آموزشی زبان در همان ابتدای ثبت نام دوره OET خدمات ووچر آزمون OET را نیز ارائه می دهند و در صورتی که متقاضی بخواهد ووچر OET را تهیه کند، می تواند تنها با پرداخت هزینه آن به موسسه زبان، کد ۱۶ رقمی ووچر OET را دریافت کند، همچنین می توانید برای پرداخت هزینه آزمون OET از خدمات پرداخت ارزی شرکت مهاجرتی هومان ویزا نیز استفاده کنید.

پرداخت هزینه آزمون های زبان از طریق کارت‌ های اعتباری بین‌ المللی مثل مستر کارت و یا ویزا کارت امکان پذیر است. از آنجایی که صدور این کارت‌ ها توسط بانک‌ های ایرانی ممکن نیست، لذا متقاضیان و پزشکان محترم می‌ توانند برای پرداخت هزینه‌ های خود از خدمات پرداخت آنلاین ارزی شرکت مهاجرتی هومان ویزا استفاده کنند.

در حال حاضر طبق آخرین آمار منتشر شده توسط وزارت بهداشت و سلامت استرالیا، کمبود مشاغل مرتبط به علوم پزشکی، به‌ خصوص نیروی متخصص در شهرهای بزرگی همچون سیدنی و ملبورن، همچنین مناطق کوچک، کم‌ جمعیت و حومه‌ ای به شدت احساس می‌ شود. پزشکان و دندان‌پزشکان می‌ توانند با اخذ انواع ویزاهای موقت و یا اقامت کار دائم، زندگی جدیدی را در کشور زیبا و پیشرفتۀ استرالیا شروع کنند.

مزایای آزمون OET بر دیگر آزمون های بین المللی زبان انگلیسی

یکی از سوالات متداول درباره آزمون OET در خصوص مزایای شرکت آزمون OET نسبت به سایر آزمون های زبان انگلیسی است.

_ آزمون او ای تی مختص گروه های پزشکی طراحی شده است و با توجه به اینکه فارغ التحصیلان رشته های ذکر شده به زبان تخصصی رشته خود اشراف دارند لذا کار سختی در این مورد نخواهند داشت.

_ این آزمون در بسیاری از کشورهایی که در زمینه علوم پزشکی موفق هستند، قابل قبول می باشد.

_ آزمون OET مورد تأیید اداره مهاجرت استرالیا و نیوزیلند برای گرفتن هر گونه ویزا می باشد.

_ آماده شدن برای این آزمون نسبت به دیگر آزمون های مشابه مانند آزمون BEC، آیلتس (IELTS)، تافل (TOEFL) و  آزمون PTE به مراتب برای فارغ التحصیلان رشته های پزشکی آسان تر می باشد.

_ آزمون او ای تی به طور گسترده ای در جهان به عنوان مدرک مهارت انگلیسی برای رجیستر شدن، تحصیل و کار در بخش خدمات پزشکی – درمانی و همچنین برای اخذ ویزا در برخی از کشورها شناخته شده است.

اگر برای قبولی در آزمون OET تضمینی نیاز به راهنمایی مشاوران با تجربه در این زمینه داری، شرکت مهاجرتی هومان ویزا بهترین کارشناسان را به شما معرفی می کند تا بتونی از مزایای شرکت در آزمون OET تضمینی بهره مند بشی.

منابع آزمون OET

بهترین منابع آزمون OET تضمینی عبارتند از:

1- کتاب Official Practice Book 1

2- Nurses’ Guide to the Updated OET 2.0 ( Speaking & Writing) کتاب

3- کتاب Nurses’ Guide to the Updated OET 2.0 ( Speaking & Writing) 

4- کتاب Kaplan Official Guide to OET

5-کتاب Kaplan Official Guide to OET 2.0

6- کتاب OET Updated Prep Plus For Nurses: The 3-in-1 Guide For Writing, Speaking & Listening

7- کتاب MAGGIE RYAN Collection 

8- کتاب How to Pass the OET: For Nurses نوشته آنا هارتفورد

9- کتاب OET Writing Strategy Guide: Everything You Need to Know About the Revised Assessment Criteri

10- کتاب Go For OET

کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا بهترین منابع و راهکارها را برای قبولی صد در صد در آزمون OET تضمینی برای مهاجرت شغلی پزشکان و سایر کارکنان حوزه سلامت به شما ارائه می دهند، پس برای اینکه بهترین نتیجه رو ببینی تماس بگیر.

ساختار آزمون OET

ساختار آزمون OET برای هر 12 تخصص علوم پزشکی یکسان است و مانند بسیاری از آزمون‌ های زبان انگلیسی از جمله آیلتس و آزمون FCE شامل چهار مهارت اصلی و کلیدی زبان انگلیسی یعنی خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن است.

مهارت های اصلی زبان انگلیسی در چهار بخش آزمون او ای تی ارزیابی می شود که عبارتند از:

* بخش شنیداری (Listening) 

* بخش درک مطلب (Reading)

* بخش نوشتاری (Writing) 

* بخش گفتاری (Speaking)

سوالات آزمون OET در بخش درک مطلب و شنیداری برای تمام تخصص ها یکسان طراحی شده است، اما سوالات بخش های نوشتاری و گفتاری برای هر یک از رشته های علوم پزشکی متفاوت خواهد بود و برای هر تخصص جداگانه طراحی می شود.

همچنین مدت زمان انجام این آزمون 2 ساعت و 45 دقیقه است و داوطلبان 2 ساعت و 45 دقیقه فرصت دارند تا به بخش های مختلف آزمون پاسخ دهند.

آزمون OET به صورت کاغذی، کامپیوتری و هوم ادیشن (خانگی) برگزار می شود و هیچ تفاوتی بین انواع آزمون OET از نظر فرمت، ساختار و سطح دشواری نمی باشد و تنها تفاوت آنها در نحوه برگزاری آزمون است.

شرکت در آزمون آزمایشی و کلاس های آمادگی OET، استفاده از منابع مختلف، مدیریت زمان و تمرین روزانه انگلیسی، 5 نکته مهم در آزمون OET هستند که در هر 4 بخش آزمون به کسب نمره بالا به شما کمک می کند، پس برای اینکه نتیجه ی بهتری بگیرید این 5 نکته را فراموش نکنید.

