فهرست مطالب

شرکت مهاجرتی هومان ویزا در حال حاضر در حوزه مهاجرت به ایتالیا و اخذ ویزا فعالیت ندارد.

کارگزاری ایتالیا در ایران

متقاضیان برای درخواست ویزای ایتالیا باید به کارگزاری ایتالیا در ایران (CKGS) مراجعه کنند.

کارگزاری CKGS در سال 2008 تاسیس شده است. همچنین CKGS یکی از شرکت ‌های تبعی Cox & Kings Ltd (CKL)  است.

اخذ ویزای ایتالیا

ایتالیا کشوری در اروپای جنوبی است که از شبه جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنی در دریای مدیترانه تشکیل شده است و یکی از کشورهای حوزه ی شینگن است.

منطقه شینگن شامل 26 کشور اروپایی است که شامل:

ایتالیا، آلمان، اتریش، دانمارک، مالت، مجارستان، بلژیک، استونی، فنلاند، اسلوونی، فرانسه، یونان، ایسلند، لتونی، لیتوانی، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسپانیا، سوئد، جمهوری چک، سوئیس و لوکزامبورگ، لیختن‌اشتاین می ‌باشد. همچنین کشورهای کراواسی، واتیکان، قبرس، بلغارستان، رومانی، سن مارینو و موناکو عضور شینگن نیستند، اما از قوانین ویزای شینگن پیروی می‌ کنند و دارندگان ویزای شینگن می توانند به خاک کشورهای فوق نیز وارد شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزای شینگن تضمینی اروپا و همچنین ویزای شینگن ایتالیا تضمینی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر.

درباره ویزای ایتالیا

یکی از مزایای ویزای شینگن ایتالیا نحوه آماده سازی مدارک است، باتوجه به مدارک عمومی که برای اخذ انواع ویزا لازم است داشتن گردش مالی، تعداد تراکنشات حساب بدون درنظر گرفتن مبالغ آن و تمکن مالی برای متقاضی دریافت ویزا نیاز است.

همچنین برای ورود به ایتالیا مسافران نیازی به داشتن و ارائه کارت واکسن، تست منفی  PCRیا قرنطینه اجباری ندارند.پاسپورت ایتالیا یکی از قدرتمندترین و محبوب ترین پاسپورت های جهان است که به دارندگان این امکان را می دهد تا بدون ویزا یا با درخواست ویزای کوتاه مدت به بیش از 120 کشور سفر کنند. در سال 2023پاسپورت ایتالیا رتبه 2 جهان را دریافت کرد. جهت کسب اطلاعات به روز و آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به ایتالیا می توانید با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا در ارتباط باشید.

افرادی که با اهداف مختلفی مانند تحصیل، کار، سرمایه گذاری، دیدار بستگان، درمانی و غیره قصد مهاجرت به ایتالیا را دارند با دانش کافی درباره شرایط زندگی در ایتالیا باید ابتدا برای اخذ ویزای ایتالیا اقدام کنند، چرا که ویزا یا روادید مجوز ورود و اقامت در کشور مقصد است و افراد بدون داشتن ویزای ایتالیا نمی توانند به صورت قانونی به این کشور وارد شوند و اقامت کنند و برای تحصیل، کار و غیره اقدام نمایند.

انواع ویزای ایتالیا

متقاضیان اخذ ویزای ایتالیا با توجه به اهداف مهاجرتی خود به این کشور باید ویزای مورد نظر را درخواست و با توجه به نوع ویزا، شرایط و مدارک لازم را برای اخذ ویزا تهیه نمایند، تا در صورت تکمیل مدارک و واجد شرایط بودن، برای آنها ویزای ایتالیا صادر شود.

