فهرست مطالب

ثبت نام با تاخیر تافل

آزمون تافل هوم ادیشن تضمینی 

ثبت نام در آزمون تافل به دو صورت انجام می شود، ثبت نام معمولی و ثبت نام با تاخیر (Late registration). در صورتی که متقاضی نتواند تا 7 روز پیش از برگزاری آزمون، ثبت نام کند، می تواند تا 4 روز پیش از برگزاری آزمون، ثبت نام با تاخیر را انجام دهد. البته ثبت نام با تاخیر در تافل فقط برای ثبت نام های آنلاین امکان پذیر است.

آزمون تافل (TOEFL)

برای اطلاع از نحوه ثبت نام با تاخیر تافل و هزینه ی آن تا انتهای مطلب با ما باشید.

آزمون تافل (TOEFL) که مخفف Test of English as a Foreign Language است، یکی از آزمون های بین المللی زبان انگلیسی است که توسط موسسه ETS در بیش از 150 کشور جهان برگزار می شود. آزمون تافل برای اولین بار در سال 1964 میلادی برگزار شد.

مزایای داشتن مدرک تافل موجب شده تا هر ساله افراد زیادی از سراسر دنیا برای اهداف مختلفی به ویژه اپلای تحصیلی در این آزمون شرکت می کنند. مدرک آزمون تافل در بیش از 11 هزار دانشگاه در سطح جهان اعتبار دارد، به همین دلیل این آزمون یکی از معتبرترین آزمون های جهان است و تقریبا در تمام کشورهای دنیا به رسمیت شناخته می شود.

موسسه ETS انواع آزمون تافل را در نسخه های مختلفی برگزار می کند که عبارتند از:

* آزمون تافل آنلاین یا تافل IBT

* آزمون تافل IBT هوم ادیشن

* آزمون تافل کتبی یا تافل PBT

* آزمون تافل اسنشیالز

* آزمون تافل ITP

* آزمون تافل JUNIOR و تافل PRIMARY (ویژه کودکان و نوجوانان)

آزمون تافل مگوش (magoosh): تافل مگوش یک نسخه داخلی و غیر رسمی از آزمون تافل به صورت کاغذی و با قلم و کاغذ است.

شرکت در آزمون تافل نسبت سایر آزمون های زبان انگلیسی مزایایی دارد که موجب برتری این آزمون به سایر آزمون ها می شود. مهمترین مزایای شرکت در آزمون تافل برای ایرانیان امکان برگزاری این آزمون در ایران است، چرا که بسیاری از آزمون های زبان انگلیسی در ایران برگزار نمی شود.

برای دریافت منابع آزمون تافل و اطلاع از بهترین راهکارها برای کسب نمره خوب در تافل با قبولی صد در صد بدون هولد شدن یا کنسلی در آزمون تافل تضمینی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر.

نحوه ثبت نام با تاخیر تافل

ثبت نام در آزمون تافل (TOEFL test) به دو صورت انجام می شود، ثبت نام معمولی و ثبت نام با تاخیر (Late registration). برای ثبت نام معمولی متقاضی باید تا حداکثر یک هفته پیش از تاریخ برگزاری آزمون برای ثبت نام اقدام کند در غیر این صورت تاریخ مورد نظر بسته خواهد شد و مهلت ثبت نام به پایان می رسد. در صورتی که متقاضی نتواند تا 7 روز پیش از برگزاری آزمون، ثبت نام کند، می تواند تا 4 روز پیش از برگزاری آزمون، ثبت نام با تاخیر را انجام دهد. البته ثبت نام با تاخیر در تافل فقط برای ثبت نام های آنلاین امکان پذیر است.

برای شرکت در آزمون تافل ابتدا باید در بخش TOEFL وبسایت ETS ثبت نام کنید یک حساب کاربری ایجاد کنید هنگام ساخت اکانت کاربری تافل باید توجه داشته باشید که اطلاعات هویتی مانند نام، نام خانوادگی و تاریخ تولد را دقیقا مطابق با گذرنامه خود وارد کنید، چرا که امکان ویرایش این اطلاعات در سایت وجود نخواهد داشت.

