LOGO -HOO

فهرست مطالب

گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای اخذ ویزا

هر سوالی درباره مهاجرت شغلی، اخذ ویزا، اقامت و خدمات مهاجرتی داری، می تونی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیری تا متخصصین ما رایگان بهت مشاوره تلفنی ، آنلاین یا حضوری بدن

اخذ ویزای ایتالیا

ایتالیا کشوری در اروپای جنوبی است که از شبه جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنی در دریای مدیترانه تشکیل شده است و یکی از کشورهای حوزه ی شینگن است.

منطقه شینگن شامل 26 کشور اروپایی است که شامل:

ایتالیا، آلمان، اتریش، دانمارک، مالت، مجارستان، بلژیک، استونی، فنلاند، اسلوونی، فرانسه، یونان، ایسلند، لتونی، لیتوانی، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسپانیا، سوئد، جمهوری چک، سوئیس و لوکزامبورگ، لیختن‌ اشتاین می ‌باشد. همچنین کشورهای کراواسی، واتیکان، قبرس، بلغارستان، رومانی، سن مارینو و موناکو عضور شینگن نیستند، اما از قوانین ویزای شینگن پیروی می‌ کنند و دارندگان ویزای شینگن می توانند به خاک کشورهای فوق نیز وارد شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزای شینگن تضمینی و همچنین ویزای شینگن ایتالیا تضمینی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن.

افرادی که قصد مهاجرت به کشور ایتالیا را دارند ابتدا باید برای اخذ ویزای تضمینی ایتالیا اقدام کنند. در واقع ویزا یا روادید مجوزی برای شهروندان کشورهای خارجی برای ورود به یک کشور و اقامت برای مدتی محدود در آن کشور است. افراد می توانند با اهداف مختلفی چون تحصیل، کار، سرمایه گذاری، گردشگری، استفاده از خدمات پزشکی و غیره با اخذ ویزای مورد نظر به ایتالیا سفر کنند و اجازه ورود و اقامت در خاک این کشور را دریافت کنند.

انواع ویزای ایتالیا

متقاضیان اخذ ویزای ایتالیا با توجه به اهداف مهاجرتی خود به این کشور باید ویزای مورد نظر را درخواست و با توجه به نوع ویزا، شرایط و مدارک لازم را برای اخذ ویزا تهیه نمایند، تا در صورت تکمیل مدارک و واجد شرایط بودن، برای آنها ویزای ایتالیا صادر شود.

انواع ویزای ایتالیا با توجه به اهداف مهاجرتی متقاضیان عبارتند از:

* ویزای تحصیلی ایتالیا

* ویزای سرمایه گذاری ایتالیا (گلدن ویزای ایتالیا)

* ویزای کاری ایتالیا

* ویزای توریستی ایتالیا

* ویزای همراه ایتالیا

* ویزای ترانزیت ایتالیا

* ویزای خود حمایتی ایتالیا

* ویزای بازنشستگی ایتالیا

* ویزای پزشکی ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا برای اخذ ویزا

یکی از مهمترین مراحل اخذ ویزای تضمینی ایتالیا برای مهاجرت به این کشور گرفتن وقت سفارت ایتالیا است. گرفتن وقت سفارت ایتالیا به دلیل حجم بالای درخواست های ویزای ایتالیا کار دشواری است و درگاه رزرو وقت کارگزاری سفارت ایتالیا CKGS هر هفته یک مرتبه باز می شود و تنها چند دقیقه پس از باز شدن درگاه، تمامی وقت ها رزرو می شوند و متقاضی باید برای ثبت درخواست خود چند هفته ی دیگر نیز منتظر بماند، از این رو دریافت وقت سفارت یکی از دغدغه های افرادی است که قصد سفر به این کشور و اخذ ویزای ایتالیا را دارند.

اگر تصمیم داری برای تحصیل، کار، سرمایه گذاری و غیره برای اخذ ویزای تضمینی ایتالیا (ویزای تحصیلی ایتالیا تضمینی، ویزای سرمایه گذاری، ویزای کاری ایتالیا تضمینی، ویزای شینگن ایتالیا، ویزای سرمایه گذاری ایتالیا تضمینی و…) اقدام کنی، اما نمی دونی از کجا باید شروع کنی، با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر و کاملترین راهنمایی و مشاوره رایگان را در خصوص اخذ انواع ویزای تضمینی ایتالیا دریافت کن.

