فهرست مطالب

آزمون GRE تضمینی

هر سوالی درباره نحوه ثبت نام و برگزاری آزمون gre تضمینی، مهاجرت شغلی، اخذ ویزا، اقامت و خدمات مهاجرتی داری، می تونی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس  و مشاوره رایگان دریافت کنی!

شرکت در آزمون GRE برای اپلای تحصیلی

آزمون gre تضمینی در کوتاه ترین زمان با شرکت مهاجرتی هومان ویزا

آزموت GRE یا (Graduate Record Examination) با هدف ارزیابی توانایی تحصیلی داوطلبان که متقاضی تحصیل در دانشگاه های معتبر دنیا به ویژه کشورهای ایالات متحده، کانادا، اروپا، انگلیس، سنگاپور و منطقه ANZ هستند، برگزار می شود.

آزمون GRE مانند آزمون تافل (TOEFL test) توسط موسسه ETS برگزار می شود.

افرادی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ‌ارشد، دکتری و بالاتر آن را دارند، برای اپلای تحصیلی باید در آزمون GRE شرکت کنند. نتایج آزمون GRE در بیش از ۱۶۰ کشور جهان و هزاران دانشگاه و موسسه در سرتاسر جهان معتبر است و هر ساله افراد بسیاری با هدف اپلای تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر در آزمون GRE شرکت می کنند.

اگر تصمیم داری برای مهاجرت تحصیلی به آمریکا و اپلای تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر در دانشگاه های معتبر آمریکا و کانادا و در آزمون GRE تضمینی شرکت کنی، برای قبولی در آزمون GRE تضمینی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر.

اهمیت تضمین قبولی در آزمون GRE برای اپلای تحصیلی چیست؟

نتایج آزمون GRE به قدری برای اپلای تحصیلی اهمیت دارد که اکثر دانشگاه های کشورهای آمریکا و کانادا نمره ی این آزمون را به عنوان یکی از مدارک درخواست پذیرش داوطلبان در دوره های تحصیلات تکمیلی مانند کارشناسی ارشد، دکتری و پست داک ملاک قرار می دهند.

همچنین کسب مدرک آزمون GRE با نمره بالا به دارنده آن کمک می کند تا در کشور مقصد فردی حرفه ‌ای شناخته شود و در صورتی که دانشجو بخواهد همزمان با تحصیل به کار کند، برای یافتن شغل مناسب، نیز موقعیت ها و فرصت های شغلی بهتری را فراهم می کند؛ چرا که نمره بالای آزمون GRE نشان دهنده بالا بودن سطح علمی متقاضی است.

نکته: افرادی که قصد ادامه تحصیل در رشته ‌های حقوق و پزشکی را دارند، نیازی به شرکت در آزمون GRE و کسب مدرک آن ندارند. تنها برای اپلای تحصیلی برای تعداد محدودی از دانشکده ‌های حقوق در آمریکا ارائه مدرک آزمون GRE الزامی است.

حالا که با اهمیت آزمون GRE برای اپلای تحصیلی آشنا شدی برای قبولی در آزمون GRE تضمینی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر.

انواع آزمون GRE

آزمون GRE در دو نسخه و با اهداف مختلفی برگزار می شود، که عبارتند از:

1- آزمون GRE جنرال (GRE General Test)

2- آزمون GRE سابجکت (GRE Subject Test)

آزمون GRE جنرال به صورت کامپیوتری و آزمون GRE سابجکت به صورت کتبی برگزار می شود.

اغلب دانشگاه‌ ها از داوطلبان، نتایج آزمون جنرال رو درخواست می کنند و نوع سابجکت در رشته ‌های تخصصی مانند زیست، شیمی، ادبیات، ریاضی، فیزیک و روانشناسی کاربرد دارد.

برای دریافت بهترین راهکارها برای قبولی در آزمون GRE تضمینی و اخذ ویزای تحصیلی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر.

آزمون GRE تضمینی

با شرکت مهاجرتی هومان ویزا

در کوتاه ترین زمان

با کمترین هزینه

تسویه پس از دریافت کارنامه قبولی

ساختار آزمون GRE جنرال

آزمون GRE جنرال شامل سه بخش است و مدت زمان آزمون GRE جنرال، 3 ساعت و 10 دقیقه است که برای پاسخگویی سوالات به داوطلبان یک ساعت برای بخش درک مطلب، یک ساعت برای نگارش تحلیلی و 70 دقیقه برای بخش استدلال ریاضی مهلت داده می شود و نحوه برگزاری آزمون به صورت کامپیوتری می باشد.

بخش های اصلی آزمون GRE جنرال عبارتند از:

* بخش استدلال کلامی یا درک مطلب (Verbal Reasoning)

* بخش استدلال ریاضی (Quantitative Reasoning)

* بخش نوشتار تحلیلی (Analytical Writing)

بخش درک مطلب آزمون GRE جنرال

این بخش آزمون، توانایی درک مطلب داوطلب را ارزیابی می کند. در این بخش داوطلب باید از گفتگوها نتیجه‌گیری کند، داده ‌های کامل نشده را استدلال نماید، سطوح مختلف معنا مانند معنای لفظی، استعاری و منظور نویسنده را درک کند و خلاصه ‌سازی متون را انجام دهد، نکات مهم را از نکات کم ‌اهمیت‌ در متن تفکیک و رابطه میان مفاهیم و معنای لغات و جملات را درک کند.

در بخش استدلال کلامی یا درک مطلب سه نوع سوال وجود دارد که شامل درک مطلب، تکمیل متن و معادل سازی جملات می باشد. در بخش درک مطلب یک متن در اختیار داوطلب قرار می گیرد که باید بر اساس آن به سوالات مربوطه پاسخ دهد.

متن هایی که در آزمون GRE جنرال انتخاب می شود از تناسبی در موضوعات علوم انسانی، علوم اجتماعی و علوم طبیعی برخوردار است و این متون از یک تا پنج پاراگراف تشکیل شده است. سوالات این بخش به شکل چند گزینه ای یا انتخاب یک عبارت می باشد.

بخش درک مطلب شامل دو مجموعه 20 تایی سوال است (مجموعا 40 سوال) که برای پاسخگویی به هر مجموعه 30 دقیقه به داوطلبان فرصت داده می شود و امتیاز این بخش 130-170 است.

بخش استدلال ریاضی آزمون GRE جنرال

بخش ریاضیات آزمون GRE جنرال از سوالات جبر، هندسه، تجزیه و تحلیل داده ها و حل مسائل تشکیل می شود.