دوست داری بدونی ما چه جوری می تونیم تو کسب این مهارت های چهارگانه کمکت کنیم؟

تماس بگیر تا درباره سوالاتت جواب درست بگیری.

بخش شنیدرای (Listening) آزمون OET

بخش شنیداری آزمون OET شامل سه قسمت است و داوطلبان در این بخش 40 دقیقه فرصت دارند تا به 42 سوال پاسخ دهند. قسمت های مختلف بخش گفتاری به شرح زیر می‌ باشد:

بخش A

 این بخش توانایی داوطلب را در تشخیص اطلاعات خاص در طول یک مشاوره پزشکی – درمانی بین پزشک و بیمار مورد ارزیابی و سنجش قرار می‌ دهد. به این صورت که ابتدا داوطلب به دو مشاوره پنج دقیقه‌ای گوش می‌ دهد و سپس باید با استفاده از اطلاعاتی که شنیده است به 12 سوال از نوع تکمیل متن پاسخ دهد. بخش A شامل 24 سوال می‌ باشد.

بخش B

در این بخش توانایی داوطلب را در تشخیص اطلاعات جزئی، اصل موضوع مورد بحث، ایده و یا هدف اصلی مکالمات کوتاه از اتفاقات محل کار ارزیابی می‌شود. داوطلب ابتدا به شش خلاصه مکالمه ضبط شده که مدت زمان آن یک دقیقه است، گوش می‌ دهد که شامل خلاصه جلسات تیمی، گزارشات کاری، یا گفتگو های پزشکی–درمانی بین پزشک و بیمار است، سپس باید به ازای هر مکالمه به یک سوال چند گزینه ای جواب دهد. بخش B مجموعاً شامل 6 سوال است.

بخش C

 این بخش توانایی داوطلب را در زمینه یک ارائه مطلب یا مصاحبه ضبط شده با طیف شناخته شده‌ ای از موضوعات پزشکی–درمانی افراد بین تمام تخصص‌ ها مورد ارزیابی و سنجش قرار می‌ دهد. به این صورت که داوطلب ابتد به دو خلاصه متفاوت که زمان تقریبی آن 5 دقیقه است گوش می‌ دهد، سپس به ازای هر مکالمه به 6 سوال چند گزینه‌ ای جواب می‌ دهد. در این بخش داوطلب باید به 12سوال پاسخ دهد.

آزمون شینداری از بخش‌ های مختلفی تشکیل شده است که هدف اصلی از طراحی این بخش‌ ها ارزیابی طیف وسیعی از مهارت‌ های شنیداری داوطلبان است.

با تقویت مهارت شنیداری خود می توانید در این بخش نمره بهتری بگیرید. برای تقویت مهارت شنیداری انگلیسی راهکارهای مختلفی وجود دارد. افزایش دقت شنیداری، گوش دادن به انگلیسی، مطالعه منابع مختلف، تمرین با ساعت و… از جمله مهمترین نکات لیسنینگ آزمون OET است.

بخش درک مطلب (Reading) آزمون OET

مهارت درک مطلب یا ریدینگ آزمون OET شامل سه قسمت مختلف و 42 سوال است و داوطلبان 60 دقیقه وقت دارند به سوالات این بخش پاسخ دهند. موضوعات مربوط به بخش درک مطلب شامل مباحث مراقبت از سلامت عمومی است و برای داوطلبان در هر 12 تخصص‌ مشترک هستند.

بخش A

 این بخش توانایی داوطلب را برای یافتن اطلاعات خاص از چهار متن کوتاه را با شیوه‌ ای سریع ارزیابی می‌ کند. داوطلب باید چهار متن کوتاه مربوط به یک موضوع پزشکی–درمانی را بخواند و در مدت زمان 15 دقیقه به 20 سوال در این خصوص پاسخ دهد و این سوالات شامل سوالات تطبیقی، تکمیل متن و پاسخ‌ های کوتاه می‌ باشد.

بخش B

 این بخش توانایی داوطلب را در تشخیص جزئیات و یا نکته اصلی در 6 متن کوتاه برگرفته از مراکز درمانی مورد ارزیابی قرار می‌ دهد که هر متن 100 تا 150 کلمه است. برای هر متن، یک سوال سه گزینه‌ ای پرسیده می‌ شود.

بخش C

در این بخش توانایی داوطلب در تشخیص معنا و ایده واقعی از دو متن در خصوص موضوعاتی که به پزشکان یا متخصصان مربوط می‌ شود، را ارزیابی می‌ نماید. هر متن شامل 800 کلمه می‌ باشد و داوطلب باید برای هر متن به 8 سوال 4 گزینه‌ ای پاسخ دهد. همچنین برای پاسخگویی به بخش B و C چهل و پنج دقیقه زمان در نظر گرفته شده است.

برای اینکه بتوانید در این بخش نتیجه ی بهتری بگیرید باید از تکنیک های مختلفی برای تقویت مهارت ریدینگ استفاده کنید. گسترش دامنه لغات انگلیسی، توجه به محدودیت زمان (زمان خود را مدیریت کنید)، یادگیری مهارت های Skimming و Scanning، مطالعه منابع ریدینگ OET و… از جمله مهمترین نکات ریدینگ آزمون OET می باشند.

بخش نوشتاری (Writing) آزمون OET

مدت زمان انجام مهارت نوشتاری آزمون، به مدت 45 دقیقه است و در این بخش داوطلب باید نامه‌ ای بنویسد و محتوای آن براساس تخصص هر یک از رشته های علوم پزشکی متفاوت است، یعنی متنی که متخصص داروسازی در این بخش می نویسد با متنی که پرستاران می نویسند، متفاوت است.

