فهرست مطالب

شرکت مهاجرتی هومان ویزا در حال حاضر در حوزه مهاجرت به ایتالیا و اخذ ویزا فعالیت ندارد.

اخذ اقامت ایتالیا با خرید ملک

اخذ اقامت ایتالیا با خرید ملک به تنهایی امکانپذیر نمی باشد و با داشتن سایر شرایط اقامتی و یا ویزایی می توانید از خرید ملک در این کشور به منظور سرمایه گذاری بین المللی استفاده کنید.

اهمیت ویزای ایتالیا برای ایرانیان

یکی از مزایای ویزای شینگن ایتالیا نحوه آماده سازی مدارک است، باتوجه به مدارک عمومی که برای اخذ انواع ویزا لازم است داشتن گردش مالی، تعداد تراکنشات حساب بدون درنظر گرفتن مبالغ آن و میزانی از تمکن مالی برای اخذ ویزای ایتالیا نیاز است.

همچنین برای ورود به ایتالیا مسافران نیازی به داشتن و ارائه کارت واکسن، تست منفی  PCRیا قرنطینه اجباری ندارند. پاسپورت ایتالیا یکی از قدرتمندترین و محبوب ترین پاسپورت های جهان است که به دارندگان این امکان را می دهد تا بدون ویزا یا با درخواست ویزای کوتاه مدت به بیش از 120 کشور سفر کنند. در سال 2023پاسپورت ایتالیا رتبه 2 جهان را دریافت کرد. جهت کسب اطلاعات به روز و آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به ایتالیا می توانید با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا در ارتباط باشید.

درباره کشور ایتالیا

جمهوری ایتالیا کشوری در اروپای جنوبی و پایتخت آن، شهر رم است و یکی از بزرگترین اقتصادهای بزرگ جهان از نظر تولید ناخالص داخلی است. این کشور از شبه‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردِنی در دریای مدیترانه تشکیل شده‌است. ایتالیا با کشورهای تریش، سوئیس، فرانسه، اسلوانی، همسایه است.

افرادی که قصد مهاجرت به کشور ایتالیا را دارند ابتدا باید درباره شرایط زندگی در ایتالیا اطلاعات کامل و کافی داشته باشند تا بتوانند با توجه به شرایط خود بهترین مسیر مهاجرتی را انتخاب و برای اقامت ایتالیا اقدام نمایند تا بتوانند بدون ریجکتی ویزای ایتالیا در کوتاه ترین زمان با صرف هزینه مناسب و کمترین ریسک برای مهاجرت به این کشور گام بردارند ، در این راستا توصیه ما به متقاضیان مهاجرت به ایتالیا دریافت مشاوره های رایگان از کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا و اطلاع از به روزترین اخبار مهاجرت ایتالیا است!

درباره ویزای ایتالیا

یکی از مزایای ویزای شینگن ایتالیا نحوه آماده سازی مدارک است، باتوجه به مدارک عمومی که برای اخذ انواع ویزا لازم است داشتن گردش مالی، تعداد تراکنشات حساب بدون درنظر گرفتن مبالغ آن و تمکن مالی برای متقاضی دریافت ویزا نیاز است.

همچنین برای ورود به ایتالیا مسافران نیازی به داشتن و ارائه کارت واکسن، تست منفی  PCRیا قرنطینه اجباری ندارند.

اطلاع از به روزترین اخبار مهاجرت به ایتالیا با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا

باتوجه به اینکه ایتالیا یکی از کشورهای حوزه شنگن است، ویزای شینگن را در چهار نوع A،B،C  و D صادر می کند . به ویزای نوع A ،B  ویزای ترانزیت ، به ویزای نوع C  ویزای توریستی ایتالیا و به نوع D ویزای ملی ایتالیا گفته می شود.

متقاضیان اخذ ویزای ایتالیا با توجه به اهداف مهاجرتی خود به این کشور باید ویزای مورد نظرشان را درخواست و با درنظر گرفتن نوع ویزا، شرایط و مدارک لازم (با دعوتنامه ایتالیا یا بدون دعوتنامه ، به صورت جاب آفر و شغلی …) را برای ارائه به کنسولگری آماده و تهیه نمایند، تا در صورت تکمیل مدارک و واجد شرایط بودن، برای آنها ویزای ایتالیا صادر شود.

