فهرست مطالب

آزمون تافل ژنتی (Zhenti)

آزمـون تافل هوم ادیشن تضمینی

یکی از راهکارهای موفقیت در آزمون تافل، شرکت در آزمون های آزمایشی تافل مانند تافل TPO و آزمون تافل ژنتی است. زبان آموزان می توانند با شرکت در آزمون های آزمایشی تافل سطح مهارت های زبان انگلیسی خود را ارزیابی کنند و با اصلاح نقاط ضعف خود نمره بالاتری در تافل کسب کنند.

آزمون تافل (TOEFL)

آزمون تافل ژنتی (Zhenti) یکی از آزمون های آزمایشی معتبر تافل است که در دو بخش ریدینگ و لیسنیگ برگزار می شود.

آزمون تافل (TOEFL) یکی از آزمون ‌های بین ‌المللی زبان انگلیسی است که توسط موسسه ETS در بسیاری از کشورهای جهان از جمله ایران برگزار می‌ شود؛ همچنین مزایای داشتن مدرک تافل موجب شده تا هر ساله افراد بسیاری در سراسر دنیا با اهداف مختلفی در این آزمون شرکت کنند.

شرکت در آزمون تافل و اخذ مدرک آن با نمره بالا یکی از مهمترین مدارک برای اپلای تحصیلی در مقاطع مختلف در دانشگاه های معتبر کشورهای انگلیسی زبان است و کسب نمره خوب در تافل به دانشگاه مقصد بستگی دارد.

در حال حاضر آزمون تافل در بیش از 11 هزار موسسه و دانشگاه در بیش از 150 کشور جهان برگزار می شود و مدرک آزمون تافل مورد پذیرش بسیاری از دانشگاه‌ ها، مراکز آموزشی و علمی، سازمان ها و اداره مهاجرت کشورهای مختلف می ‌باشد و افراد می ‌توانند از مدرک تافل علاوه بر اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه ‌های معتبر برای مهاجرت شغلی به کشورهای انگلیسی زبان، دریافت پیشنهاد کاری و اخذ ویزای کاری نیز استفاده کنند.

شرکت مهاجرتی هومان ویزا برای قبولی در آزمون تافل تضمینی بهترین کارشناسان را به شما معرفی می کنه تا بتونی با دریافت کاملترین مشاوره و راهنمایی، موفق به کسب نمره بالا در آزمون تافل تضمینی بشی.

موسسه ETS آزمون تافل را در نسخه های مختلفی ارائه کرده است که عبارتند از:

آزمون تافل IBT یا تافل آنلاین

آزمون تافل IBT هوم ادیشن

آزمون تافل PBT یا تافل کاغذی

آزمون تافل ITP

آزمون تافل اسنشیالز

آزمون تافل جونیور (تافل نوجوانان 11 تا 16 سال)

آزمون تافل پریمیر (تافل کودکان 8 تا 11 سال)

 تافل مگوش (magoosh)

یک نسخه داخلی و غیر رسمی از آزمون تافل است که توسط ETS به صورت کاغذی برگزار می شود.

مدت اعتبار مدرک تافل در نسخه های مختلف 2 سال است و پس از 2 سال فاقد اعتبار خواهد بود. آزمون تافل 50 مرتبه در سال برگزار می شود و محدودیتی در تعداد دفعات شرکت در آزمون وجود ندارد و فقط باید بین دو آزمون 12 روز فاصله باشد.

ساختار آزمون تافل IBT

ساختار آزمون تافل IBT مانند بسیاری از آزمون های زبان انگلیسی شامل چهار بخش است که چهار مهارت اصلی و کلیدی زبان انگلیسی یعنی خواندن (درک مطلب)، نوشتن، صحبت کردن و گوش کردن را ارزیابی می کند.

بخش های مختلف آزمون تافل عبارتند از:

1- بخش درک مطلب (Reading): بخش درک مطلب یا ریدینگ تافل IBT، از 3 یا 4 متن تشکیل شده است و داوطلبان برای هر متن به 10 سوال جواب می دهند و مدت زمان پاسخگویی به سوالات 54 تا 72 دقیقه است.