در بخش نوشتاری آزمون OET عملکرد داوطلب در پنج معیار ارزیابی می‌ شود و نمره توانایی خاص برای هر معیار داده می‌ شود:

1- به نتیجه رساندن کامل مهارت

2- تناسب زبان استفاده شده در پاسخگویی

3- درک کامل از محرک‌ های زبانی

4- ویژگی‌ های زبانی

5- بکار بردن املای درست، نقطه‌ گذاری، چیدمان متن

گسترش دایره لغات انگلیسی، خواندن مداوم متون انگلیسی، آشنایی با اشتباهات رایج در بخش رایتینگ، رعایت تعداد کلمات نوشتار و… از جمله مهمترین نکات رایتینگ آزمون OET برای کسب نمره بالا در این بخش است.

اگر از مشاوره های شرکت مهاجرتی هومان ویزا استفاده کنی، به راحتی می تونی تضمینی تو این مهارت قبول بشی هم چنین میتونی درباره شرایط و مراحل شرکت در آزمون تولیمو هم از به روزترین اخبار و اطلاعات برخوردار بشی!

بخش گفتاری (Speaking) آزمون OET

بخش‌ های آزمون گفتاری جداگانه به داوطلب ارائه می‌ شود و انجام آن 20 دقیقه طول می‌ کشد. در این بخش آزمون از مطالبی استفاده می‌ شود که به طور خاص برای تخصص داوطلب طراحی شده است. در هر سناریو، داوطلب باید نقش تخصص خود را بازی کند.

در هر آزمون گفتاری، نقش‌ ها یک به یک معرفی می‌ شوند و داوطلب 3 دقیقه زمان دارد که برای نقش مورد نظر آماده شود. 

انجام نقش در آزمون گفتاری: داوطلب اطلاعاتی را برای اجرای هر نقش بر روی کارت دریافت می‌ کند. این کارت موقعیت و آنچه را که داوطلب باید انجام دهد را توضیح می‌ دهد. همچنین او می‌ تواند در مورد محتوای ایفای نقش و چگونگی انجام نقش در طول زمان آماده سازی از فرد راهنما سوال بپرسد.

به داوطلب در این قسمت بر اساس 9 معیار نمره داده می‌ شود که عبارتند از:

1- قابليت فهم شامل تلفظ، لحن گفتار، استرس روی کلمات، ریتم صحبت و لهجه

2- روان صحبت کردن

3- تناسب زبان مانند استفاده از زبان، ثبات گفتار و لحنی که مناسب وضعیت بیمار است.

4- منابع گرامری و بیان اصطلاحات

5- ایجاد رابطه مانند ایجاد تعامل مناسب

6- درک و یکپارچه شدن با دیدگاه بیمار

7- ارائه ساختار که شامل تعيين توالي تعاملات به صورت هدفمند و منطقي، استفاده از تکنيک‌ها براي سازمان‌دهي موضوعات و نشانه‌هاي تغيير در موضوع است.

8- جمع‌آوری اطلاعات مانند استفاده از سوالات مناسب و…

9- ارائه اطلاعات مانند ایجاد شرایط برای بیان آنچه که بیمار از قبل می‌داند و پی بردن به این موقعیت که آیا بیمار هنوز به اطلاعات بیشتری نیاز دارد.

استفاده از منابع مختلف اسپیکینگ OET (کتاب ها و منابع آنلاین)، شرکت در آزمون آزمایشی، شرکت در دوره های آمادگی OET، توجه به اشتباهات رایج در اسپیکینگ، توجه به تلفظ و لحن کلام، مدیریت زمان و… از جمله مهمترین نکات اسپیکینگ آزمون OET هستند که در کسب نتیجه بهتر به شما کمک بسزایی می کنند.

نمره‌ دهی آزمون OET

آزمون OET دارای نمره رد یا قبولی نمی‌ باشد و نمرات قبولی توسط هیئت‌ ها و شوراها مشخص می‌ شود. از سال 2018 نحوه نمره دهی آزمون OET تضمینی تغییر کرد و نمره آزمون داوطلبان از نمره 0 تا 500 در پنج سطح محاسبه می شود و تا پیش از این نمره آزمون OET در سیستم نمره دهی قدیمی از A تا E مشخص می شد.

اغلب نمره قابل قبول برای آزمون OET نمره 350 یا سطح B است و شورای ارزیابی کننده مدارک، برای صدور مجوز کار در زمینه بهداشت و درمان، تعیین می‌ کند، نمره قبولی داوطلبان سطح A یا B باشد. البته برخی مراکز نیز نمره سطح C را قبول می کنند.

نمره آزمون OET تضمینی در سیستم نمره دهی جدید و قدیمی به صورت زیر می باشد:

1- سطح A نمره 450-500

2- سطح B نمره 350-440

3- سطح C نمره 200-340

4- سطح D نمره 100-190

5- سطح E نمره 0-90

سطح A بالاترین سطح و سطح E پایین ترین سطح آزمون است و در واقع داوطلب در سطح E هیچ اطلاعات قابل ارزیابی در خصوص زبان انگلیس نخواهد داشت.

حالا که تو موفقیت مهارت های قبلی به این نتیجه رسیدی که مشاوره با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا چقدر می تونه تضمینی کمکت کنه، برای این مهارت هم اگه تماس بگیری، به خودت یه جایزه خوب دادی! 

مقایسه نمره آزمون OET با آزمون آیلتس

آزمون آیلتس یکی از معتبرترین آزمون های زبان انگلیسی است که مدرک آن دارای اعتبار جهانی می باشد و تمام دانشگاه های معتبر دنیا، مراکز علمی، مراکز درمانی، سازمان ها و اداره مهاجرت کشورها مدرک این آزمون را به رسمیت می شناسند و افراد بسیاری هر ساله برای مهاجرت تحصیلی، مهاجرت شغلی و غیره در این آزمون شرکت می کنند و نمره آزمون آیلتس برای اخذ پذیرش تحصیلی و یا پیشنهاد کار از سوی کارفرما و حتی سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار در کشورهای انگلیسی زبان و غیره بسیار حائز اهمیت است. 