گرفتن وقت سفارت ایتالیا از سایت کنسولگری

یکی از روش های گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای اخذ ویزای تضمینی ایتالیا مراجعه به سایت نوبت دهی سفارت ایتالیا است. پرتال وقت سفارت هر هفته یک مرتبه باز می‌ شود و متقاضیان می توانند وقت خود را رزرو کنند. اما به دلیل حجم بالای تقاضا ظرف چند دقیقه پس از باز شدن، تمام وقت ها پر می شود و متقاضی باید تا هفته ی دیگر منتظر بماند.

یکی از مشکلات دریافت وقت سفارت ایتالیا این است که کنسولگری و کارگزاری هیچ زمان مشخصی برای باز شدن نوبت سفارت اعلام نمی‌ کنند و ساعات باز شدن وقت سفارت ایتالیا مشخص نمی باشد، تا از این طریق بتوانند ترافیک سایت خود را کنترل کنند؛ بنابراین متقاضی باید بتواند برای اخذ ویزای تضمینی ایتالیا پیش از پر شدن وقت سفارت با سرعت نوبت خود را رزرو کند.

گرفتن وقت سفارت ایتالیا از سایت کارگزاری  CKGS

سفارت ایتالیا برای افزایش سرعت در پروسه خدمات ویزای ایتالیا اقدام به برون سپاری خدمات ویزا به شرکت CKGS نموده است. بناربراین متقاضیان برای درخواست ویزای ایتالیا باید به کارگزاری ایتالیا در ایران (CKGS) مراجعه کنند.

دریافت وقت سفارت ایتالیا از طریق کارگزاری انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

* وقت سفارت ایتالیا فوری

* وقت سفارت ایتالیا عادی و ویژه

* وقت سفارت ایتالیا آنلاین

اگر دنبال بهترین روش برای اخذ ویزای تضمینی ایتالیا و گرفتن وقت سفارت ایتالیا هستی، توصیه می کنیم خودتان برای این کار اقدام نکنید و این کار را به افراد متخصص و با تجربه واگذار کنید، کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا از تخصص و تجربه کافی در این زمینه برخوردارند، پس گرفتن وقت سفارت رو به افراد متخصص بسپار، تا در اولین قدم برای اخذ ویزا موفق بشی.

برای اطلاع از تمکن مالی برای اخذ ویزای تضمینی ایتالیا کلیک کن.

وقت سفارت ایتالیا فوری

متقاضی می تواند با وقت فوری سفارت در کمتر از یک ماه به سفارت ایتالیا مراجعه کند. وقت فوری سفارت ایتالیا بیشتر توسط صاحبین مشاغل، تجار و یا افرادی که متصدی یک شغل در ایتالیا هستند دریافت می ‌شود. مثلا در مواقعی که تاریخ دعوت نامه متقاضی با تاریخ وقت سفارت همخوانی ندارد و به همین دلیل ممکن است تاریخ دعوت نامه تا موعد وقت سفارت باطل شود، در این صورت متقاضی باید وقت فوری سفارت را دریافت کند.

وقت سفارت ایتالیا عادی و ویژه

با وقت عادی سفارت، متقاضی می تواند ظرف یک ماه به سفارت ایتالیا مراجعه کند. وقت عادی سفارت برای زمانی قابل‌ استفاده است که متقاضی برای سفر خود به این کشور برنامه خاصی ندارد. مثلا متقاضی به منظور گردشگری یا دیدار دوستان و اقوام قصد سفر به این کشور را دارد.

وقت عادی و ویژه (Premium) سفارت از نظر بررسی مدارک و تاریخ رزرو شده، تفاوتی با هم ندارند و فقط در نوبت ویژه از متقاضیان پذیرایی شده و در صف انتظار نمی مانند.

وقت سفارت ایتالیا آنلاین

یکی از نکات دریافت وقت سفارت ایتالیا این است که وقت سفارت تنها به صورت آنلاین داده می شود و متقاضی نمی تواند برای دریافت وقت سفارت ایتالیا به صورت حضوری اقدام کند. متقاضی می تواند بدون مراجعه به سفارت و به صورت آنلاین وقت سفارت را دریافت کند و سپس در تاریخ مشخص به سفارت ایتالیا مراجعه نماید.