انواع ویزای تضمینی ایتالیا با توجه به اهداف مهاجرتی متقاضیان عبارتند از:

ویزای کاری ایتالیا

ویزای تحصیلی ایتالیا تضمینی

ویزای سرمایه گذاری ایتالیا تضمینی (گلدن ویزا)

ویزای همراه ایتالیا

ویزای توریستی ایتالیا تضمینی

ویزای خوداشتغالی

ویزای ترانزیت ایتالیا 

ویزای پزشکی ایتالیا

ویزای بازنشستگی ایتالیا

ویزای ازدواج ایتالیا

اگر تصمیم داری برای تحصیل، کار، سرمایه گذاری و غیره برای اخذ ویزای تضمینی ایتالیا (ویزای تحصیلی ایتالیا تضمینی، ویزای کاری، گلدن ویزای ایتالیا تضمینی و…) اقدام کنی، اما نمی دونی از کجا باید شروع کنی، با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر و به روزترین و کامل ترین مشاوره را در خصوص اخذ انواع ویزای تضمینی ایتالیا دریافت کن.

وقت سفارت ایتالیا

یکی از مهمترین مراحل اخذ ویزا برای مهاجرت به ایتالیا گرفتن وقت سفارت است. افرادی که قصد دارند برای سفر به کشور ایتالیا، برای اخذ ویزا اقدام کنند باید برای مراجعه به سفارت ایتالیا در ایران به منظور تحویل مدارک اخذ ویزا و انجام مصاحبه سفارت ایتالیا و پیگیری پرونده مهاجرت خود، وقت بگیرند، گرفتن وقت سفارت ایتالیا به دلیل حجم بالای درخواست های ویزای ایتالیا و همچنین مشخص نبودن ساعات باز شدن وقت سفارت ایتالیا کار دشواری است و درگاه رزرو وقت کارگزاری سفارت ایتالیا CKGS هر هفته یک مرتبه باز می شود و تنها چند دقیقه پس از باز شدن درگاه، تمامی وقت ها رزرو می شوند و متقاضی باید برای ثبت درخواست خود چند هفته ی دیگر نیز منتظر بماند، از این رو دریافت وقت سفارت یکی از دغدغه های افرادی است که قصد سفر به این کشور و اخذ ویزای ایتالیا را دارند.

برای دریافت وقت سفارت ایتالیا در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون معطلی و هدر رفتن وقت با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر.

کارگزاری ایتالیا در ایران

سفارت ایتالیا برای افزایش سرعت در پروسه خدمات ویزای ایتالیا اقدام به برون سپاری خدمات ویزا به شرکت CKGS نموده است. بنابراین متقاضیان برای درخواست ویزای ایتالیا باید به کارگزاری ایتالیا در ایران (CKGS) مراجعه کنند.

شرکت ‌های کارگزاری مختلفی در سراسر دنیا خدمات دریافت مدارک اخذ ویزا از متقاضیان را برعهده دارند. کشورها با کارگزاری ‌ها برای ارائه خدمات ویزا قرارداد می ببندد. در واقع کشورها این کار را به منظور جلوگیری از ازدحام و شلوغی در سفارتخانه‌ ها و کنسولگری ‌ها انجام می دهند.

کارگزاری (CKGS) با ارائه خدمات و فراهم آوردن شرایط مناسب در ارتباط با مراحل کامل پروسه درخواست ویزا، گذرنامه و کنسولی از ازدحام در سفارت جلوگیری می کند.

کارگزاری CKGS در سال 2008 تاسیس شده است. همچنین CKGS یکی از شرکت ‌های تبعی Cox & Kings Ltd (CKL)  است.

خدمات کارگزاری ایتالیا در ایران

کارگزاری CKGS شریک صدور ویزای سفارت ایتالیا در ایران برای ارائه خدمات ویزا است. از این رو کارگزاری CKGS خدمات زیر را ارائه می دهد:

* گرفتن وقت سفارت ایتالیا از طریق سایت کارگزاری

* دریافت مدارک و اسناد اخذ ویزا از متقاضیان

* انجام عملیات بیومتریک و ثبت اثر انگشت متقاضیان

* دریافت هزینه های اخذ ویزای ایتالیا

* ارسال درخواست ها به سفارت ایتالیا در ایران

* جمع آوری پاسپورت های مورد پردازش و استرداد پاسپورت ها به متقاضیان

اگر سرمایه کافی برای سرمایه گذاری در ایتالیا نداری، می تونی با اخذ بلو کارت ایتالیا و همچنین دریافت جاب آفر ایتالیا به این کشور مهاجرت کنی، برای دریافت کامل ترین مشاوره در زمینه مهاجرت کاری به ایتالیا با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن.