معادل نمره‌ آزمون OET در آیلتس به صورت زیر می‌ باشد:

1- سطح A: نمره 450 تا 500 معادل نمره 8، 8.5 و 9 در آیلتس

2- سطح B: نمره 350 تا 440 معادل نمره 7 و 7.5 در آیلتس

3- سطح C: نمره 200 تا 340 معادل نمره 5.5، 6 و 6.5 در آیلتس

4- سطح D: نمره 100 تا 190 معادل نمره 4، 4.5 و 5 در آیلتس

5- سطح E: نمره 0 تا 90 معادل نمره 0 تا 4 در آیلتس

توانایی داوطلب در هر یک از نمرات آزمون OET چگونه است؟

همان طور که گفته شد نمرات آزمون OET از نمره 0 تا 500 و در پنج سطح مشخص می شود. توانایی و مهارت داوطلبان در استفاده از زبان انگلیسی در هر یک از نمرات آزمون OET عبارتند از:

1- سطح A نمره 450 تا 500

مهارت زبان انگلیسی داوطلب در سطح A بسیار بالا است و توانایی برقراری ارتباط روان و صحیح را با مخاطبان دارد و گفتار نوشتاری یا شفاهی را به آسانی درک می‌کند.

2- سطح B نمره 350 تا 440

داوطلب در سطح B توانایی برقراری ارتباط موثر با مخاطبان را دارد، اما برخی اشتباهات نیز در استفاده از زبان انگلیسی وجود دارد که مانع از برقراری ارتباط نمی ‌شود.

3- سطح C نمره 200 تا 340

در سطح C داوطلب در استفاده از زبان انگلیسی اشتباهاتی دارد، اما توانایی برقراری ارتباط مناسب با مخاطبان را با وجود اشتباهاتی که گاهی رخ می ‌دهد را دارد و گاهی ممکن است نیاز به توضیح داشته باشد.

5- سطح D نمره 100 تا 190

داوطلب در سطح D توانایی تعامل و درک وظایف ساده و معمول را دارد، اما ممکن است نیاز به توضیح داشته باشد و اشتباهاتی رخ می‌ دهد که موجب ایجاد ضعف در ارتباط با مخاطبان می ‌شود.

6- سطح E نمره 0 تا 90

سطح E پایین ترین سطح آزمون OET است و داوطلب توانایی درک عبارات آشنا و اساسی زبان انگلیسی را دارد و در صورتی می ‌تواند با مخاطبان ارتباط برقرار کند که طرف مقابل آماده شفاف سازی اطلاعات باشد.

اعتبار مدرک آزمون OET چقدر است؟

اعتبار آزمون های زبان انگلیسی بین المللی به دو صورت موقتی یا دائمی است. آزمون هایی که مدرک آنها موقتی است، دارای اعتبار محدود می باشند و پس از پایان مدت مقرر مدرک آزمون، فاقد اعتبار خواهد بود، اما آزمون هایی که مدرک آنها دارای اعتبار دائمی است مانند آزمون CPE و BEC اعتبار آنها تمام نمی شود و مادام العمر است.

مدرک آزمون OET در هر 12 تخصص علوم پزشکی، دارای 2 سال اعتبار است و پس از 2 سال اعتبار آن به پایان می رسد و در صورتی که متقاضی بخواهد از مدرک آزمون OET برای مهاجرت شغلی استفاده کند، باید مجددا در آزمون شرکت کرده و مدرک جدیدی با حداقل نمره قابل قبول (350 یا سطح B) دریافت کند.

مدرک آزمون OET در چه کشورهایی به رسمیت شناخته می‌ شود؟

کشورهایی که نتیجه آزمون OET را به عنوان مدرک مهارت زبان انگلیسی به رسمیت می‌ شناسند و این آزمون مورد تایید شوراهای مراقبت‌ های بهداشتی، دولت‌ ها و دانشگاه‌ ها می‌ باشد؛ عبارتند از:

انگلستان، ایرلند، استرالیا، نیوزیلند، دبی، سنگاپور، نامیبیا، اوکراین، اسپانیا، امارات متحده عربی، ایالات متحده آمریکا، کانادا، مالدیو ،مالت، فیلیپین، قطر

اعلام نتایج آزمون OET

زمان اعلام نتایج آزمون OET تقریباً 15 روز کاری پس از برگزاری آزمون است و از طریق صفحه شخصی ایجاد شده در سایت رسمیOET در اختیار داوطلبان قرار می‌ گیرد.

اگه تصمیم داری در آزمون OET تضمینی شرکت کنی اما نمی دونی باید از کجا شروع کنی، می تونی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا کمک بگیری.

تفاوت آزمون OET با آزمون های دیگر چیست؟

در واقع آزمون OET زبان تخصصی در محیط های درمانی مانند بیمارستان ها، کلینیک ها، آزمایشگاه ها و مراکز مشاوره می باشد و مانند آزمون های دیگر نیازی به سنجیدن لغات و گرامرهای عمومی متقاضی نیست.

اگر شما از خانواده کادر درمان هستید و قصد ادامه تحصیل و یا کار در کشورهای انگلیس، استرالیا، ایرلند، نیوزلند، امارات متحده عربی را دارید، قطعاً شرکت در آزمون OET می‌ تواند به عنوان گزینه‌ ای کارآمد برای شما باشد.

ثبت نام در آزمون OET دامپزشکی

پزشکان و  کارکنان مراکز درمانی که قصد مهاجرت و کار کردن در مراکز پزشکی و درمانی خارج از کشور را دارند مانند کشورهای کانادا، انگلیس، استرالیا، نیوزیلند و سنگاپور می بایست برای اثبات توانایی زبانی خود در سطح تخصصی، در آزمون OET شرکت نمایند. این آزمون که توسط مرکز آزمون های بین المللی دانشگاه کمبریج طراحی گردیده است، توانایی زبانی پرسنل و کارکنان مشاغل حوزه درمان و علوم پزشکی را در زمینه تخصصی آنها می سنجد تا افراد با صلاحیت را در اختیار مراکز درمانی انگلیسی زبان قرار دهد.

برای قبولی در مهارت های آزمون OET تضمینی می تونی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیری.

میدونی حداقل نمره قابل قبول آزمون OET از نظر سازمان نظام پزشکی استرالیا (MBA) چه نمره ای است؟
متقاضیان حداقل نمره 350 یا سطح B را در هر یک از چهار مهارت شنیداری، درک مطلب، نوشتاری و گفتاری به صورت مجزا جهت طبابت در حرفه پزشکی در استرالیا را کسب کنند.