انواع ویزای ایتالیا شامل:

ویزای توریستی، ، ویزای تحصیلی ایتالیا، ویزای کاری، ویزای تجاری ایتالیا، ویزای تحقیقاتی، ویزای ترانزیت، ویزای ازدواج ایتالیا، ویزای خود حمایتی ایتالیا، ویزای همراه ایتالیا (ویزای الحاق) ، ویزای بازنشستگی، ویزای پزشکی، ویزای سرمایه گذاری ، ویزای دیدار با خانواده، گلدن ویزای ایتالیا …

سرمایه گذاری در ایتالیا با خرید ملک

ایتالیا کشوری در اروپای جنوبی است که از شبه جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنی در دریای مدیترانه تشکیل شده است و یکی از کشورهای حوزه ی شینگن است.

منطقه شینگن شامل 26 کشور اروپایی است که شامل:

ایتالیا، آلمان، اتریش، دانمارک، مالت، مجارستان، بلژیک، استونی، فنلاند، اسلوونی، فرانسه، یونان، ایسلند، لتونی، لیتوانی، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسپانیا، سوئد، جمهوری چک، سوئیس و لوکزامبورگ، لیختن‌ اشتاین می ‌باشد. همچنین کشورهای کراواسی، واتیکان، قبرس، بلغارستان، رومانی، سن مارینو و موناکو عضور شینگن نیستند، اما از قوانین ویزای شینگن پیروی می‌ کنند و دارندگان ویزای شینگن می توانند به خاک کشورهای فوق نیز وارد شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزای شینگن ایتالیا تضمینی و همچنین اخذ ویزای تضمینی شینگن اروپا کلیک کن.

یکی از روش های اخذ ویزای تضمینی ایتالیا، مهاجرت و اخذ اقامت ایتالیا، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در این کشور است. سرمایه گذاری در ایتالیا با روش های مختلفی مانند خرید اوراق قرضه، کارآفرینی، ثبت شرکت و غیره امکانپذیر است.

یکی از روش های سرمایه گذاری و اخذ ویزای سرمایه گذاری ایتالیا تضمینی، خرید ملک در این کشور است و متقاضی می تواند با خرید ملک به مبلغ مورد نظر، اقامت موقت ایتالیا را دریافت کند.

بهتر است در خصوص خرید ملک در ایتالیا به این نکته مهم نیز اشاره کنیم با توجه به اینکه قیمت ملک در ایتالیا روند افزایشی ندارد، سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در ایتالیا کار درستی نیست و ایتالیا برای خرید ملک مقصد مناسبی نیست.

برای اطلاع از شرایط و مدارک اخذ انواع ویزای تضمینی ایتالیا و همچنین آشنایی در مورد گرفتن وقت سفارت ایتالیا تضمینی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن.

دریافت اقامت ایتالیا با خرید ملک

افرادی که قصد دارند با خرید ملک در ایتالیا سرمایه گذاری کنند باید بدانند، اخذ اقامت دائم و شهروندی ایتالیا با خرید ملک در این کشور امکانپذیر نیست و با خرید ملک فقط اقامت موقت ایتالیا اعطا می شود، بنابراین افرادی که قصد دارند با سرمایه گذاری، اقامت دائمی و یا تابعیت این کشور را به دست آورند باید با روش های دیگری در این کشور سرمایه گذاری کنند. همچنین خرید ملک در برخی کشورهای اروپایی برای اخذ گلدن ویزا نیز امکانپذیر است، اما طبق قوانین مهاجرت ایتالیا با خرید ملک در این کشور برای متقاضیان گلدن ویزای ایتالیا صادر نمی شود و متقاضیان برای اخذ گلدن ویزای ایتالیا تضمینی باید با روش های دیگری مانند خرید اوراق قرضه در ایتالیا سرمایه گذاری کنند.

به طور کلی باید گفت در کشور ایتالیا تنها به دلیل خرید ملک نمی توان اقامت این کشور را دریافت کرد و با داشتن شرایط اقامتی و یا ویزای توریستی می توانید از خرید ملک در این کشور به منظور سرمایه گذاری بین المللی استفاده کنید.