این بخش توانایی داوطلب را در درک و تحلیل داده‌ های کمی، مورد سنجش و ارزیابی قرار می دهد و داوطلب باید بتواند مسئله‌ ها را به کمک مدل ‌های ریاضی حل کرده و با کاربرد های اولیه جبر، حساب، هندسه و تحلیل داده‌ ها آشنا باشد و تاکید این بخش بر مهارت استدلال ریاضی است.

بخش استدلال ریاضی از 4 نوع سوال تشکیل شده است که شامل سوالات مقایسه ‌ای کمی، سوالات چند گزینه ‌ای با یک پاسخ صحیح، سوالات چندگزینه ‌ای با بیش از یک پاسخ صحیح، سوالات عددی می باشد.

این سوالات ممکن است به صورت مستقل و یا در یک دسته تفسیر داده، ارائه شوند. تمامی سوالات بخش تفسیر داده ‌ها بر اساس جداول، نمودارها و اطلاعات داده شده مطرح می ‌شوند.

شرایط مهاجرت تحصیلی به استرالیا برای ایرانیان

در این بخش برای پاسخ دادن به سوالات نیاز به سرعت عمل و قدرت تحلیل سوالات و پاسخ‌ ها است و داوطلبان مجاز به استفاده از ماشین حساب نیز می باشند و داوطلب برای رسیدن به نمره مورد نظر خود باید بیشتر بر روی مهارت‌ های ریاضی و محاسباتی و همچنین سرعت عمل در پاسخگویی خود تمرکز نماید.

بخش استدلال ریاضی شامل دو مجموعه سوال 20 تایی (جمعا 40 سوال) است که برای پاسخگویی به 40 سوال 70 دقیقه زمان در نظر گرفته شده است. نمره ی این بخش 130 – 170 امتیاز است

بخش نوشتار تحلیلی آزمون GRE جنرال

در بخش رایتینگ آزمون، توانایی نگارش تحلیلی داوطلبان ارزیابی می شود. داوطلب باید بتواند ایده ‌های سخت و پیچیده را مفصل ‌بندی کرده و از طریق دلایل و مثال‌ های مرتبط پشتیبانی کند. ارزیابی ادعاها و شواهد ارائه شده از دیگر مواردی است که توانایی نگارش تحلیلی داوطلب را اثبات می ‌کند.

در این بخش دو سوال مطرح می شود و داوطلبان برای پاسخگویی به سوالات 60 دقیقه زمان دارند.

در بخش نگارش تحلیلی داوطلب باید در هر سوال یک Task یا Argument را تحلیل کند. در بخش اول توانایی داوطلب در تفکر نقادانه نسبت به موضوعی عمومی و بیان افکار خود به روشنی درباره ی آن موضوع ارزیابی می‌ شود. هر عبارت دارای یک ادعا بوده که داوطلب می ‌تواند از نقطه ‌نظرهای متفاوت به آن پرداخته و شرایط مختلفی را متصور شود.

در این بخش، داوطلب با دستورالعمل ‌هایی دقیق روبرو می ‌شود که می ‌خواهد داوطلب، نظر موافق یا مخالف خود را با ادعای مطرح شده بیان کرده و دلایل کافی را برای آن مطرح نماید.

* بخش نوشتار تحلیلی آزمون GRE شامل دو قسمت Issue writing و Argument writing است.

Issue writing

در این قسمت داوطلب باید به یک سوال جواب دهد و 30 دقیقه برای پاسخگویی به او مهلت داده می شود. داوطلب باید پاسخ سوال را تایپ نماید، از این رو باید بر روی مهارت تایپ خود نیز کار کند.

Argument writing

 قسمت دیگری که در بخش نوشتار تحلیلی ارزیابی می شود Argument است و در این قسمت پاراگرافی از یک نویسنده به عنوان سوال به داوطلب داده می ‌شود که شامل تحلیل‌ ها و شواهدی برای یک موضوع خاص است که منجر به یک نتیجه‌ گیری شده است و داوطلب باید از این استدلال ‌ها و شواهدی که نویسنده استفاده کرده است، منطقا ایراد گرفته و نظرات خود را در قالب یک متن ارائه دهد.

ساختار آزمون GRE سابجکت

آزمون GRE سابجکت برای برخی از رشته ‌های آکادمیک در نظر گرفته شده است که شامل زیست شناسی، ادبیات انگلیسی، ریاضیات، شیمی، روانشناسی، فیزیک می باشد؛ البته در سال ۲۰۱۶ رشته های بیوشیمی، زیست شناسی سلولی و ملکولی به این آزمون اضافه شدند ولی بنا به دلایلی در حال حاضر شامل این آزمون نمی‌ شوند. مدت زمان انجام آزمون جی آر ای سابجکت 2 ساعت و 50 دقیقه است و این آزمون به صورت کتبی برگزار می شود.

سوالات آزمون GRE سابجکت رشته های مختلف عبارتند از:

* زیست ‌شناسی: 190 سوال پنج گزینه ای در زمینه ی زیست ‌شناسی سلولی و مولکولی، زیست ‌شناسی اندام، اکولوژی و تکامل

* شیمی: 130 سوال چند گزینه ای با گرایش ‌های مختلف شیمی

* ادبیات: 230 سوال در زمینه ی شعر، بیوگرافی، مقاله، داستان کوتاه، رمان، نقد، تئوری ادبیات و تاریخ زبان

* ریاضیات: 66 سوال چندگزینه ‌ای درزمینه ی محاسبات و کاربردهای آن

* فیزیک: ۱۰۰ سؤال ۵ گزینه ‌ای در زمینه ی الکترومغناطیس، مکانیک کلاسیک، نور و پدیده موج، ترمودینامیک و مکانیک آماری، مکانیک کوانتوم، فیزیک اتمی و زمینه‌ های مرتبط است و سوالات به ‌شکل نمودار، گراف، داده‌ها و توصیفات آزمایشگاه و غیره است.

* روانشناسی: ۲۰۵ سوال چندگزینه ‌ای در زمینه ی توصیف یک آزمایش یا نمودار، موقعیت‌ ها و وضعیت ‌های بیماری

برای قبولی در آزمون GRE تضمینی (GRE سابجکت) با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر تا بهترین نتیجه رو بگیری.