سازمان نظام پزشکی استرالیا (Medical Board of Australia) تمام پزشکان در رجیستریشن اولیه را ملزم دانسته تا مهارت های زبان انگلیسی مناسب خود را به اثبات برسانند. این استاندارد در زمان رجیستری نشان می دهد متقاضی صلاحیت لازم در صحبت کردن و برقراری ارتباط مناسب و کافی به زبان انگلیسی را دارد. متقاضیان با شرکت در آزمون OET با کسب حداقل سطح B یا نمره 350 در هر یک از چهار مهارت (شنیداری، درک مطلب، نوشتاری و گفتاری) برای طبابت در حرفه پزشکی واجد شرایط بودن خود را اثبات می رسانند.

محل برگزاری آزمون OET به صورت حضوری برای ایرانیان

قطر

ترکیه

هند

مالزی

عمان

عربستان صعودی

می باشد، اما در مجموعه هومان ویزا می توانید این آزمون را در تهران و آنلاین و با تضمین قبولی پشت سر بگذارید.

چه کشورهایی مدرک OET را قبول می کنند؟

کشورهای انگلیس، استرالیا، ایرلند، نیوزلند، امارات متحده عربی و سنگاپور و بیمارستان های معتبر و برتر در سراسر دنیا این آزمون را برای مهاجرت و اشتغال در رشته های علوم پزشکی و بهداشت و درمان قبول می کنند.

البته در مورد مهاجرت به انگلستان با آزمون OET باید بدانید در حال حاضر از بین 12 تخصص آزمون OET که به آن اشاره کردیم، فقط پزشکان، پرستاران و ماماها می توانند از نتایج OET برای مهاجرت شغلی به انگلستان استفاده کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط هر کشور با مشاوران ما تماس بگیر.

مراحل ثبت نام و رزرو آزمون OET

مراحل ثبت نام و رزور آزمون OET به شرح زیر می باشد:

1- دلیل شرکت در آزمون OET تضمینی

12 شغل در زمینه درمان و پزشکی وجود دارد که داوطلب باید در هنگام ثبت نام مشخص کند قصد شرکت در آزمون را برای کدامیک از مشاغل دارد که این مشاغل عبارتند از:

پزشکی، پرستاری، رژیم درمانی، اپتومتری (بینایی سنجی)، کاردرمانی، دندانپزشکی، گفتار درمانی، رادیوگرافی، پاپزشکی، فیزیوتراپی، داروسازی، دامپزشکی

 آزمون OET پرستاری برای مهاجرت پرستاران

2- انتخاب زمان و مکان برگزاری آزمون OET تضمینی

در این مرحله از ثبت نام آزمون OET داوطلب باید یک مرکز برگزاری آزمون در نزدیکی خود انتخاب کند. نکته ی مهم برای رزرو آزمون این است که 12 حرفه ی درمانی که پیش تر نام بردیم در هر مکان و تاریخی موجود نیست و بهتر است داوطلب حداقل سه تاریخ را برای آزمون انتخاب کند، به این دلیل که اگر ظرفیت مرکز برگزاری آزمون تکمیل شده باشد و اولین تاریخی که داوطلب برای رزور آزمون OET انتخاب می کند، دیگر موجود نباشد. همچنین باید به این نکته نیز توجه کرد که در صورت عدم دریافت نمره‌ در اولین جلسه‌ی آزمون، متقاضی دوباره برای شرکت در آزمون داوطلب شود. از این رو بهتر است متقاضی چند تاریخ را برای رزور آزمون مدنظر قرار دهد.

ده نکته درباره آزمون دولینگو

3- بررسی ظرفیت مکان های برگزاری آزمون OET تضمینی

تمام تاریخ های برگزاری آزمون OET در دسترس داوطلب نیستند و ممکن است، ظرفیت محل برگزاری آزمون OET در تاریخی که مد نظر داوطلب است، قبلا تکمیل شده باشد و داوطلب باید ابتدا اطلاعاتی در خصوص مکان هایی که ظرفیت آنها تکمیل شده یا به زودی تکمیل خواهد شد را به دست آورد.

4- پرداخت هزینه آزمون OET تضمینی

پرداخت هزینه ی ثبت نام آزمون OET با دلار استرالیا انجام می شود و داوطلب می تواند به سه روش هزینه ی آزمون را پرداخت نماید.

1- پرداخت هزینه آزمون با کارت اعتباری

2- پرداخت با چک بانکی یا حواله که در این صورت باید همراه با فرم رزرو آنلاین به مرکز آزمون OET ارسال شود.

3- اداره دولتی یا یک سازمان از طرف داوطلب هزینه را پرداخت نماید.

5- ایجاد حساب کاربری برای ورود به سیستم MY OET

در این مرحله داوطلب شرکت در آزمون OET باید یک حساب ورود بهMY OET  جهت رزرو آزمون ایجاد کند.

6- رزرو و ثبت نام آزمون OET به صورت آنلاین

پس از آنکه داوطلب برای ثبت نام آزمون OET مرحله ی پنجم را طی کرد باید به شبکه‌ ی رسمی اینترنت OET رفته و به حساب کاربری MY OET خود که ایجاد کرده بود وارد شود و رزرو آزمون را انجام دهد و پس از رزرو آزمون OET، داوطلب باید به طور منظم ایمیل خود را بررسی کند.

آزمون ماک OET (آزمون آزمایشی OET)

Listening : Minute 50

Reading : Minute  60

Reading : 12 Minute

Speaking : 12 Minute

 در آزمون OET بخش های لیسنینگ و ریدینگ بین همه رشته ها مشترک می باشد و رایتینگ و اسپیکینگ براساس رشته موردنظر متفاوت است .

ثبت نام در آزمون آزمایشی OET از طریق ارتباط با مشاوران شرکت مهاجرتی هومان ویزا امکانپذیر می باشد. 

اعلام نتایج آزمون آزمایشی OET طی 3 روز کاری صورت می گیرد .