بدون با سرمایه گذاری در ایتالیا داری قدم بزرگی برای آیندت برمی داری، پس بهتره قبل از هر اقدامی برای اخذ ویزای تضمینی ایتالیا، اول با مشاوران با تجربه در این زمینه مشورت کنی، از این رو شرکت مهاجرتی هومان ویزا بهترین کارشناسان امور مهاجرتی را به شما معرفی می کند.

اقامت ایرانیان با خرید ملک در ایتالیا

کشورهای مختلف اروپایی در خصوص اخذ اقامت به سرمایه گذاران خارجی که قصد خرید ملک در کشور مقصد را دارند قوانین متفاوتی دارند:

1- یک دسته کشورهایی هستند که تنها با خرید ملک در کشور مقصد به متقاضی اقامت دائم می دهند، مانند خرید ملک در پرتغال و برخی کشورها نیز مانند امارات با خرید ملک به متقاضی اقامت قابل تمدید اعطا می کنند که منجر به اخذ اقامت دائم و پاسپورت نمی شود.

2- دسته دوم کشورهایی هستند که متقاضی با خرید ملک با مبالغ مشخصی می تواند اقامت دائم و پاسپورت کشور مقصد را از همان ابتدا دریافت کند. مانند ترکیه و قبرس.

3- دسته سوم کشورهایی هستند که صرفا با خرید ملک در کشور مقصد به متقاضی اقامت نمی دهند. برخی کشورها امکان خرید ملک را در صورتی که متقاضی اقامت نداشته باشند را فراهم می کنند اما در برخی کشورها متقاضی برای خرید ملک باید اقامت کشور مقصد را داشته باشد تا بتواند در آن کشور ملک بخرد، مانند کشور ایتالیا.

همچنین برخی کشورها اجازه ی خرید ملک را به ایرانیان نمی دهند، اما در برخی کشورها مانند آلمان، ایرانیان حتی بدون داشتن اقامت می توانند در این کشور اقدام به خرید ملک بنمایند.

کشور ایتالیا جزو کشورهایی است که تنها با داشتن اقامت و یا ویزای توریستی ایتالیا، به ایرانیان اجازه خرید ملک می دهد و اخذ ویزای توریستی ایتالیا تضمینی بهترین روش خرید ملک در ایتالیا است.

اگر سرمایه کافی برای سرمایه گذاری در ایتالیا ندارید، می توانید با اخذ بلو کارت ایتالیا و همچنین دریافت جاب آفر ایتالیا به این کشور مهاجرت کنید، برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص مهاجرت شغلی به ایتالیا با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا در ارتباط باشید تا به همه سوالات مربوط به مهاجرت به ایتالیا و دریافت بهترین مسیر مناسب با شرایط و امکانات متقاضی مانند ویزای ازدواج ایتالیا و … از به روزترین اطلاعات و اخبار بین المللی مطلع شوید.

مراحل خرید ملک در ایتالیا

1- دریافت کد مالیاتی: مهمترین مرحله خرید ملک در ایتالیا دریافت کد مالیاتی است، کد مالیاتی یک کد ۱۶ رقمی است و اداره مالیات این کد را در اختیار خریدار واقعی قرار می دهد.

2- افتتاح حساب بانکی: متقاضی باید یک حساب بانکی در یکی از بانک های ایتالیا داشته باشد تا بتواند سرمایه خرید ملک را به حساب بانکی خود واریز کند.

3- نامه رسمی پیشنهاد خرید ملک در ایتالیا: خریدار باید به صورت کتبی اعلام نماید که می خواهد ملکی را در ایتالیا و در یکی از شهرهای آن خریداری کند. در صورتی که فروشنده درخواست خریدار را تایید کرد یک نامه رسمی می‌ نویسد و در آن ذکر می کند که ملک خود را به دیگر خریداران نمی‌ فروشد و این نامه را در اختیار خریدار قرار می‌ دهد. او باید این نامه را تا آخر پروسه خرید ملک به همراه داشته باشد.

4- کنترل مالکیت ملک: فروشنده باید مدارکی ارائه دهد که نشان دهد ملک مورد نظر ضمانت بانک نمی باشد و یا ملک در اختیار اشخاص دیگر قرار نگرفته است.