2- بخش شنیداری (Listening): بخش شنیداری یا لسینینگ تافل آی بی تی شامل 6 تا 7 قسمت است و داوطلبان برای هر قسمت به 5 تا 6 سوال پاسخ می دهند و مدت زمان پاسخگویی به سوالات این بخش 41 تا 57 دقیقه است.

3- بخش گفتاری (Speaking): بخش گفتاری آزمون تافل IBT پس از یک استراحت ۱۰ دقیقه ای آغاز می شود و مدت زمان پاسخگویی به سوالات 17 دقیقه می باشد. در بخش اسپیکینگ تافل داوطلبان باید به 4 سوال پاسخ بدهند.

4- بخش نوشتاری (Writing): چهارمین بخش آزمون تافل IBT بخش نوشتاری است. در بخش رایتینگ تافل داوطلبان باید به دو سوال مختلف در مدت 50 دقیقه پاسخ دهند.

آزمون های آزمایشی تافل

برای تقویت مهارت های مختلف تافل می توانید علاوه بر مطالعه منابع تافل در آزمون های آزمایشی تافل مانند تافل TPO و تافل ژنتی (Zhenti) شرکت کنید. آزمون تافل TPO یا (TOEFL Practice Online) تنها آزمون آزمایشی رسمی تافل IBT است که توسط موسسه ETS برگزار می شود و آزمون تافل ژنتی بعد از تافل TPO معتبرترین آزمون آزمایشی تافل بشمار می رود که می توانید مهارت های زبان انگلیسی خود را برای شرکت در آزمون تافل اصلی مورد ارزیابی قرار دهید.

با شرکت در آزمون های آزمایشی معتبر با انواع نمونه سوالات و فضای آزمون تافل بیشتر آشنا می شوید و با آمادگی بیشتری در آزمون تافل شرکت می کنید، همچنین با شناخت نقاط ضعف خود و برطرف کردن آنها نمره ی بالاتری در آزمون تافل کسب کنید.

کسب نمره بالا در آزمون تافل تضمینی کار آسانی نیست، اما کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا با ارائه راهکارها و تکنیک های تقویت تافل به شما کمک می کنند تا با کسب نمره بالا در تافل تضمینی بهترین نتیجه رو بگیری.

آزمون آزمایشی تافل ژنتی

آزمون تافل ژنتی (Zhenti) توسط اساتید زبان دانشگاه رن مین چین براساس سوالات تافل طراحی شده است که شامل بخش های ریدینگ و لیسنینگ می باشد.

مزایای آزمون تافل ژنتی موجب شده تا افراد بسیاری بخواهند برای تقویت مهارت های خوانداری (درک مطلب) و شنیداری تافل در این آزمون شرکت کنند، هزینه ی تافل ژنتی نسبت به سایر آزمون های آزمایشی تافل کمتر است، از این رو متقاضیان بسیاری در تافل ژنتی شرکت می کنند. همچنین نسخه های مختلفی در دسترس داوطلبان قرار گرفته است که می توانند با هزینه بسیار کم آنها را دانلود کرده و برای ارزیابی مهارت های تافل از آنها استفاده کنند.

در واقع تافل ژنتی این امکان را برای زبان آموزان فراهم می کند که بتوانند با کمترین هزینه و بدون پرداخت هزینه های گزاف در یک آزمون آزمایشی معتبر شرکت کنند و سطح مهارت زبان خود را در بخش ریدینگ و لیسنینگ تافل ارزیابی کنند.

طراحان آزمون تافل ژنتی روش های پاسخگویی صحیح به سوالات بخش های ریدینگ و لیسنینگ تافل را با بیان سوالات و شیوه درست جواب دادن به آنها را آموزش می دهند.

زبان آموزان می توانند سوالات لیسنینگ ژنتی و ریدینگ ژنتی را دانلود کرده و به تمرین بپردازند تا مهارت های لیسنینگ و ریدینگ تافل را تقویت کنند و به نقاط ضعف خود در این بخش ها بیشتر آشنا شوند. در واقع شرکت در آزمون تافل ژنتی یکی از تکنیک های تقویت لیسنینگ و ریدینگ تافل است.

به دلیل اهمیت نمره تافل برای اپلای تحصیلی بهتره برای شرکت در آزمون تافل تضمینی با مشاوران با تجربه در این زمینه مشورت کنی، از این رو شرکت مهاجرتی هومان ویزا بهترین کارشناسان را به شما معرفی می کند.