سپس از درون حساب کاربری خود یکی از تاریخ های موجود در شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید و با پرداخت هزینه، در آزمون تافل ثبت نام کنید. پس از پرداخت هزینه ثبت نام، از طرف ETS ایمیلی برای داوطلب ارسال می شود که حاوی لینک ورود به آزمون در تاریخ مورد نظر است.

نکته: برای ثبت نام در آزمون تافل (TOEFL) نیاز به گذرنامه دارید چرا که شماره شماره گذرنامه یکی از اطلاعات ضروری برای ساخت اکانت است.

برای ثبت نام آزمون تافل، همیشه تا 6 ماه بعد، تاریخ و مکان آزمون مشخص می شود و داوطلبان می توانند در این تاریخ ها در هر روز و در هر ساعت از شبانه روز که بخواهند، برای ثبت نام در آزمون تافل اقدام نمایند. اما به دلیل محدودیت ظرفیت مراکز برگزاری آزمون تافل، بهتر است داوطلبان ثبت نام را به روزهای آخر موکول نکنند. همین مراحل و نحوه ورود به حساب کاربری برای شرکت مجدد در آزمون تافل نیز می باشد.

تاریخ قرمز در ثبت نام آزمون تافل

چنانچه تا زمان برگزاری آزمون تافل کمتر از پنج روز باقی مانده باشد و متقاضی بخواهد برای شرکت در آزمون ثبت نام کند، به این زمان از ثبت نام، تاریخ قرمز در آزمون تافل گفته می شود، که در این صورت متقاضی برای ثبت نام باید هزینه ی بیشتری بپردازد.

هرگاه متقاضی درخواست خود را برای شرکت در آزمون تافل ثبت نماید، باید هزینه ی آن را پرداخت کند و این مبلغ به منزله ی رزرو ثبت نام متقاضی می باشد؛ همچنین در صورتی که متقاضی ثبت نام خود را به صورت آنلاین یا تلفنی انجام داده باشد در صورت ارسال فرم به صورت پستی ممکن است هزینه ی آن نیز متفاوت باشد.

آزمون تافل هوم ادیشن تضمینی 

با شرکت مهاجرتی هومان ویزا

در کوتاه ترین زمان

اگر برای ثبت نام آزمون تافل IBT هوم ادیشن و کسب نمره بالا در تافل تضمینی نیاز به راهنمایی و مشاوره داری با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر و برای قبولی صد در صد در آزمون تافل تضمینی مشاوره رایگان دریافت کن.

هزینه ثبت نام آزمون تافل

همان طور که گفته شد ثبت نام آزمون تافل به دو صورت معمولی و با تاخیر انجام می شود. هزینه ثبت نام آزمون تافل به صورت معمولی 265 دلار و هزینه ثبت نام با تاخیر تافل 40 دلار بیشتر خواهد شد، یعنی هزینه ثبت نام با تاخیر 305 دلار است.

همچنین امکان لغو آزمون تافل و تغییر زمان یا مکان آزمون پس از ثبت نام نیز وجود دارد. در صورتی که متقاضی بخواهد از شرکت در آزمون تافل انصراف دهد و آزمون خود را کنسل کند باید تا 4 روز پیش از برگزاری آزمون تافل اقدام کند که در این صورت 50 درصد هزینه ثبت نام به وی بازگردانده خواهد شد، در غیر این صورت هزینه ای به متقاضی مسترد نخواهد شد. چنانچه متقاضی به صورت Late ثبت نام کرده باشد، امکان ریفاند هزینه (بازگرداندن هزینه) وجود ندارد.

برای تغییر زمان یا مکان آزمون تافل متقاضی باید 4 روز پیش از برگزاری آزمون اقدام کند و هزینه تغییر زمان یا مکان آزمون تافل 60 دلار است.

