فهرست مطالب

ووچر آزمون دولینگو

آزمون دولینگو صد در صد تضمینی 

خرید ووچر آزمون دولینگو روشی برای پرداخت هزینه آزمون بدون داشتن حساب بانکی بین المللی و کارت های اعتباری بین المللی مانند ویزا کارت یا مستر کارت است، همچنین می توانید برای پرداخت هزینه آزمون های بین المللی از جمله دولینگو از خدمات پرداخت ارزی شرکت مهاجرتی هومان ویزا نیز استفاده کنید.

آزمون دولینگو (Duolingo)

آزمون دولینگو (Duolingo) یک آزمون بین ‌المللی زبان انگلیسی است که برای ارزیابی مهارت زبان و به صورت آنلاین برگزار می شود و برای شرکت در این آزمون نیاز به حضور داوطلبان در جلسه نمی باشد. از مزایای شرکت در آزمون دولینگو نداشتن محدودیت زمانی برای شرکت در آزمون است و داوطلب می تواند به صورت آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و در تمام روزهای سال در هر مکانی که باشد، در این آزمون شرکت کند. همچنین داوطلبان یک ساعت برای پاسخگویی به سوالات فرصت دارند و نتایج آزمون 48 ساعت پس از برگزاری آزمون اعلام می شود و همچنین مدت اعتبار آن دو سال است.

آزمون دولینگو از سال 1397 در ایران برگزار می شود، اما تعداد کمی از زبان آموزان با این آزمون آشنایی داشتند و هر ماه تعداد بسیار کمی از داوطلبان در ایران در آزمون دولینگو شرکت می کردند، اما با شیوع ویروس کرونا و توقف برگزاری آزمون های زبان انگلیسی بین المللی مانند آزمون تافل و آیلتس که به صورت حضوری و در مراکز معتبر برگزار می شدند، بسیاری از دانشگاه ها، مراکز علمی در سراسر دنیا مدرک آزمون دولینگو را برای اپلای تحصیلی و سایر اهداف مهاجرتی پذیرفتند، از این رو تعداد افرادی که با آزمون دولینگو آشنا شده و برای دریافت مدرک دولینگو برای اهداف مختلف مهاجرتی در این آزمون شرکت کردند، بسیار افزایش یافت، به طوری که هم اکنون روزانه 1500 الی 2000 کاربر در آزمون دولینگو از ایران شرکت می کنند.

امروزه داشتن مدرک دولینگو از اهمیت ویژه ای برخوردار است و طی چند سال اخیر ارائه ی مدرک زبان دولینگو یکی از شرایط پذیرش دانشگاه ها و مراکز آموزشی در سراسر دنیا است.

می تونی با دونستن 5 نکته مهم در آزمون دولینگو نمره ی بهتری کسب کنی.

ساختار آزمون دولینگو

آزمون دولینگو مانند آزمون تافل تضمینی و آیلتس برای ارزیابی داوطلبان در خصوص چهار مهارت زبان انگلیسی Listening (شنیدن)، Speaking (صحبت کردن)، Writing (نوشتن) و reading (خواندن) طراحی و از بخش های مختلفی تشکیل شده است، اما برخلاف آزمون آیلتس و تافل که مهارت ها در بخش های جداگانه ای مطرح می شود، در آزمون دولینگو مهارت ها در یک آزمون و بدون بخش بندی انجام می شود.

آزمون دولینگو یک آزمون زبان تطبیقی است که سوالات مطرح شده در بخش های بعدی به نحوه ی پاسخگویی و عملکرد داوطلب در بخش های قبلی بستگی دارد، یعنی هر چه داوطلب به سوالات اول بهتر پاسخ دهد، سوالات بخش های بعدی سخت تر خواهد بود.

ساختار آزمون دولینگو (Duolingo) شامل سه بخش است و سوالات آزمون مهارت های اصلی زبان انگلیسی یعنی خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن را ارزیابی می کنند و مدت زمان انجام آزمون دولینگو 60 دقیقه است.

برای آزمون دولینگو ۱۲ نوع سوال مختلف طراحی شده است که ۱۰ نوع سوالات در بخش تطبیقی Adaptive بوده و دو نوع دیگر در انتهای آزمون قرار دارند. تمامی سوالات در نمره دهی آزمون دولینگو موثر ولی دو بخش آخر در اختیار دانشگاه ها قرار می گیرد.

همچنین در سیستم نمره دهی در آزمون دولینگو نتیجه آزمون از 10 تا 160 نمره دارد و در بازه های 10 تا 55 (سطح پایه)، 60 تا 85 (سطح متوسط)، 90 تا 115 (سطح بالای متوسط) و 120 تا 160 (سطح پیشرفته) طبقه بندی می شود.

شرکت در آزمون آزمایشی دولینگو، شرکت در دوره های آمادگی دولینگو که به صورت حضوری یا آنلاین برگزار می شود، گسترش دامنه لغات انگلیسی، توجه به مهمترین نکات گرامر، مطالعه منابع آزمون دولینگو که شامل کتاب ها و منابع آنلاین می باشد، از جمله مهمترین راهکارها برای کسب نمره بالا در آزمون دولینگو محسوب می شوند که باید برای گرفتن بهترین نتیجه به آنها توجه کنید.