سرویس های ویژه کارگزاری ایتالیا

کارگزاری ایتالیا (CKGS) برای راحتی متقاضیان اخذ ویزا، سرویس های ویژه (VAS) را معرفی کرده است. که شامل موارد زیر می باشد:

1- خدمات ارسال پستی (داخل تهران): با این سرویس متقاضیان می توانند گذرنامه خود را در آدرس مورد نظر در محدوده شهر تهران تحویل بگیرند و به این ترتیب نیازی به حضور مجدد متقاضی در مرکز درخواست ویزا نیست.

2- خدمات ارسال پستی (خارج از تهران): با ارائه این سرویس از سوی کارگزاری متقاضیان می توانند گذرنامه خود را در آدرس مورد نظر در خارج از شهر تهران تحویل بگیرند.

3- خدمات فتوکپی و پرینت: متقاضیان می توانند کپی و یا پرینت مدارک خود را در داخل مرکز درخواست ویزا بگیرند، بنابراین متقاضیان نیازی به رفتن به مراکزی که سرویس های مشابه ارائه می‌ دهند ندارد.

4- غرفه عکس: متقاضیان می توانند با استفاده از این سرویس عکس خود را طبق مشخصات مندرج سفارت ایتالیا ارائه دهند.

5- خدمات پر کردن فرم درخواست ویزا: متقاضیانی که نمی توانند فرم خود را به صورت آنلاین تکمیل کنند

با ارائه این سرویس از سوی CKGS می‌ توانند تکمیل فرم درخواست ویزای خود را به مسئول مربوطه واگذار کنند.

6- سالن premium: این خدمات برای متقاضیانی که کیفیت خدمات بالاتری می ‌خواهند، ارائه می ‌شود، CKGS سرویس سالن پرمیوم را با خدمات زیر ارائه دهد:

* فضایی متفاوت با مبلمانی راحت

* دسترسی مستقیم به سالن پرمیوم و انجام شدن تمام مراحل دریافت مدارک و انگشت ‌نگاری در سالن پرمیوم

* پذیرایی با انواع نوشیدنی گرم و سرد در فضایی آرام

* خدمات رایگان حمل پستی گذرنامه متقاضی در داخل تهران

همچنین خدمات سالن premium تنها به موارد فوق محدود نمی باشد و خدمات دیگری نیاز ارائه می شود.

اگر تصمیم داری با خرید ملک در ایتالیا در این کشور سرمایه گذاری کنی، برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه اخذ اقامت ایتالیا با خرید ملک با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر.

انگشت نگاری در کارگزاری ایتالیا

ثبت اثر انگشت متقاضی اخذ ویزای ایتالیا (و سایر کشورها) در مراحل درخواست ویزا الزامی است و متقاضی به منظور ثبت اثر انگشت خود باید به صورت حضوری به سفارت یا کنسولگری ایتالیا مراجعه کند. در بخش ‌های مختلف کنسولگری، مأموران مربوطه باید از متقاضیان اخذ ویزا اثر انگشت بگیرند، از این رو کلیه متقاضیان اخذ ویزای ایتالیا برای گرفتن اثر انگشت خود باید به آژانس تخصصی مرکز صدور ویزای ایتالیا در تهران (CKGS) مراجعه کنند.

همچنین طبق قانون ویزا برای صدور ویزای ایتالیا برای افراد زیر نیازی به ثبت اثر انگشت نمی باشد:

1- کودکان زیر 12 سال

2- سالمندان بالای 80 سال

3- افرادی که انگشتان خود را از دست داده اند.