پرداخت هزینه ثبت نام و یا تغییر زمان و مکان آزمون تافل از طریق کارت های اعتباری بین المللی مانند ویزا کارت یا مستر کارت امکان پذیر است، همچنین می توانید برای پرداخت هزینه آزمون تافل از خدمات ارزی شرکت مهاجرتی هومان ویزا نیز استفاده کنید.

جهت کاهش استرس و ارزیابی مهارتهای 4گانه آزمون تافل می توانید در آزمون تافل ماک یا همان آزمون آزمایشی تافل شرکت کنید و با تیم تخصصی شرکت مهاجرتی هومان ویزا دراین باره مشاوره دریافت نمایید تا با مرور آزمون آزمایشی از هولد شدن (hold شدن) در آزمون اصلی جلوگیری کنید.

نمونه کارنامه قبولی آزمون تافل در شرکت مهاجرتی هومان ویزا

اگر سوالی درباره ووچر(Voucher) و خرید اکانت آزمون تافل (تافل هوم ادیشن) برای آزمون های زبان ویژه مهاجرت شغلی و تحصیلی داری، می تونی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا، تماس و مشـاوره رایگان درباره این موضوع بگیری.

پرداخت هزینه آزمون تافل (آزمون تافل هوم ادیشن) و آزمون های زبان از طریق کارت‌های اعتباری بین‌المللی مثل مستر کارت و یا ویزا کارت امکان پذیر است. از آنجایی که صدور این کارت‌ها توسط بانک‌های ایرانی ممکن نیست، لذا متقاضیان و پزشکان محترم می‌توانند برای پرداخت هزینه‌های خود از خدمات پرداخت آنلاین ارزی شرکت مهاجرتی هومان ویزا استفاده کنند.

از مطالعه مقاله فوق می توان نتیجه گرفت

جهت کسب موفقیت تضمینی در آزمون های زبان ویژه مهاجرت شغلی و تحصیلی قدم اول استفاده از مشـاوره های تخصصی و تمـاس با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا برای تهیه و خرید اکانت، نحوه ثبت نام در آزمـون و کسب مهارت های مورد نیاز در این آزمون ها می باشد.

مهاجرت تحصیلی موفق نیازمند دریافت آخرین اخبار و اطلاعات از دانشگاه، جایگاه شغلی و یا مقصد مورد نظر است، متقاضیان با مشاوره از کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا می توانند از دانش به روز در این باره بهره مند شوند.

تا 4 روز پیش از تاریخ برگزاری آزمون تافل فرصت دارید تا با تاخیر در آزمون تافل ثبت نام کنید.

هزینه ثبت نام تافل به صورت معمولی 265 دلار و هزینه ثبت نام با تاخیر 40 دلار بیشتر و معادل 305 دلار است.

بله، تا 4 روز پیش از برگزاری آزمون تافل می توانید آزمون تافل را لغو کنید که در این صورت 50 درصد هزینه آزمون به شما بازگردانده خواهد شد. چنانچه متقاضی به صورت Late ثبت نام کرده باشد، امکان ریفاند هزینه (بازگرداندن هزینه) وجود ندارد.

پرداخت هزینه آزمون تافل با استفاده از کارت های اعتباری بین المللی مانند مستر کارت یا ویزا کارت امکان پذیر است همچنین می توانید برای پرداخت هزینه تافل از خدمات پرداخت ارزی شرکت مهاجرتی هومان ویزا استفاده کنید.

آخرین مهلت ثبت نام آزمون تافل به صورت معمولی تا یک هفته پیش از برگزاری آزمون است و پس از آن امکان ثبت نام برای تاریخ مورد نظر وجود ندارد و در صورت از دست دادن زمان ثبت نام معمولی می توانید تا 4 روز پیش از آزمون با پرداخت هزینه بیشتر با تاخیر (Late) در آزمون تافل ثبت نام کنید. 

5/5 - (15 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×