همان طور که تاکنون متوجه شدید، گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای اخذ ویزای تضمینی ایتالیا به زمان و تخصص نیاز دارد و توصیه می شود برای جلوگیری از هدر رفتن وقت خود برای دریافت وقت سفارت از مشاوران با تجربه در این زمینه کمک بگیرید، از این رو شرکت مهاجرتی هومان ویزا برای دریافت مشاوره رایگان در این زمینه بهترین کارشناسان امور مهاجرتی را به شما معرفی می کند.

وقت خانوادگی سفارت ایتالیا

کارگزاری سفارت ایتالیا در پرتال نوبت دهی، بخشی را برای خانواده ‌ها در نظر گرفته است. وقت خانوادگی حداکثر برای 4 نفر از اعضای یک خانواده می ‌تواند رزرو شود. دریافت وقت سفارت خانوادگی ایتالیا به دو صورت زن و شوهر و زن و شوهر و فرزندان می باشد. اگر متقاضیان نسبتی غیر از این با یکدیگر داشته باشند باید وقت جداگانه ای بگیرند مثلا خواهر و برادر شامل وقت سفارت خانوادگی نمی ‌شوند و باید وقت انفرادی برای خود دریافت کنند.

در وقت سفارت ایتالیا باید چه مدارکی ارائه شود؟

پس از آنکه متقاضی موفق به اخذ وقت سفارت ایتالیا شود، تاریخ حضور او در سفارت ایتالیا تعیین می شود و متقاضی باید در تاریخ مقرر و با مدارک لازم به سفارت مراجعه کند.

مدارک لازم برای ارائه به سفارت ایتالیا عبارتند از:

1- فرم درخواست ویزای ایتالیا

2- پرینت نوبت سفارت ایتالیا

3- پاسپورت معتبر (پاسپورت متقاضی باید ۶ ماه اعتبار و حداقل دو صفحه خالی داشته باشد.)

4- دو قطعه عکس 4×3 با پس زمینه سفید، بدون روتوش، عکس باید کمتر از 6 ماه گذشته گرفته شده باشد.

5- رزرو بلیط هواپیما و واچر هتل

6- ترجمه اصل و ترجمه کلیه مدارک شخصی (ترجمه مدارک باید با مهر دارالترجمه رسمی باشد.)

7- بیمه مسافرتی

اگر سرمایه کافی برای سرمایه گذاری در ایتالیا نداری، می تونی با اخذ بلو کارت ایتالیا و همچنین دریافت جاب آفر ایتالیا به این کشور مهاجرت کنی، برای دریافت کاملترین مشاوره در زمینه مهاجرت کاری به ایتالیا با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن.

نحوه دریافت وقت سفارت ایتالیا

نحوه دریافت نوبت سفارت ایتالیا به ترتیب زیر می باشد:

1- ثبت نام با ورود به سایت کارگزاری (CKGS) و ایجاد یک حساب کاربری

2- در صفحه اصلی سایت گزینه تعیین وقت ملاقات را کلیک کنید. در گزینه اول، باید مشخص کنید که نوبت خانوادگی یا انفرادی می ‌خواهید.

باید برای وقت سفارت ایتالیا اطلاعات زیر را وارد کنید:

* هدف از سفر به ایتالیا

* نام و نام خانوادگی متقاضی

* جنسیت

* تاریخ و محل تولد

* کشور محل تولد، کشور محل اقامت، ملیت اصلی

* وضعیت تأهل

* شماره ی پاسپورت

* تاریخ صدور و انقضای پاسپورت

* صادرکننده پاسپورت

* استان، شهر، آدرس و کدپستی محل سکونت

* آدرس ایمیل

* شماره همراه متقاضی

* تعداد دفعاتی که قصد دارید وارد ایتالیا شوید

* کل مدت زمانی که در ایتالیا اقامت دارید

* تاریخ سفر به ایتالیا

هزینه وقت سفارت ایتالیا چقدر است؟

در صورتی که متقاضی بتواند خودش وقت سفارت ایتالیا را دریافت کند، کارگزاری مبلغ 110 یورو برای وقت عادی و 151 یورو برای وقت ویژه در روز ملاقات دریافت می کند. همچنین متقاضی مبلغ 500 هزار تومان برای جلوگیری از رزرو نوبت ‌ها توسط ربات ‌ها، باید به صورت آنلاین پرداخت کند، البته این مبلغ در زمان حضور در کارگزاری به حساب متقاضی مسترد می شود.