4- سران دولت ها و نمایندگان آنها و همسرانشان

گرفتن وقت سفارت ایتالیا در سایت CKGS

متقاضیان اخذ ویزای ایتالیا می توانند با مراجعه به سایت کارگزاری ایتالیا برای تعیین وقت سفارت اقدام کنند و در تاریخ مقرر همراه با مدارک لازم به دفتر کارگزاری در تهران به صورت حضوری مراجعه نمایند و کارگزاری نیز پس از بررسی و تایید مدارک، آنها را مستقیما به سفارت ایتالیا ارسال می کند تا بخش کنسولی سفارت به درخواست ویزای متقاضی رسیدگی نماید.

همچنین کارگزاری ایتالیا جهت ارائه خدمات اخذ ویزا به متقاضیان علاوه بر هزینه صدور ویزای ایتالیا مبلغی را نیز جهت کارمزد دریافت می کند.

دریافت وقت سفارت ایتالیا از طریق کارگزاری انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

* وقت سفارت ایتالیا فوری

* وقت سفارت ایتالیا عادی و ویژه

* وقت سفارت ایتالیا آنلاین

درباره دریافت وقت سفارت برای ویزای تجاری ایتالیا در کوتاه ترین زمان با تیم تخصصی هومان ویزا در ارتباط باشید.

موارد امنیتی در مرکز CKGS

متقاضیان باید برای ورود به کارگزاری ایتالیا موارد امنیتی فوق را رعایت کنند و به دلایل امنیتی، آیتم‌ های زیر در داخل خدمات درخواستی ویزا ممنوع است.

1- هر نوع وسیله‌ ی ماده‌ ی انفجاری، اعم از اسلحه و موارد مانند آن

2- هر نوع وسیله‌ قابل اشتعال مانند فندک‌ و قوطی کبریت‌ و…

3- هر نوع اشیاء نوک ‌تیز مانند قیچی‌، سوهان‌ ناخن یا چاقوهای کوچک جیبی

4- پاکت ‌ها یا بسته‌ های مهر و موم‌ شده

5- هر نوع کیف اعم از کیف‌ دستی مردانه، کیف چرم، کنفی یا پارچه ‌ای، کیف‌ ها یا چمدان‌ های مسافرتی، کوله ‌پشتی ‌ها، چمدان ‌ها یا پوشه ‌ها و کلاسورهای زیپ ‌دار

6- کلیه دستگاه ‌های الکترونیکی یا وسایلی که با باطری کار می‌ کنند مانند دوربین‌، کاست ‌های ویدیویی/ سمعی، دیسک ‌های فشرده، دستگاه ‌های پخش‌ کننده‌ موسیقی قابل‌حمل، لپ ‌تاپ ‌ها، فلاپی ‌ها، MP3، IPAD تا اجازه‌ ی وارد کردن و بردن به داخل این مرکز را نخواهند داشت و موبایل ها باید به باجه‌ ی امنیتی تحویل داده شوند.

همچنین به دلایل امنیتی، فقط متقاضی ویزا اجازه‌ ی ورود به این مرکز را دارد و هیچ فرد دیگری اجازه ندارد متقاضی را همراهی کند.

برای دریافت به روزترین اخبار مهاجرت به ایتالیا و مشخص نمودن بهترین مسیر مهاجرتی باتوجه به هزینه، سرمایه و امکانات متقاضی درباره شرایط و مراحل اخذ انواع ویزای ایتالیا مانند ویزای ازدواج ایتالیا یا نحوه دریافت اقامت ایتالیا با ثبت شرکت و … با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا در ارتباط باشید.

ساعت کاری و آدرس سفارت ایتالیا در تهران

آدرس وبسایت :  http://www.ckgsir.com

ساعت تماس تلفنی :  8:30 الی 13:30

ساعات کاری کارگزاری:  8 صبح الی 4:30 بعدازظهر

ارسال درخواست:  8 صبح الی 2 بعدازظهر

آدرس سفارت ایتالیا در تهران خیابان نوفل لوشاتو، پلاک 79/68

آدرس کنسولگری ایتالیا در تهران: خیابان جردن، خیابان نلسون ماندلا، بن بست فرزان شرقی، پلاک 15