تعیین وقت مصاحبه (Interview) برای مهارت اسپیکینگ در آزمون OET (Role Play) توسط کادر اداری این مرکز در روز و ساعت مشخص برای هر داوطلب بعد از اتمام امتحان ماک OET صورت می گیرد .

نتجه آزمون آزمایشی OET بعد از 3 روز کاری در غالب یک کارنامه کاملا رسمی اعلام می شود .

آزمون اسپیکینگ (Role Play/Interview) هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین در بستر ادوبی کانکت برای افرادی که امکان حضور در این مرکز را ندارند برگزار می شود .

معرفی بهترین وبسایت ها برای یافتن پوزیشن های تحصیلی در کشورهای مختلف

آزمون OET و آیلتس در موارد زیر با هم تفاوت دارند:

* تفاوت در محتوا

* تفاوت در هزینه ثبت نام در آزمون

* تفاوت در محل برگزاری آزمون

* تفاوت در پذیرش مدرک آزمون

* تفاوت در شرکت مجدد در آزمون

* تفاوت در نمره آزمون

آزمون ناتی برای مهاجرت به استرالیا

تفاوت در محتوای آزمون OET و آیلتس

ارزیابی آزمون آیلتس در خصوص موضوعات متنوعی مانند تاریخ، جغرافیا و غیره صورت می گیرد و داوطلبان در آزمون آیلتس با هر نوع سوالی بروبرو می شوند، اما سوالات آزمون OET فقط در خصوص رشته های علوم پزشکی طراحی شده است و داوطلبان با سوالاتی در زمینه کاری و تخصصی خود روبرو می ‌شوند، بنابراین داوطلبان در آزمون OET تضمینی با واژگان به کار رفته در سوالات، آشنایی دارند، از این رو پاسخ دادن به سوالات برای آنها آسان ‌تر خواهد بود.

تفاوت در هزینه ثبت نام در آزمون OET و آیلتس

ثبت نام و شرکت در آزمون آیلتس نسبت به آزمون OET هزینه بسیار کمتری دارد. هزینه آزمون آیلتس در سال 2022 میلادی در ایران بین 245 تا 255 دلار آمریکا و هزینه ثبت نام در آزمون OET به 445 دلار آمریکا می رسد.

تفاوت در محل برگزاری آزمون OET و آیلتس

آزمون آیلتس در 270 مرکز در بیش از 110 کشور و آزمون OET در 120 مرکز در بیش از 40 کشور دنیا برگزار می شوند.

همچنین آزمون OET برخلاف آزمون آیلتس در ایران برگزار نمی شود و داوطلبان برای شرکت در این آزمون باید به کشورهایی که آزمون را برگزار می کنند مانند ترکیه و امارات سفر کنند.

حالا که با اهمیت شرکت در آزمون OET آشنا شدی، بهتره قبل از هر اقدامی برای شرکت در آزمون OET تضمینی، برای کسب اطلاعات لازم با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا مشورت کنی.

تفاوت در پذیرش مدرک آزمون OET و آیلتس

آزمون آیلتس استاندارد طلا محسوب می شود و بسیاری از کشورها مدرک این آزمون را برای انواع مهاجرت اعم از مهاجرت تحصیلی، شغلی و غیره به رسمیت می شناسند و مورد قبول دانشگاه ها، مراکز علمی، سازمان ها، اداره مهاجرت کشورهای مختلف می ‌باشد، اما آزمون OET فقط برای ارزیابی مهارت انگلیسی شاغلان کادر درمان و حوزه سلامت طراحی شده است، از این رو به دلیل تخصصی بودن آن، مدرک آزمون OET تنها مورد پذیرش بیمارستان ها، مراکز درمانی و سازمان های مربوطه می باشد.

تفاوت در شرکت مجدد در آزمون OET و آیلتس

در صورتی که داوطلبان در آزمون آیلتس و OET موفق به کسب نمره حداقل نشوند، می توانند دوباره در آزمون شرکت کنند. اگر داوطلب در یکی از چهار بخش آزمون آیلتس نمره پایینی کسب کند، برای اخذ نمره بالاتر باید مجددا در هر چهار بخش آزمون آیلتس شرکت کند، اما در صورتی که در یکی از بخش های آزمون OET نمره پایینی کسب کند، فقط در همان بخش مجددا شرکت خواهد کرد.

آزمون های معادل سازی مدرک کادر درمان برای مهاجرت

همان طور که گفته شد یکی از مدارک مهم برای مهاجرت شغلی پرستاران، پزشکان و سایر کارکنان کادر درمان، ارائه مدرک زبان معتبر و تسط به زبان رسمی کشور مقصد می باشد، اما برای مهاجرت کاری به کشورهای دیگر علاوه بر شرکت در آزمون زبان، متقاضیان باید برای تایید صلاحیت علمی مدرک خود در آزمون های دیگری نیز شرکت کنند تا مدرک آنها برای اخذ مجوز کار مورد تایید وزارت بهداشت و سایر سازمان های مربوطه قرار بگیرد و مدرک تحصیلی آنها که مربط با حوزه سلامت است در کشور مقصد معادل سازی شود. برخی آزمون ها برای مهاجرت پزشکان، پرستاران و کادر درمان عبارتند از:

آزمون DHA برای مهاجرت کادر درمان به کشور امارات متحده عربی

آزمون CRNE برای مهاجرت پرستاران به کانادا

آزمون پرومتریک برای مهاجرت کادر درمان به کشورهای عربی مانند قطر، عمان و…

آزمون STS برای مهاجرت پرستاران به ترکیه

آزمون AKV برای معادل سازی مدرک پزشکان و دندانپزشکان در هلند

آزمون ارزیابی CGFNS برای مهاجرت پرستاران به آمریکا

آزمون USMLE برای معادل سازی مدرک پزشکان و دندانپزشکان در آمریکا

آزمون PLAB برای معادل سازی مدرک پزشکی در انگلیس

آزمون MCCQE برای معادل سازی مدرک پزشکان و دندانپزشکان در کانادا

آزمون AMC برای معادل سازی مدرک پزشکی در استرالیا

بیشتر بخوانید: تفاوت آزمون OET و DHA

کدام مراکز در استرالیا آزمون OET را به رسمیت می شناسند؟

همان طور که گفته شد استرالیا یکی از کشورهایی است که مدرک آزمون OET را برای مهاجرت کادر درمان به رسمیت می شناسد و ارائه مدرک آزمون OET با نمره بالا را نشانه مهارت زبان انگلیسی متقاضی می داند.