موفقیت در تافل با آزمون تافل ژنتی

برای اینکه بتوانید با شرکت در آزمون آزمایشی تافل ژنتی مهارت های خود را تقویت کنید تا آمادگی بیشتری برای پاسخ دادن به سوالات تافل اصلی داشته باشید، بهتر است هنگام پاسخ دادن به سوالات تافل ژنتی برخی نکات را رعایت کنید.

یکی از نکاتی که باید مدنظر قرار دهید سرعت عمل در پاسخگویی و مدیریت زمان است. همان طور که می دانید برای جواب دادن به سوالات تافل مدت زمان مشخصی تعیین می شود و داوطلبان باید بتوانند در مدت زمان تعیین شده در هر بخش به سوالات پاسخ دهند، از این رو باید در هنگام پاسخ دادن به سوالات تافل ژنتی زمان خود را براساس تافل اصلی تنظیم کنند تا سرعت عمل خود را در پاسخ های درست به سوالات بررسی کنند.

توجه به افزایش سرعت عمل در پاسخ دادن به سوالات تافل بسیار حائز اهمیت است، چرا که باید بتوانید پیش از پایان زمان تعیین شده به سوالات هر بخش پاسخ دهید.

آزمون تافل تضمینی (تافل هوم ادیشن تضمینی) 

با شرکت مهاجرتی هومان ویزا

در کوتاه ترین زمان

با کمترین هزینه

یکی از مهمترین سوالات متقاضیان آزمون تافل و آیلتس ، امکان تبدیل نمره آیلتس به تافل است که جهت دریافت به روزترین اطلاعات آزمون های زبان مهاجرت شغلی و تحصیلی می تونی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا در ارتباط باشی!

اگر سوالی درباره ووچر(Voucher) و خرید اکانت آزمون تافل (تافل هوم ادیشن) و آزمون های زبان ویژه مهاجرت شغلی و تحصیلی داری، حتما با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا، تماس بگیر تا مشاوره رایگان درباره این موضوع بگیری.

پرداخت هزینه و خرید اکانت آزمون تافل (تافل هوم ادیشن) و آزمون های زبان از طریق کارت‌های اعتباری بین‌المللی مثل مستر کارت و یا ویزا کارت امکان پذیر است. از آنجایی که صدور این کارت‌ها توسط بانک‌های ایرانی ممکن نیست، لذا متقاضیان و پزشکان محترم می‌توانند برای پرداخت هزینه‌های خود از خدمات پرداخت آنلاین ارزی شرکت مهاجرتی هومان ویزا استفاده کنند.

از مطالعه مقاله فوق می توان نتیجه گرفت

جهت کسب موفقیت تضمینی در آزمون های زبان ویژه مهاجرت شغلی و تحصیلی قدم اول استفاده از مشـاوره های تخصصی و تمـاس با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا برای تهیه و خرید اکانت، نحوه ثبت نام در آزمـون و کسب مهارت های مورد نیاز در این آزمون ها می باشد.

مهاجرت تحصیلی موفق نیازمند دریافت آخرین اخبار و اطلاعات از دانشگاه، جایگاه شغلی و یا مقصد مورد نظر است، متقاضیان با مشاوره از کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا می توانند از دانش به روز در این باره بهره مند شوند.

آزمون تافل ژنتی (Zhenti) توسط اساتید زبان دانشگاه رن مین چین براساس سوالات تافل طراحی شده است که شامل بخش های ریدینگ و لیسنینگ می باشد.

آزمون تافل TPO یا (TOEFL Practice Online) تنها آزمون آزمایشی رسمی تافل IBT است که توسط موسسه ETS برگزار می شود

ساختار آزمون تافل از چهار بخش ریدینگ (درک مطلب)، رایتینگ (نوشتاری)، لیسنینگ (شینداری) و اسپیکینگ (گفتاری) تشکیل شده است که مهارت های اصلی زبان انگلیسی یعنی خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن را ارزیابی می کنند.

مدت اعتبار مدرک تافل در تمام نسخه های آن 2 سال است و پس از دو سال مدرک تافل فاقد اعتبار خواهد بود.

5/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×