آدرس کارگزاری سفارت ایتالیا  (Cox and Kings) در تهران ولنجک، خیابان سیزدهم، مجتمع گالریا، طبقه چهارم اداری

ایمیل سفارت ایتالیا در تهران

 ایمیل امور کنسولگری سفارت ایتالیا consolato.tehran@esteri.it

ایمیل امور دانشجویی سفارت ایتالیا studi.tehran@esteri.it

ایمیل سامانه ویزا ایتالیا visti.tehran@esteri.it

شماره تماس سفارت ایتالیا در تهران

شماره تماس سفارت ایتالیا در تهران: 66726955 – 021 و 66726956 – 021

شماره تماس دفاتر کنسولگری ایتالیا در تهران:

شماره تماس دفتر ویزا: 88190160 – 021

شماره تماس دفتر امور کنسولی: 88783498 – 021

شماره تماس دفتر امور دانشجویی: 88799885 – 021

به مقدار پولی که آژانس مسافرتی از مسافر به عنوان ضمانت بازگشت از کشور مقصد پیش از پایان اعتبار ویزا دریافت می کند، ضمانت بازگشت ویزا یا مسافر گفته می ‌شود. ضمانت بازگشت ویزا معمولا برای سفر به کشورهای حوزه شینگن مانند کشور ایتالیا از مسافر گرفته می ‌شود. برای مبلغ ضمانت بازگشت قوانین خاصی وجود ندارد و معمولاً بنابر شرایط کشور مقصد و مبلغ جریمه ‌ای که آن کشورها برای اقامت غیرمجاز مسافر در نظر گرفته ‌اند تعیین می‌ شود.

از مطالعه مقاله فوق می توان نتیجه گرفت

برای دانستن این موضوع که با توجه به توانایی ها و تخصص های افراد چه نوع مهاجرتی موفق است و چگونه می توان به صورت تضمینی برای اخذ اقامت ایتالیا اقدام کرد و پاسخ دقیق به سوالاتی مانند امکان گرفتن پناهندگی با ویزای توریستی ایتالیا و …. توصیه ما دریافت مشاوره رایگان با متخصصین شرکت مهاجرتی هومان ویزا است تا با صرف کمترین وقت مناسب ترین نتیجه را دریافت کنید

یکی از خدمات ویژه این تیم، مشاوره رایگان درباره شرایط دریافت انواع ویزای کویت، اخذ اقامت، اخذ ویزا، سرمایه گذاری خارجی، ثبت شرکت در خارج از کشور، اروپا، امارات… می باشد. 

تهران – ولنجک، انتهای خیابان سیزدهم شرقی، مرکز خرید گالریا، ساختمان اداری، طبقه چهارم

گرفتن وقت سفارت ایتالیا از طریق سایت کارگزاری، دریافت مدارک و اسناد اخذ ویزا از متقاضیان، انجام عملیات بیومتریک و ثبت اثر انگشت متقاضیان، دریافت هزینه های اخذ ویزای ایتالیا، ارسال درخواست ها به سفارت ایتالیا در ایران، جمع آوری پاسپورت های مورد پردازش و استرداد پاسپورت ها به متقاضیان

کارگزاری CKGS شریک صدور ویزای سفارت ایتالیا در ایران برای ارائه خدمات ویزا است و مانع از ازدحام و شلوغی سفارت ایتالیا می شود.

درگاه رزرو وقت کارگزاری سفارت ایتالیا (CKGS) هر هفته یک مرتبه باز می شود و ساعات مشخصی برای باز شدن درگاه کارگزاری اعلام نمی شود.

5/5 - (7 امتیاز)

3 پاسخ

  1. سلام میخواهم ویزه تحصیلی استالیه را بگیریم پری انرولمینت مه آمده اپواینت مینت و بانگ گرنتی نگرفتم چیزی کمک کده میتونین ک۶ ویزه ۱۰۰ فی‌صد بگیرم

  2. سلام من یک سوال دارم برای ویزای ایتالیا وبحث تمکن مالی آیا پرینت حساب مادر با توجه به حضور پدر مورد قبوله یا فقط پدر ؟؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×