وزارت امور داخله استرالیا مدرک OET را برای دسته ‌های مختلف ویزا از جمله مهاجرت ماهر و ویزای دانشجویی به رسمیت می‌ شناسد.

مراکزی که در استرالیا آزمون OET را به رسمیت می شناسند، عبارتند از:

هیئت دندانپزشکی استرالیا

هیئت پزشکی استرالیا

هیئت پزشکی چینی استرالیا

هیئت فیزیوتراپی استرالیا

هیئت اپتومتری استرالیا

هیئت تمرین پرتو پزشکی استرالیا

هیئت پرستاری و مامایی استرالیا

هیئت داروسازی استرالیا

هیئت کاردرمانی استرالیا

هیئت پیراپزشکی استرالیا

هیئت پزشکی پا در استرالیا

سایر هیئت ها و شوراها

شورای دندانپزشکی استرالیا

شورای هیئت های دامپزشکی استرالیا

موسسه دانشمندان پزشکی استرالیا (AIMS)

شورای اعتباربخشی پرستاری و مامایی استرالیا

شورای داروسازی استرالیا

شورای فیزیوتراپی استرالیا

انجمن متخصصین تغذیه استرالیا

شورای کاردرمانی استرالیا

آسیب شناسی گفتار استرالیا

انجمن پزشکی توانبخشی فیزیکی چین و استرالیا

آموزش و آموزش پزشکی استرالیای جنوبی

کدام دانشگاه های استرلیا مدرک آزمون OET را به رسمیت می شناسند؟

دانشگاه هایی که در استرالیا مدرک آزمون OET تضمینی به رسمیت می شناسند عبارتند از:

دانشگاه کرتین

دانشگاه ادیت کوان

دانشگاه کاتولیک استرالیا

دانشگاه چارلز داروین

دانشگاه چارلز استورت

دانشگاه سی کیو

دانشگاه فلیندرز

دانشگاه دیکین

دانشگاه فدراسیون

دانشگاه مک کواری

دانشگاه گریفیث

دانشگاه جیمز کوک

دانشگاه مرداک

دانشگاه صنعتی کوئینزلند

دانشگاه RMIT

دانشگاه صلیب جنوبی

دانشگاه صنعتی سوئینبرن

دانشگاه نیوکاسل

دانشگاه آدلاید

دانشگاه کانبرا

دانشگاه کوئینزلند

دانشگاه نیوانگلند

دانشگاه ساحل آفتاب

دانشگاه نوتردام استرالیا

دانشگاه استرالیای جنوبی

دانشگاه کوئینزلند جنوبی

دانشگاه فناوری سیدنی

دانشگاه ولونگونگ

دانشگاه ویکتوریا

دانشگاه وسترن سیدنی

TAFEها و مؤسسات آموزش عالی

کالج سلامت ALACC، استرالیا

کالج پرستاری استرالیا

موسسه باکس هیل

موسسه چیشولم

کالج ادیت کوان

کالج کرتین

EQUALS International (Aust) Pty Ltd

موسسه گوردون TAFE

موسسه هومزگلن

کالج لاوسون استرالیا

موسسه لونزدیل

کالج رودز

موسسه تحقیقاتی شانه سیدنی

TAFE International WA

TAFE NSW

TAFE کوئینزلند

TAFE SA

کالج UOW استرالیا

مزایای مهاجرت شغلی پرستاران به استرالیا

کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا بهترین خدمات برای تضمین قبولی در آزمون های زبان ویژه مهاجرت از جمله آزمون OET تضمینی را ارائه می دهند و با دریافت راهنمایی و مشاوره از کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا می تونی با اطمینان و آرامش بیشتری در آزمون زبان شرکت کنی.

اعتبار آزمون OET در کانادا برای مهاجرت کادر درمان

کانادا یکی از کشورهای مهاجرپذیر در زمینه بهداشت و درمان است و یکی از مهمترین مدارکی که برای مهاجرت شغلی کادر درمان الزامی است، مدرک آزمون زبان انگلیسی معتبر با نمره بالا است. چرا که پزشکان و شاغلان کادر درمان که به این کشور مهاجرت می کنند برای اینکه بتوانند با بیماران و سایر همکاران در محیط کار ارتباط برقرار کنند باید از مهارت زبان بالایی برخوردار باشند.

مدرک آزمون OET مورد پذیرش بسیاری از مراکز مختلف در کانادا می باشد که آزمون OET را به رسمیت می شناسند و نمره آزمون OET را به عنوان ملاک ارزیابی مهارت زبان انگلیسی متقاضیان می پذیرند.

مراکز کانادا که مدرک OET را به رسمیت می شناسند عبارتند از:

* هیئت ها و دانشکده های بهداشت و درمان

* کالج پزشکان و جراحان آلبرتا

* کالج پزشکان و جراحان بریتیش کلمبیا

* کالج پزشکان و جراحان مانیتوبا

* کالج پزشکان و جراحان نیوفاندلند و لابراتوار OET

* کالج پزشکان و جراحان ساسکاچوان OET

* فدراسیون مقامات نظارتی پزشکی کانادا (FMRAC)

شرکت مهاجرتی هومان ویزا برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص شرکت در آزمون OET تضمینی و کسب نمره بالا بهترین کارشناسان امور مهاجرتی را به شما معرفی می کند.

از مطالعه مقاله فوق می توان نتیجه گرفت

جهت کسب موفقیت تضمینی در آزمون های زبان مهاجرت مانند تولک و تعیین میزان اهمیت مدرک تافل یا آیلتس برای مهاجرت ویژه مهاجرت شغلی و تحصیلی قدم اول استفاده از مشاوره های رایگان شرکت مهاجرتی هومان ویزا برای خرید اکانت، نحوه ثبت نام در آزمون و کسب مهارت های مورد نیاز در این آزمون ها می باشد.

