LOGO -HOO

فهرست مطالب

درباره موسسه مهاجرتی هومان

شرکت مهاجرتی هومان با استفاده از توان و تخصص وکلای مجرب در زمینه مشاوره مهاجرت، اخذ انواع ویزا و مهاجرت شغلی متخصصین ونخبگان از سال 1380 فعالیت خود را آغاز نموده است. مشاورین و متخصصین این شرکت سابقه فعالیت در آژانس های مسافرتی و خدمات توریستی بسیار پرباری دارند که با تغییر رویکردهای صنعت توریسم در ایران و همچنین رشد و توسعه سفرهای خارجی و مهاجرت بین المللی اکنون در این حوزه ها خدماتی بر پایه واقعیت و صداقت ارائه می نماید.

 بدیهی است که داشتن اطلاعات درست و به روز در مورد کشورهای مقصد مهاجرت بسیار مهم وحیاتی است لذا داشتن اطلاعات صحیح و به روز موجب واقع بینی در فرد مهاجر می شود.

 در این خصوص مفتخریم بهترین و به روزترین کادر مشاور، وکیل و کارگزارا در این حوزه را در یک مجموعه گرد هم جمع آوردیم

با رشد نیاز و علاقه به مهاجرت در بین ایرانیان مجموعه های متعدد ی اقدام به ارائه خدمات مهاجرتی نمودند که پس از عقد قرارداد با متقاضی به دلیل عدم وجود تخصص مرتبط موجب تضییع حقوق مهاجران می گردند.

حال آنکه شرکت هومان خدمات مربوط به مشاوره اخذ اقامت، مهاجرت شغلی، مهاجرت تحصیلی، سرمایه گذاری و … و همچنین اخذ ویزای کشورهای پرتقاضا را در کمترین زمان و با بیشترین شانس قبولی برای شما تضمین می کند

امتیاز دهید!
شرکت مهاجرتی هومان ویزا
در شـبکه های اجتماعی

هر سوالی درباره مهاجرت شغلی، اخذ ویزا، اقامت و خدمات مهاجرتی داری، می تونی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیری تا متخصصین ما رایگان بهت مشاوره تلفنی ، آنلاین یا حضوری بدن

×