اگر تصمیم داری با خرید ملک یا ثبت شرکت در ایتالیا در این کشور سرمایه گذاری کنی، برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه اخذ اقامت ایتالیا با خرید ملک و همچنین اقامت ایتالیا با ثبت شرکت با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر.

از مطالعه مقاله فوق می توان نتیجه گرفت

برای دانستن این موضوع که با توجه به توانایی ها و تخصص های افراد چه نوع مهاجرتی موفق است و می توان به صورت تضمینی برای اخذ اقامت کشور مقصد اقدام کرد توصیه ما دریافت مشاوره رایگان با متخصصین شرکت مهاجرتی هومان ویزا است تا با صرف کمترین وقت مناسب ترین نتیجه را دریافت کنید

یکی از خدمات ویژه این تیم، مشاوره رایگان اخذ اقامت، اخذ ویزای تضمینی، سرمایه گذاری خارجی، ثبت شرکت در خارج از کشور، اروپا، امارات… می باشد.

* هدف از سفر به ایتالیا

* نام و نام خانوادگی متقاضی

* جنسیت

* تاریخ و محل تولد

* کشور محل تولد، کشور محل اقامت، ملیت اصلی

* وضعیت تأهل

* شماره ی پاسپورت

* تاریخ صدور و انقضای پاسپورت

* صادرکننده پاسپورت

* استان، شهر، آدرس و کدپستی محل سکونت

* آدرس ایمیل

* شماره همراه متقاضی

* تعداد دفعاتی که قصد دارید وارد ایتالیا شوید

* کل مدت زمانی که در ایتالیا اقامت دارید

* تاریخ سفر به ایتالیا

1- فرم درخواست ویزای ایتالیا

2- پرینت نوبت سفارت ایتالیا

3- پاسپورت معتبر (پاسپورت متقاضی باید ۶ ماه اعتبار و حداقل دو صفحه خالی داشته باشد.)

4- دو قطعه عکس 4×3 با پس زمینه سفید، بدون روتوش، عکس باید کمتر از 6 ماه گذشته گرفته شده باشد.

5- رزرو بلیط هواپیما و واچر هتل

6- ترجمه اصل و ترجمه کلیه مدارک شخصی (ترجمه مدارک باید با مهر دارالترجمه رسمی باشد.)

7- بیمه مسافرتی

کارگزاری سفارت ایتالیا در پرتال نوبت دهی، بخشی را برای خانواده ‌ها در نظر گرفته است. وقت خانوادگی حداکثر برای 4 نفر از اعضای یک خانواده می ‌تواند رزرو شود. دریافت وقت سفارت خانوادگی ایتالیا به دو صورت زن و شوهر و زن و شوهر و فرزندان می باشد. اگر متقاضیان نسبتی غیر از این با یکدیگر داشته باشند باید وقت جداگانه ای بگیرند مثلا خواهر و برادر شامل وقت سفارت خانوادگی نمی ‌شوند و باید وقت انفرادی برای خود دریافت کنند.

در صورتی که متقاضی بتواند خودش وقت سفارت ایتالیا را دریافت کند، کارگزاری مبلغ 110 یورو برای وقت عادی و 151 یورو برای وقت ویژه در روز ملاقات دریافت می کند. همچنین متقاضی مبلغ 500 هزار تومان برای جلوگیری از رزرو نوبت ‌ها توسط ربات ‌ها، باید به صورت آنلاین پرداخت کند، البته این مبلغ در زمان حضور در کارگزاری به حساب متقاضی مسترد می شود.

1- ثبت نام با ورود به سایت کارگزاری (CKGS) و ایجاد یک حساب کاربری

2- در صفحه اصلی سایت گزینه تعیین وقت ملاقات را کلیک کنید. در گزینه اول، باید مشخص کنید که نوبت خانوادگی یا انفرادی می ‌خواهید.

5/5 - (7 امتیاز)
شرکت مهاجرتی هومان ویزا
در شـبکه های اجتماعی

هر سوالی درباره مهاجرت شغلی، اخذ ویزا، اقامت و خدمات مهاجرتی داری، می تونی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیری تا متخصصین ما رایگان بهت مشاوره تلفنی ، آنلاین یا حضوری بدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×