نمره دهی به آزمون GRE جنرال

نمره داوطلب در بخش درک مطلب آزمون جی آر ای جنرال 130 تا 170 است و در بخش استدلال ریاضی هم 130 تا 170 است و بخش نوشتار تحلیلی نیز 6 نمره دارد و نمره نهایی آزمون GRE جنرال براساس دو بخش درک مطلب و استدلال ریاضی محاسبه می شود که داوطلب جمعا می تواند امتیازی بین 260 تا 340 را کسب کند اما متوسط نمره قابل قبول دانشگاه ‌های معتبر برای اپلای تحصیلی در حدود 300-320 است.

همچنین نمره آزمون GRE سابجکت نیز از 200 تا 990 است و در بازه های 10 نمره ای تغییر می کند و نمره بالاتر از 700 برای این آزمون نمره خوبی محسوب می شود.

همان طور که گفته شد، برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های معتبر دنیا متقاضی باید در آزمون GRE شرکت کنه و موفق به کسب نمره بالا در آزمون شود، از این رو شرکت مهاجرتی هومان ویزا بهترین کارشناسان را برای قبولی در آزمون GRE تضمینی به شما معرفی می کنه.

مدت اعتبار مدرک آزمون GRE چقدر است؟

طبق قوانین ETS نتایج آزمون GRE تا پنج سال معتبر است و داوطلبان فقط تا 5 سال می توانند برای اپلای تحصیلی مدرک آزمون GRE را برای دانشگاه های مقصد ارسال کنند و پس از پایان این مدت، اعتبار آن منقضی شده و متقاضی برای اپلای تحصیلی باید مجددا در آزمون شرکت کند.

همچنین باید به این نکته اشاره کرد، دانشگاه ‌ها در بسیاری از موارد، قوانین متفاوتی با ETS دارند و ممکن است مدرک آزمون را کمتر از ۵ سال معتبر بدانند.

اعلام نتایج آزمون GRE

زمان اعلام نتایج آزمون GRE جنرال که به صورت کامپیوتری است، 10 تا 15 روز پس از تاریخ برگزاری آزمون است و نتایج آزمون GRE سابجکت که به صورت کتبی است، 5 هفته پس از برگزاری آزمون جی آر ای سابجکت می باشد و نتایج آزمون فقط به داوطلب تحویل داده می شود.

همچنین داوطلبان می توانند نتایج آزمون را برای چهار دانشگاه به صورت رایگان ارسال کنند و برای تعداد بیشتر باید هزینه آن را پرداخت نمایند.

بهترین منابع برای قبولی در آزمون GRE تضمینی

افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی و ادامه تحصیل در مقاطع آکادمیک بالاتر از لیسانس را دارند باید بتوانند نمره بالایی در آزمون GRE کسب کنند، از این رو مطالعه منابع جامع و کامل برای هر بخش برای آمادگی در آزمون جهت قبولی در آزمون GRE تضمینی بسیار حائز اهمیت است؛ بنابراین در ادامه به چند مورد از بهترین منابع آزمون GRE تضمینی اشاره می کنیم.

منابع جامع برای قبولی در آزمون GRE 

از جمله بهترین منابع جامع برای قبولی در آزمون GRE تضمینی می توان به منابع زیر اشاره کرد:

کتاب Magoosh GRE Book

کتاب The Official Guide to the GRE Revised General Test

کتاب Manhattan 5 lb. Book of GRE Practice Problems

کتاب PowerPrep and PowerPrep PLUS

کتاب Barron’s 6 GRE Practice Tests

منابع لغت و واژگان برای قبولی در آزمون GRE تضمینی

بهترین منابع لغت برای آمادگی و قبولی در آزمون GRE تضمینی عبارتند از:

کتاب Magoosh Vocabulary Flashcards

کتاب Manhattan 500 Essential Words – GRE

کتاب Barron’s Essential Words for the GRE

کتاب Barron’s 1100 Words You Need to Know

کتاب Manhattan 500 Advanced Words – GRE

کتاب Verbal Advantage

کتاب Word Smart

منابع بخش وربال برای قبولی در آزمون GRE تضمینی

برای افزایش آمادگی در بخش وربال آزمون GRE مطالعه کتاب Official GRE Verbal Reasoning Practice Questions توصیه می شود.

اگر برای قبولی در آزمون GRE تضمینی نیاز به مشاوره و راهنمایی داری، با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر و هر سوالی داری بپرس.

منابع بخش کوانت برای قبولی در آزمون GRE تضمینی

برای افزایش آمادگی در بخش کوانت آزمون و قبولی در آزمون GRE تضمینی کتاب های زیر بهترین منابع هستند:

کتاب Nova’s GRE Math Bible

کتاب Official GRE Quantitative Reasoning Practice Questions

کتاب Magoosh Very Hard Questions

منابع بخش نگارش (نوشتاری) آزمون GRE

بهترین منابع بخش نگارش برای قبولی در آزمون GRE تضمینی عبارتند از:

کتاب ETS Pool of Issue and Argument

کتاب GRE Analytical Writing: Solutions to the Real Essay Topics

کتاب On Writing Well: The Classic Guide to Writing Nonfiction

کتاب The Elements of Style

منابع آنلاین برای قبولی در آزمون GRE تضمینی

برخی منابع آنلاین برای آمادگی در آزمون GRE تضمینی عبارتند از:

منبع آنلاین Online GRE Strategy Session

منبع آنلاین GRE study guide

منبع آنلاین Powerprep II

منبع آنلاین ETS essay topic pools

آیا آزمون GRE در ایران برگزار می شود؟

خوشبختانه آزمون GRE مانند آزمون آیلتس، آزمون تافل تضمینی و آزمون OET تضمینی در ایران برگزار می شود.

آزمون جی آر ای جنرال در ایران زیر نظر سازمان سنجش و تقریبا هر هفته برگزار می شود و آزمون جی آر ای سابجکت تقریبا سه بار در سال برگزار می شود.

زمان برگزاری آزمون GRE general در همه ی ماه‌ های سال برگزار می‌ شود و آزمون GRE subject فقط در ماه ‌های سپتامبر، اکتبر و آپریل برگزار می ‌شود.

بهتره برای اطلاع از شرایط و مدارک ثبت نام آزمون در آزمون GRE تضمینی با مشاوران با تجربه در این زمینه مشورت کنی، از این رو ما شرکت مهاجرتی هومان ویزا را به شما معرفی می کنیم.