در خصوص ساختار آزمون دولینگو باید بدانید پس از اعمال تغییرات جدید در آزمون دولینگو از 2 آوریل 2024، یک سوال تعاملی در بخش رایتینگ و یک سوال Fill in the Blanks (جای خالی را پر کنید) به سوالات آزمون دولینگو اضافه شده است و تغییراتی نیز در بخش Read and Select به وجود آمده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیرید.

ووچر دولینگو

آزمون دولینگو مانند تافل و آیلتس از جمله آزمون های زبان انگلیسی بین المللی بشمار می رود، از این رو نحوه پرداخت هزینه آزمون مانند سایر آزمون های بین المللی از طریق کارت های اعتباری بین المللی مانند ویزا کارت و مستر کارت امکان پذیر است؛ اما راه دیگری نیز برای پرداخت هزینه آزمون دولینگو بدون داشتن کارت های اعتباری بین المللی وجود دارد، آن هم تهیه ووچر دولینگو است.

شما می توانید با تهیه ووچر دولینگو بدون داشتن حساب بانکی بین المللی هزینه آزمون را به صورت آنلاین پرداخت کنید. ووچر دولینگو یک کارت الکترونیکی است که روی آن اطلاعاتی به صورت کد وجود دارد؛ به وسیله ی کد ووچر می ‌توانید از اعتبار آن کارت ووچر برای پرداخت هزینه آزمون استفاده کنید.

جهت کسب موفقیت در کوتاه ترین زمان و دریافت بهترین نتیجه در آزمون های زبان بین المللی مانند آزمون تولک، آزمون آیلتس، آزمون LSAT، آزمون ناتی، آزمون تافل، آزمون GRE، آزمون پرومتریک، آزمون دولینگو، آزمون OET تضمینی و… می توانید با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا در ارتباط باشید…

هزینه آزمون دولینگو چقدر است؟

برای اینکه بتوانید در آزمون دولینگو شرکت کنید باید در پایان ثبت نام، هزینه ی آن را با استفاده از کارت های اعتباری بین المللی یا با تهیه ووچر دولینگو پرداخت کنید. هزینه آزمون دولینگو برای یک بار شرکت در آزمون دولینگو 59 دلار و برای دو بار شرکت در دولینگو 97 دلار است.

باید بدانید که پس از ثبت نام در آزمون دولینگو فقط 21 روز فرصت دارید تا در آزمون شرکت کنید و در صورتی که تا تاریخ مقرر در آزمون شرکت نکنید هیچ هزینه ای به شما مسترد نخواهد شد و چنانچه بخواهید یک بار دیگر در آزمون شرکت کنید، باید مجددا ثبت نام کنید و هزینه ی آزمون را به همان ترتیبی که گفته شد پرداخت نمایید.

ووچـر آزمون دولینگو مانند ووچر آزمون تافل و سایر آزمون های زبان بین المللی از طریق کارت های ارزی اعتباری قابل خرید می باشد ، متقاضیان می توانند در ارتباط با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا ضمن دریافت مشـاوره رایگان درباره شرایط و مراحل نحوه خرید ووچر، در کوتاه ترین زمان مناسبترین نتیجه را کسب نمایند.

از مطالعه مقاله فوق می توان نتیجه گرفت

جهت کسب موفقیت تضمینی در آزمون های زبان ویژه مهاجرت شغلی و تحصیلی قدم اول استفاده از مشـاوره های رایگان و تمـاس با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا برای تهیه و خرید اکانت، نحوه ثبت نام در آزمـون و کسب مهارت های مورد نیاز در این آزمون ها می باشد.

مهاجرت تحصیلی موفق نیازمند دریافت آخرین اخبار و اطلاعات از دانشگاه، جایگاه شغلی و یا مقصد مورد نظر است، متقاضیان با مشاوره از کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا می توانند از دانش به روز در این باره بهره مند شوند.

برای پرداخت هزینه آزمون دولینگو باید از کارت های اعتباری بین المللی مانند ویزا کارت و مستر کارت استفاده کنید.

ووچر دولینگو یک کارت الکترونیکی است که روی آن اطلاعاتی به صورت کد وجود دارد؛ به وسیله ی کد ووچر می ‌توانید از اعتبار آن کارت ووچر برای پرداخت هزینه آزمون دولینگو بدون داشتن حساب بانکی بین المللی استفاده کنید.

هزینه آزمون دولینگو برای یک بار شرکت در آزمون دولینگو 59 دلار و برای دو بار شرکت در آزمون 97 دلار است.

تا 21 روز پس از ثبت نام باید در آزمون دولینگو شرکت کنید. پس از پایان این مدت برای شرکت در آزمون باید دوباره ثبت کنید و هزینه ی آن را مجددا پرداخت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×