 برای دریافت به روزترین اطلاعات مربوط به آزمون های زبان مهاجرت ویژه مهاجرت شغلی و تحصیلی و دریافت جواب پرسش هایی مانند خرید مدرک تافل، فروش مدرک تافل با استعلام، مدرک تافل فوری، خرید مدرک تافل هوم ادیشن، خرید مدرک تافل در تهران، هزینه گرفتن مدرک تافل …  با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا در ارتباط باش.

هزینه آزمون OET برای داوطلبین ۵۸۷ دلار استرالیا (۵۸۷ AUD) می باشد.

پزشکان و یا کارکنان مراکز درمانی که قصد مهاجرت و یا کار کردن در مراکز پزشکی و درمانی خارج از کشور را دارند مانند کشورهای استرالیا، نیوزیلند و سنگاپور می بایست برای اثبات توانایی زبانی خود در سطح تخصصی، در این آزمون شرکت نمایند.

 پرداخت هزینه آزمون OET از طریق کارت‌های اعتباری بین‌ المللی مثل مستر کارت و یا ویزا کارت امکان پذیر است. از آنجایی که صدور این کارت‌ ها توسط بانک‌ های ایرانی ممکن نیست، لذا متقاضیان و پزشکان محترم می‌ توانند برای پرداخت هزینه‌ های خود از خدمات شرکت مهاجرتی هومان ویزا استفاده کنند.

کانادا، استرالیا، انگلیس، آلمان، نروژ، سوئد، دانمارک، اتریش و ایالات متحده آمریکا از جمله بهترین کشورها برای مهاجرت کاری پزشکان می‌ باشد. 

نتایج تقریباً پس از 16 روز کاری بعد از آزمون از طریق صفحه شخصی ایجاد شده در سایت رسمی OET در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

متقاضیان با شرکت در آزمون OET باید حداقل نمره 350 یا سطح B را در هر یک از چهار مهارت شنیداری، درک مطلب، نوشتاری و گفتاری به صورت مجزا جهت طبابت در حرفه پزشکی در استرالیا را کسب کنند.

5/5 - (67 امتیاز)

56 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز آزمون OET الان به صورت هوم ادیشنال یعنی در منزل و خونه برگزار میشه برای کسب اطلاعات دقیق و راهنمایی بیشتر با مشاوران شرکت مهاجرتی هومان ویزا میتونی با شماره های 09336267676 و 09336267878 تماس بگیری

  1. سلام پس از ایجاد اکانت و خرید آزمون و برگزاری امتحان ، دو هفته بعد برای شما کارنامه ارسال می شود، میتونید درباره جزییات این آزمون و زمان دریافت کارنامه و تضمین قبولی توسط شرکت مهاجرتی هومان ویزا، با کارشناسان تماس بگیرید09336267878 09336267676

  1. سلام دوست عزیز با کسب نمره قبولی در آزمون oet می تونید در کشورهای کانادا، استرالیا، انگلیس، آلمان، نروژ، سوئد، دانمارک، اتریش و ایالات متحده آمریکا برای مهاجرت کاری پزشکان اقدام کنید، جهت کسب اطلاعات بیشتر می تونید با مشاوران شرکت مهاجرتی هومان ویزا، رایگان در این باره مشاوره بگیرید 0933626767609336267878

  1. سلام محل برگزاری آزمون OET به صورت حضوری برای ایرانیان قطر- ترکیه -هند- مالزی – عمان – عربستان صعودی می باشد، اما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا می توانید این آزمون را در تهران و آنلاین و با تضمین قبولی پشت سر بگذارید

   برای کسب اطلاعات بیشتر، میتونی با مشاورین ما تماس بگیرید

  1. سلام دوست عزیز می تونید با کارشناس آزمون oet تضمینی شرکت مهاجرتی هومان ویزا درباره نحوه آمادگی در آزمون oetتضمینی مشاوره رایگان بگیرید

  1. سلام دوست عزیز سنتر برگزاری این آزمون در حال حاضر نزدیک ترین کشور ها به ایران کشور های ترکیه و امارات می باشند.

  1. سلام دوست عزیز سنتر برگزاری آزمون oet در حال حاضر در نزدیک ترین کشور ها به ایران کشور های ترکیه و امارات می باشند.

  1. سلام بله می تونید با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا درباره تهیه نمونه سوالات آزمونoet در ارتباط باشید

  1. سلام دوست عزیز سنتر برگزاری این آزمون در حال حاضر نزدیک ترین کشور ها به ایران در کشور های ترکیه و امارات می باشند.

  1. سلام دوست عزیز، برای دریافت نمونه سوالات آزمون OET تضمینی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز، برای اطلاع دقیق از هزینه آزمون OET تضمینی با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز، بله آزمون OET تضمینی به صورت آنلاین در مراکز مجاز در تهران برگزار می شود. برای دریافت لیست کامل مراکز برگزاری آزمون OET تضمینی در ایران با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز، برای دریافت لیست کامل مراکز برگزاری آزمون OET تضمینی در ایران با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز، برای دریافت لیست کامل مراکز برگزاری آزمون OET تضمینی در ایران با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز، منابع بسیاری برای آزمون OET معرفی شده است. شما می توانید با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیرید و منابع معتبر آزمون OET تضمینی را دریافت کنید.

  1. سلام دوست عزیز، مدارک هویتی متقاضی از مهمترین مدارک ثبت نام آزمون OET است. اگر برای ثبت نام و شرکت در آزمون OET تضمینی نیاز به راهنمایی دارید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز، منابع بسیاری برای آزمون OET معرفی شده است. شما می توانید با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیرید و منابع معتبر آزمون OET تضمینی را دریافت کنید.

  1. سلام دوست عزیز، برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص آمادگی برای شرکت در آزمون OET تضمینی و کسب نمره بالا با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز، برای دریافت مشاوره کامل در خصوص آزمون های زبان انگلیسی (آزمون تافل تضمینی، آیلتس تضمینی، OET تضمینی و…) با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر.

  1. سلام دوست عزیز، برای دریافت منابع معتبر و کتاب های آزمون OET تضمینی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×