ثبت نام آزمون GRE در ایران

ثبت نام آزمون GRE تضمینی در ایران به دو طریق انجام می شود:

1- ثبت نام در آزمون GRE از طریق سازمان سنجش

2- ثبت نام در آزمون GRE از طریق سایت ETS

ثبت نام آزمون GRE از طریق سازمان سنجش

با ورود به سایت سازمان سنجش و بخش GRE سایت می توانید برای آزمون GRE ثبت نام کنید.

مراحل ثبت نام در آزمون GRE از طریق سنجش به شرح زیر است:

1- تکميل فرم هاي اطلاعات فردي داوطلب، اطلاعات جهت برقراري تماس

2- تکميل فرم اطلاعات تحصيلي داوطلب

3- دریافت شماره پرونده ثبت نام (عددي 10 رقمي)

4- ارسال فايل تصويري از چهره داوطلب

5- انتخاب نوع و تاريخ آزمون GRE و پرداخت هزينه از طریق کارت بانکی

6- صدور شماره رهگيري (14 رقمی) که نشان دهنده موفقیت در ثبت آزمون GRE است.

ثبت نام آزمون GRE از طریق سایت ETS

ثبت نام آزمون GRE از طریق سایت ETS به شرح زیر می باشد:

داوطلب پس از ساختن پروفایل در سایت ETS در قسمت My GRE می تواند برای آزمون GRE و حوزه امتحانی مورد نظر خود ثبت نام نماید. پس از تکمیل اطلاعات مربوطه، داوطلب باید هزینه شرکت در آزمون را از طریق کارت های اعتباری بین المللی پرداخت نموده و در صورت موفقیت آمیز بودن ثبت نام یک Confirmation Code  دریافت می کند. پس از این مرحله مدتی طول می کشد تا Admission Ticket صادر شود و در دسترس داوطلب قرار بگیرد.

داوطلبان باید به این نکته توجه کنند، ثبت نام از طریق ETS و دریافت کد مربوطه به معنی اتمام ثبت نام نمی باشد. پس از اتمام ثبت نام در ETS متقاضی باید مراحل ثبت نام خود را ( در صورتی که سنجش را به عنوان محل امتحان خود مشخص کرده باشد) با تشکیل پرونده در سایت سازمان سنجش تکمیل کند که شامل مراحل زیر می باشد:

1- تکميل فرم هاي اطلاعات فردي، اطلاعات جهت برقراري تماس

2- صدور شماره پرونده 10 رقمی

3- ارسال فايل تصويري از چهره داوطلب

4- اعلام آزموني که در سايت ETS در آن ثبت نام کرده ايد.

5- صدور شماره رهگيري ثبت اطلاعات آزمون

در این صورت داوطلب می تواند کارت آزمون خود را از طریق سایت ETS پرینت بگیرد، ولی لازم است داوطلبان یک هفته قبل از آزمون به سازمان سنجش مراجعه کرده و کارت ورود به جلسه آزمون GRE که شامل اطلاعات مربوط به حوزه آزمون و شماره صندلی داوطلب می باشد را دریافت کنند.

برای اطلاع از هزینه ثبت نام آزمون GRE تضمینی در سال جدید با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر و هر سوالی داری بپرس.

هزینه ثبت نام آزمون GRE در ایران

آزمون GRE یکی از معدود آزمون های خارجی است که امکان برگزاری آن در ایران وجود دارد و داوطلبان ایرانی برای شرکت در این آزمون مجبور نیستند به کشورهای همسایه مانند ترکیه یا ارمنستان سفر کنند و علاوه بر اینکه هزینه ی ثبت نام و شرکت در آزمون GRE را پرداخت می کنند هزینه های گزاف سفر به کشور دیگر برای شرکت در آزمون را نیز پرداخت کنند؛ از این رو برگزاری آزمون GRE در ایران از مزایای مهم این آزمون برای ایرانیان می باشد.

همان طور که گفته شد آزمون GRE در دو نوع سابجکت و جنرال طراحی شده است که هزینه آزمون GRE تضمینی در ایران برای هر یک از آنها متفاوت است.

هزینه آزمون GRE سابجکت در ایران 150 دلار و هزینه آزمون GRE جنرال در ایران 205 دلار است. همچنین در صورتی که متقاضی با تاخیر بخواهد در آزمون ثبت نام کند، باید هزینه ای اضافه تر پرداخت کند و علاوه بر هزینه ثبت نام آزمون جی آر ای، 25 دلار اضافه نیز به دلیل تاخیر در ثبت نام بپردازد.

هزینه انصراف از شرکت در آزمون GRE

چنانچه متقاضی در آزمون GRE ثبت نام کند، اما به دلایلی بخواهد از شرکت در آزمون GRE انصراف دهد، باید بداند تمام هزینه ای که برای ثبت نام پرداخت کرده است به وی مسترد نخواهد شد و کنسل کردن آزمون GRE دارای هزینه است و در صورت انصراف از شرکت در آزمون 50 درصد از هزینه ثبت نام به دلیل کنسل کردن آزمون GRE از هزینه پرداخت شده توسط متقاضی کسر می شود و مابقی به حساب وی مسترد می گردد. در واقع هزینه کنسل کردن آزمون نصف هزینه ثبت نام آزمون GRE تضمینی خواهد بود.

نکته: اگر ثبت‌ نام و پرداخت هزینه‌ آزمون توسط یکی از موسسات برای داوطلب انجام شده باشد، استرداد مبلغ به حساب موسسه صورت می‌ گیرد.

هزینه تغییر محل و تاریخ آزمون GRE

علاوه بر اینکه متقاضی می تواند پس از ثبت نام در آزمون GRE، از شرکت در آزمون انصراف دهد و 50 درصد هزینه ثبت نام را پس بگیرد، همچنین می تواند تاریخ شرکت در آزمون جی آر ای را نیز تغییر دهد، اما تغییر تاریخ شرکت در آزمون نیز هزینه ای معادل 50 دلار دارد که متقاضی باید آن را بپردازد.

متقاضی می تواند مرکز برگزاری آزمون GRE را که در موقع ثبت نام انتخاب کرده بود را نیز پس از ثبت نام تغییر دهد که این کار نیز هزینه ای در بر دارد و در صورتی که متقاضی بخواهد محل برگزاری آزمون را پس از ثبت نام تغییر دهد باید 50 دلار اضافه بپردازد.

همچنین داوطلبان پس از شرکت در آزمون GRE و دریافت نمرات خود می توانند به نمره آزمون نیز اعتراض کنند و هزینه اعتراض به آزمون GRE جنرال 60 دلار و هزینه اعتراض به نمره GRE سابجکت 50 دلار است.

صدور کارت ورود به جلسه آزمون GRE

سازمان سنجش یک هفته پیش از برگزاری آزمون GRE کارت آزمون که از طرف ETS صادر شده است، را توزیع می کند و داوطلبان می توانند با ارائه کارت ملی، کارت ورود به جلسه آزمون GRE را دریافت کنند.

آدرس و اطلاعات مربوط به حوزه ی امتحان و شماره صندلی داوطلب در روز آزمون و شماره ای به نام Registration Number که برای دسترسی به اطلاعات آزمون از طریق پروفایل GRE در سایت ETS می باشد. داوطلب می تواند پس از ساختن پروفایل در سایت با وارد کردن این شماره اطلاعات آزمون GRE را در سایت ETS مشاهده نماید و از این طریق نمره ی آزمون خود را به صورت آنلاین مشاهده کرده و درخواست های خود مبنی بر ارسال و گزارش نمرات به دانشگاه های مقصد خود را پیگیری نمایید.

نحوه اعتراض به نمره آزمون GRE

گزارش نمره آزمون GRE بین 10 تا 15 روز پس از برگزاری آزمون GRE بر روی وبسایت ETS قابل مشاهده خواهد بود. متقاضی می تواند تا 90 روز پس از تاریخ برگزاری آزمون GRE اعتراض خود را در وبسایت ETS ثبت کند و درخواست بازبینی نمره آزمون را بنماید.

داوطلبان می توانند به نتیجه هر دو نوع آزمون GRE یعنی GRE جنرال و GRE سابجکت اعتراض کنند.

در مورد GRE جنرال متقاضی فقط می تواند به بخش نوشتاری تحلیلی (Analytical Writing) اعتراض کند، اما برای اعتراض به نمره آزمون GRE سابجکت متقاضی می تواند برای نمره هر ۴ آزمون فیزیک، ریاضی، شیمی و روانشناسی درخواست بازبینی نمایند.

مدارک مهم برای مهاجرت تحصیلی به ترکیه

مراحل اعتراض به نمره آزمون GRE

1- متقاضی باید در وبسایت ETS در قسمت View Scores and Score Recipients گزینه Request Score Review را انتخاب کند.

2- سپس باید نوع آزمون که جنرال است یا سابجکت را مشخص کرده و هزینه اعتراض به نمره GRE را پرداخت نماید، که در صورت عدم پرداخت هزینه، درخواست بازبینی نمره آزمون ثبت نمی شود.

برای تهیه منابع آزمون GRE تضمینی و تضمین قبولی در آزمون GRE با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر.

هزینه اعتراض به نمره آزمون GRE چقدر است؟

همان طور که گفته شد آزمون GRE در دو نوع جنرال و سابجکت برگزار می شود و امکان اعتراض به هر دو نوع آزمون GRE وجود دارد، اما اعتراض به نمره GRE رایگان نبوده و متقاضی باید هزینه آن را پرداخت کند، هزینه اعتراض به نمره آزمون GRE جنرال 60 دلار و هزینه اعتراض به نمره GRE سابجکت 50 دلار است.

همچنین پرداخت هزینه اعتراض از طریق کارت‌ های اعتباری مانند مستر کارت و ویزا کارت انجام می‌ شود.

آزمون gre subject چیست؟

آزمون GRE برای اپلای رشته حقوق در آمریکا

همان طور که گفته شد برای اپلای تحصیلی رشته حقوق در آمریکا نیازی به ارائه مدرک آزمون GRE نمی باشد، اما برای اپلای رشته حقوق در برخی از دانشکده های حقوق در آمریکا ارائه مدرک آزمون GRE الزامی می باشد.

اسامی این دانشگاه ها به قرار زیر می باشد:

American University Washington College of Law

Florida International University College of Law

New York University School of Law

Boston University School of Law

Chicago-Kent College of Law

John Marshall Law School

Columbia Law School

 Harvard Law School

Brooklyn Law School

Cornell Law School

مراکز شرکت در آزمون GRE در ایران

همان طور که گفته شد آزمون GRE در ایران برگزار می شود.

مراکز برگزار کننده آزمون GRE در ایران عبارتند از:

سازمان سنجش آموزش کشور

موسسه فرهنگی وآموزشی و هنری معرفت

موسسه علامه سخن

موسسه فرهنگی هنری امیر بهادر (ادیبان)

موسسه آموزش عالی خاتم

پردیس دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه تبریز

دانشگاه صنعتی اصفهان

سازمان منطقه آزاد قشم

موسسه آموزش عالی کرمان

مرکز آموزش علمی کاربردی فذا آمل

موسسه آموزش عالی البرز (استان البرز)

موسسه آموزش عالی امام جواد (استان یزد)

موسسه آموزشی گسترش انفورماتیک زنجان

موسسه اندیشه روشن گویا (استان خوزستان)

مرکز زبان های خارجی آواتاک دانشگاه صنعتی ارومیه

موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه معین (استان خراسان رضوی)

تضمین قبولی در آزمون GRE با دریافت مشاوره از کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا.

آزمون GRE هوم ادیشن چیست؟

موسسه ETS در مارس 2020 به دلیل شیوع بیماری کرونا و محدودیت های ایجاد شده در برگزاری آزمون GRE به صورت حضوری، نسخه GRE هوم ادیشن را ارائه کرده است تا داوطلبان بتوانند به صورت آنلاین و در منزل در آزمون GRE شرکت کنند. داوطلبان می توانند در خانه و تحت نظارت یک ناظر در آزمون GRE هوم ادیشن شرکت کنند.

آزمون GRE هوم ادیشن همانند GRE حضوری در دو نسخه جنرال و سابجکت ارائه می شود و داوطلبان می توانند در هر یک از انواع آزمون GRE به صورت آنلاین و در منزل شرکت کنند. همچنین سوالات، ساختار و نمره دهی آزمون GRE هوم ادیشن همانند ساختار آزمون GRE حضوری است، با این تفاوت که به جای حضور در مرکز برگزاری، داوطلبان در خانه در آزمون شرکت می کنند.

تجهیزات شرکت در آزمون GRE هوم ادیشن

داوطلبانی که می خواهند در آزمون GRE هوم ادیشن شرکت کنند باید ابتدا تجهیزات لازم را تهیه کنند.

تجهیزات لازم برای برای شرکت در GRE هوم ادیشن عبارتند از:

* کامپیوتر رومیزی یا لپ‌تاپ: استفاده از تبلت، تلفن همراه و کروم بوک ممنوع است و سیستم عامل باید تایید شده باشد و استفاده از نسخه ‌های غیرقانونی یا حالت آزمایشی مجاز نیست.

* کامپیوتر رومیزی: سیستم عامل ویندوز، نسخه 10 یا 8.

مک : Mac OS X 10.5 یا بالاتر 10.13 High Sierra

* مرورگر کروم یا فایرفاکس

* استفاده از چند مانیتور یا دو صفحه ‌ی نمایش ممنوع است.

* دانلود مرورگر: مرورگر ETS Secure Test Browser را دانلود و بر روی رایانه ‌ای که می‌ خواهید با آن در آزمون شرکت کنید، نصب کنید. برای نصب کامل مرورگر، فایل را پس از دانلود، اجرا کنید. پس از مشاهده پیغام زیر، مرورگر را ببندید:

“Success! You have installed the ETS secure test browser.”

* ProctorU Equipment Check را بر روی کامپیوتری که می ‌خواهید در آزمون استفاده کنید، اجرا کنید. اگر در بررسی تجهیزات با خطا مواجه شدید، تا قبل از روز شرکت در آزمون هر گونه مشکلی را برطرف کنید.

* فایروال ‌های رایانه و برنامه ‌های امنیتی می‌ توانند با نرم افزار آزمون GRE تداخل داشته باشند. بهتر است قبل از آزمون، این برنامه‌ ها را غیرفعال یا تنظیمات آن را تغییر دهید.

* اسپیکر: یک بلندگوی داخلی یا خارجی برای شنیدن صدای ناظر (استفاده از هدست یا هدفون ممنوع است.)

* میکروفون: یک میکروفون داخلی یا خارجی که مجزا از هدست است برای برقراری ارتباط با ناظر باشد.

دوربین: دوربین داخلی کامپیوتر یا یک وب کم جداگانه باشد (قبل از آزمون، دوربین باید حرکت داده شود تا نمای 360 درجه از اتاق، از جمله روی میز را نشان دهد.)

مدرک آزمون GRE برای اپلای تحصیلی کانادا

کانادا به دلیل داشتن کیفیت آموزشی بالا در تمام مقاطع تحصیلی، دانشگاه های معتبر و ارائه مدارک بین المللی، امکان کار پس از تحصیل و غیره یکی از کشورهای محبوب برای مهاجرت تحصیلی ایرانیان است.

همان طور که گفته شد کانادا یکی از کشورهایی است که متقاضیان برای اپلای تحصیلی و پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر باید در آزمون GRE شرکت کنند و ارائه مدرک آزمون GRE با نمره بالا برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه مقصد ضروری است.

همچنین در خصوص نمره قابل قبول آزمون GRE برای اپلای تحصیلی کانادا باید گفت، ملاک پذیرش اکثر دانشگاه‌ های کانادا در خصوص آزمون GRE در اکثر موارد نمره نهایی آزمون نمی باشد و اکثرا نمره بخش های جداگانه آزمون GRE مورد ارزیابی قرار می گیرد، از این رو داوطلبان برای اخذ پذیرش تحصیلی باید بتوانند در تمام بخش های مختلف آزمون GRE که به آن اشاره شد نمره بالایی کسب کنند.

 کسب نمره بالای 75 درصد در هر یک از بخش های آزمون نمره خوبی محسوب می شود و شانس موافقت با درخواست پذیرش تحصیلی متقاضی از سوی دانشگاه مقصد بیشتر خواهد شد.

در مورد آزمون های ورودی برای اپلای بیشتر بخوانید…

افرادی که متقاضی تحصیل در دانشگاه های معتبر دنیا هستند برای دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه مورد نظر باید در آزمون ورودی دانشگاه ها شرکت کنند و در صورت قبولی در آزمون و داشتن سایر شرایط برای اپلای تحصیلی مانند نداشتن گپ تحصیلی غیرمجاز، شرط سنی، ریزنمرات، توصیه نامه تحصیلی، تمکن مالی، استادی پلن یا برنامه تحصیلی، کاورلتر و غیره.

برخی آزمون های ورودی برای اپلای رشته های مختلف در مقاطع کارشناسی عبارتند از:

* آزمون ACT برای اپلای دانشگاه های آمریکا

* آزمون IMAT برای اپلای رشته پزشکی و دندانپزشکی در ایتالیا

* آزمون UCAT برای اپلای رشته پزشکی در انگلیس

* آزمون SAT برای اپلای دانشگاه های برخی کشورها مانند ترکیه و آمریکا

* آزمون یوس ترکیه برای اپلای دانشگاه های ترکیه

* آزمون LSAT برای اپلای رشته حقوق در آمریکا و کانادا

* آزمون GMAT برای اپلای رشته مدیریت در آمریکا

همان طور که گفته شد مدرک آزمون GRE با نمره بالا، یکی از مهمترین مدارک برای اپلای تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد و در صورتی که داوطلب نتواند نمره ی قابل قبول که از سوی دانشگاه مقصد تعیین شده است را کسب کند، درخواست پذیرش تحصیلی وی از سوی دانشگاه رد می شود.

البته برخی دانشگاه های آمریکا برای اپلای تحصیلی در مقطع کارشناسی و دکتری رشته های مختلف خود ارائه مدرک آزمون GRE را الزامی نمی دانند و در این صورت نیاز به شرکت در آزمون GRE نمی باشد.

اپلای تحصیلی در دانشگاه های زیر بدون نیاز به ارائه مدرک آزمون GRE می باشد:

* دانشگاه دیتون، اوهایو: دوره های مختلف علوم فناوری، مهندسی و ریاضی

* دانشگاه شیکاگو: دوره های کارشناسی ارشد در زمینه ی مدیریت، فناوری اطلاعات، علوم بهداشتی و آموزش

* دانشگاه یوتا: دوره های علوم بهداشت، مهندسی، هنرهای خلاق و آموزش

* دانشگاه کانزاس: دوره های مختلف در زمینه ی علوم فناوری اطلاعات، مهندسی، هنرهای خلاق و رسانه

* دانشگاه نبراسکا، لینکلن: دوره های مختلف در زمینه ی تجارت، رسانه، علوم مهندسی

* دانشگاه جیمز مدیسون: دوره های مختلف در زمینه ی تجارت، علوم بهداشتی و اجتماعی، مطالعات و رسانه، هنرهای خلاق و آموزش

* دانشگاه فلوریدا: دوره های کارشناسی ارشد و دکتری در علوم کامپیوتر

* دانشگاه بریجپورت، کنتیکت: دوره های کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر

* دانشگاه ایالتی نیومکزیکو: دوره های کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر

* دانشگاه اوکلاهما: برای اپلای تحصیلی دوره های کارشناسی ارشد در تمام رشته ها نیازی به ارائه مدرک آزمون GRE نمی باشد.

* دانشگاه جورج میسون: ارائه مدرک آزمون GRE برای اپلای کارشناسی ارشد در رشته های علوم انسانی و علوم اجتماعی اختیاری است.

* دانشگاه مریلند، بالتیمور: برای اپلای تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد در رشته ی مطالعات حرفه ای ارائه مدرک GRE الزامی نیست.

* دانشگاه آلاباما: دوره های ارائه شده در زمینه ی علوم کامپیوتر

* دانشگاه سنت پیترز: اپلای تحصیلی در زمینه ی علوم کامپیوتر

* دانشگاه ایالتی نیویورک: اپلای تحصیلی در زمینه ی علوم کامپیوتر

* دانشگاه لوتران: برای اپلای تحصیلی در دوره های فناوری نیازی به ارائه مدرک آزمون GRE نمی باشد.

* دانشگاه ایالتی پیتسبورگ: برای اپلای تحصیلی در دوره های فناوری این دانشگاه ارائه مدرک آزمون GRE الزامی نمی باشد.

علاوه بر دانشگاه های فوق که برای اپلای تحصلی نیازی به ارائه مدرک آزمون GRE ندارند، دانشگاه های دیگری نیز هستند که برای مهاجرت تحصیلی به آمریکا و اپلای تحصیلی در دانشگاه مقصد نیازی به ارائه مدرک آزمون GRE نمی باشد.

همان طور که گفته شد آزمون GRE و GMAT هر دو آزمون های ورودی دانشگاه های معتبر دنیا هستند و افرادی که قصد مهاجرت و اپلای تحصیلی در این دانشگاه ها را دارند باید در این آزمون ها شرکت کنند و موفق به کسب نمره بالا شوند تا با درخواست پذیرش تحصیلی آنها از سوی دانشگاه مقصد موافقت شود.

اما آزمون GRE و آزمون GMAT تفاوت هایی با هم دارند که عبارتند از:

* تفاوت در ساختار آزمون

* تفاوت در میزان سختی آزمون

* تفاوت در مدت زمان برگزاری آزمون

* تفاوت در محل برگزاری آزمون

* تفاوت در دفعات شرکت در آزمون

* تفاوت در نمره قبولی در آزمون

* تفاوت در هزینه ثبت نام آزمون

تفاوت در ساختار آزمون

همان طور که در مطالب فوق اشاره کردیم، آزمون GRE از سه بخش نگارش تحلیلی، لغت و درک مطلب و استدلال ریاضی تشکیل شده است، اما آزمون GMAT دارای 4 بخش نگارش تحلیلی، واژگان، استدلال یکپارچه و محاسبات است که قسمت استدلال یکپارچه خود شامل چند بخش متفاوت است.

به طور کلی آزمون GMAT برای سنجش استعداد داوطلبان برای تحصیل در حوزه مدیریت و تجارت است و آزمون GRE با توجه به دامنه وسیعی که دارد برای سنجش سوابق تحصیلی داوطلبان در رشته های مختلف برگزار می شود.

تفاوت در میزان سختی آزمون

آزمون GMAT نسبت به آزمون GRE سخت تر است و کسب نمره بالا در آزمون GMAT دشوارتر از آزمون GRE است. زیرا در آزمون جی مت سوال ها بیشتر استدلالی هستند، اما در آزمون جی آر ای سوال استدلالی وجود ندارد. در آزمون GMAT امکان تعویض سوال و برگشت به سوال قبل وجود ندارد و هر سوال زمینه ساز سوال بعدی است اما در آزمون GRE این امکان وجود دارد.

از دیگر دلایل سختی آزمون GMAT نسبت به آزمون GRE بخش Verbal است که در آزمون GMAT وجود دارد و دارای سه بخش است که برای پاسخگویی به سوالات آن تنها تسلط به گرامر و زبان انگلیسی کافی نیست بلکه داوطلب باید دارای هوش و دقت بالایی باشد.

یکی دیگر از دلایل سختی آزمون GMAT بخش سوالات تطبیقی است. سوالات در این بخش به این صورت است که با جواب صحیح دادن به یک سوال، سوال بعدی سخت تر می شود، اما در آزمون GRE با پاسخ دادن به سوالات یک بخش، بخش بعدی روی مانیتور برای داوطلب ظاهر می شود.

تفاوت در مدت زمان برگزاری آزمون

مدت زمان برگزاری آزمون GRE و آزمون GMAT تقریبا با هم یکسان است و تفاوت چشمگیری با هم ندارند. در آزمون GRE مدت زمان آزمون سه ساعت و چهل و پنج دقیقه است و در این مدت داوطلبان باید به هر سه بخش آزمون پاسخ دهند و در آزمون GMAT نیز مدت زمان برگزاری آزمون سه ساعت و سی دقیقه است و از نظر مدت زمان پاسخ دادن به سوالات بین این دو آزمون تفاوت چندانی وجود ندارد.

تفاوت در محل برگزاری آزمون

یکی از مهمترین تفاوت های آزمون GRE با آزمون GMAT محل برگزاری آزمون هاست. آزمون جی آر ای جنرال در ایران زیر نظر سازمان سنجش و تقریبا هر هفته برگزار می شود، اما آزمون GMAT در ایران برگزار نمی شود و داوطلبان برای شرکت در این آزمون باید به کشورهای برگزار کننده مانند ترکیه، امارات، ارمنستان، قطر و غیره سفر کنند، از این رو شرکت در آزمون GMAT برای داوطلبان دشوارتر است و داوطلبان باید برای شرکت در این آزمون هزینه سفر نیز پرداخت کنند.

تفاوت در تعداد دفعات شرکت در آزمون

داوطلبان در صورت عدم کسب نمره قابل قبول در آزمون GRE می توانند هر 21 روز یک بار در آزمون شرکت کنند، اما تعداد دفعات شرکت در آزمون GRE در یک سال نباید بیشتر از 5 بار باشد؛ اما داوطلبان می توانند هر 16 روز یک بار در آزمون GMAT شرکت کنند. البته تعداد دفعات شرکت در آزمون GMAT در یک سال نیز مانند آزمون GRE نباید بیشتر از 5 بار باشد.

تفاوت در نمره دهی آزمون

نمره نهایی آزمون GRE جنرال براساس دو بخش درک مطلب و استدلال ریاضی محاسبه می شود که داوطلب جمعا می تواند امتیازی بین 260 تا 340 را کسب کند اما متوسط نمره قابل قبول دانشگاه ‌های معتبر برای اپلای تحصیلی در حدود 300-320 است.

نمره آزمون GRE سابجکت نیز از 220 تا 990 است و در بازه های 10 نمره ای تغییر می کند و نمره بالاتر از 700 برای این آزمون نمره خوبی محسوب می شود.

نمره ی آزمون GMAT بین 200 تا 800 است و داوطلب برای پذیرش در دانشگاه های معتبر باید نمره ی 700 به بالا را کسب کند.

تفاوت در هزینه ثبت نام آزمون

هزینه ثبت نام آزمون GRE و آزمون GMAT یکسان است و هزینه شرکت در هر دو آزمون 205 دلار آمریکا است، اما به دلیل اینکه آزمون GMAT در ایران برگزار نمی شود و داوطلبان باید برای شرکت در آزمون به کشورهای همسایه سفر کنند، هزینه سفر نیز برای شرکت در آزمون اضافه می شود.

قبولی صد در صد در آزمون GRE تضمینی با دریافت مشاوره از کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا.

اگر سوالی درباره ووچر(Voucher) و خرید اکانت آزمون GRE تضمینی و آزمون های زبان ویژه مهاجرت شغلی و تحصیلی داری، حتما با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا، تماس بگیر تا مشاوره رایگان درباره این موضوع بگیری.

همه آنچه باید در مورد مهاجرت تحصیلی به اروپا بدانید…

پرداخت هزینه آزمون های زبان از طریق کارت‌ های اعتباری بین‌ المللی مثل مستر کارت و یا ویزا کارت امکان پذیر است. از آنجایی که صدور این کارت‌ ها توسط بانک‌ های ایرانی ممکن نیست، لذا متقاضیان و پزشکان محترم می‌ توانند برای پرداخت هزینه‌ های خود از خدمات پرداخت آنلاین ارزی شرکت مهاجرتی هومان ویزا استفاده کنند.

از مطالعه مقاله فوق می توان نتیجه گرفت

جهت کسب موفقیت تضمینی در آزمون های زبان ویژه مهاجرت شغلی و تحصیلی ،پزشکان و کادر درمان، قدم اول استفاده از مشاوره های رایگان شرکت مهاجرتی هومان ویزا برای خرید اکانت، نحوه ثبت نام در آزمون و کسب مهارت های مورد نیاز در این آزمون ها می باشد.

 یکی از خدمات ویژه این تیم، مشاوره رایگان اخذ اقامت، اخذ ویزا، سرمایه گذاری خارجی، ثبت شرکت در خارج از کشور، اروپا، امارات… می باشد.

آزمون GRE یک امتحان رقابتی در سطح بین المللی برای دانشجویانی است که مایل به اخذ مدرک تخصصی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در دانشگاه‌های مشهور سراسر جهان به ویژه در آمریکای شمالی (ایالات متحده و کانادا)، اروپا ، انگلیس ، سنگاپور ، و منطقه ANZ می‌باشند.

آزمون GRE توسط (Educational Testing Services (ETS ، یک موسسه مستقر در نیوجرسی آمریکا، برگزار می‌شود.

به طور کلی دو نوع آزمون جی آری (GRE) وجود دارد:

آزمون جی آر ای جنرال (GRE General Test)

آزمون جی آر ای سابجکت (GRE Subject Test)

طبق قوانین ETS نتایج آزمون GRE تا پنج سال معتبر است، همچنین دانشگاه ‌ها در بسیاری از موارد، قوانین متفاوتی با ETS دارند و ممکن است مدرک آزمون را کمتر از ۵ سال معتبر بدانند.

آزمون جی آر ای جنرال در ایران زیر نظر سازمان سنجش و تقریبا هر هفته برگزار می شود و آزمون جی آر ای سابجکت تقریبا سه بار در سال برگزار می شود.

زمان برگزاری آزمون GRE general در همه ی ماه‌ های سال برگزار می‌ شود و آزمون GRE subject فقط در ماه ‌های سپتامبر، اکتبر و آپریل برگزار می ‌شود.

ثبت نام آزمون GRE به دو طریق انجام می شود:

1- ثبت نام در آزمون GRE از طریق سازمان سنجش

2- ثبت نام در آزمون GRE از طریق سایت ETS

توضیحات بیشتر در متن مقاله نوشته شده است.

5/5 - (33 امتیاز)

18 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز، آزمون GRE برای اپلای تحصیلی بسیاری از رشته ها مانند زیست، ریاضی، شیمی، روانشناسی و… کاربرد دارذ. برای دریافت مشاوره رایگان در مورد آزمون GRE تضمینی و کسب نمره بالا در این آزمون با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز، بله برای دریافت منابع معتبر آزمون GRE تضمینی با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز، آزمون GAMT یک آزمون بین المللی به زبان انگلیسی است و برای پذیرش در رشته های MBA و MPA و DBA به صورت هوشمند و کامپیوتری برای ارزیابی توانایی ‌ها و مهارت های داوطلبان برای تحصیل در رشته ‌های مدیریتی و تجارتی برگزار می شود. برای دریافت مشاوره رایگان در مورد آزمون GMAT تضمینی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز، برای دریافت منابع معتبر آزمونGRE تضمینی با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز، مدارک هویتی متقاضی از مهمترین مدارک شرکت در آزمون GRE است. اگر برای شرکت در آزمون GRE تضمینی و کسب نمره بالا نیاز به راهنمایی دارید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز، برای دریافت منابع معتبر آزمون GRE تضمینی با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر.

  1. سلام دوست عزیز، برای اطلاع دقیق از هزینه آزمون GRE تضمینی در ایران با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز، GRE آزمون ورودی دانشگاه ها برای اپلای تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری است که به زبان انگلیسی و در دو نوع جنرال و سابجکت برگزار می شود. اگر برای قبولی در آزمون GRE تضمینی نیاز به راهنمایی بیشتری داری با کارشناسان تحصیلی ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×