5- توافق نامه پیشنهاد فروش: در توافق نامه پیشنهاد فروش، مبلغ معامله و حقوق مالکیت و تمام اطلاعاتی که مربوط به ملک می باشد، مشخص شده است. بعد از اینکه توافق پیشنهادی فروش انجام شد، این توافق نامه در اختیار خریدار قرار می گیرد.

6- تقاضای خرید ملک: تقاضای خرید و قرارداد نهایی در دفتر اسناد رسمی و بعد از امضای توافق پیشنهادی فروش صادر شده و از سوی دو طرف معامله امضاء و پرداخت نهایی انجام می شود و معامله خرید ملک به پایان می رسد. دفتر اسناد رسمی یک نسخه گواهی نامه فروش را صادر می کند و ثبت ملک انجام می شود.

هزینه خرید ملک در ایتالیا چقدر است؟

در چند سال اخیر قیمت ملک در ایتالیا برخلاف سایر کشورهای اروپایی تقریبا ثابت بوده و یا روند کاهشی داشته، قیمت ملک طی سال های گذشته در مقایسه با سال 2008 به صورت میانگین 30 درصد کاهش داشته، از این رو ایتالیا مقصد مناسبی برای خرید ملک جهت سرمایه گذاری نمی باشد. در گزارش موسسه ملی آمار قیمت ملک در ایتالیا برای املاک نوساز در سال 2018 به میزان 1.41 درصد افزایش و املاک قدیمی به میزان 1.31 درصد کاهش داشته است.

نکته ای که خریداران ملک در ایتالیا باید به آن توجه کنند هزینه های خرید ملک است. خریدار باید در حدود 10 تا 20 درصد قیمت ملک را برای هزینه های جانبی در نظر بگیرند.

هزینه های جانبی خرید ملک در ایتالیا عبارتند از:

* کمیسیون عامل فروش: سه درصد

* هزینه تمبر مالیاتی: 2 درصد برای خانه های اول و 9 درصد برای خانه دوم

* هزینه مالیات ثابت: 50 یورو

* مالیات مالکیت: 50 یورو

* مالیات بر ارزش افزوده: برای املاک بالای 5 سال، خانه اول 4 درصد و برای خانه دوم 10 درصد و برای خانه لوکس 22 درصد

* تمبر مالیاتی: 200 یورو

* مالیات زمین: 200 یورو

* برای خریداران خارجی مخارج دیگری مانند هزینه وکیل، مترجم و…

اگر تصمیم داری برای کار، تحصیل، سرمایه گذاری و غیره به ایتالیا مهاجرت کنی، برای اخذ انواع ویزای تضمینی ایتالیا (ویزای کاری ایتالیا تضمینی، ویزای شینگن، ویزای سرمایه گذاری، ویزای تحصیلی ایتالیا تضمینی و…) با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر تا با دریافت کاملترین مشاوره در این زمینه بهترین نتیجه رو دریافت کنی.

برای دریافت مشاوره رایگان در مورد اخذ اقامت ایتالیا با ثبت شرکت با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر.

تمکن مالی برای اخذ ویزای سرمایه گذاری ایتالیا

تمکن مالی متقاضی برای اخذ ویزای سرمایه گذاری ایتالیا تضمینی بسیار بیشتر از تمکن مالی مورد نیاز برای اخذ ویزاهای دیگر ایتالیا است، چرا که متقاضی علاوه بر تمکن مالی جهت پرداخت هزینه های اقامت در این کشور باید از تمکن مالی کافی جهت سرمایه گذاری نیز برخوردار باشد و مبلغی که قصد دارد سرمایه گذاری کند در حساب او باشد، که با توجه به دانش کافی درباره شرایط زندگی مردم در ایتالیا و نوع کسب و کار و نوع شرکت و استارتاپ، میزان سرمایه نیز متفاوت خواهد بود و داشتن تمکن مالی و سرمایه کافی از مهمترین شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری است.

وقت سفارت ایتالیا برای اخذ ویزای سرمایه گذاری

یکی از مهمترین مراحل دریافت اقامت ایتالیا با خرید ملک و اخذ ویزای سرمایه گذاری ایتالیا گرفتن وقت سفارت است و متقاضیان برای تحویل مدارک اخذ ویزای سرمایه گذاری و انجام مصاحبه سفارت ایتالیا ابتدا باید وقت بگیرند.

گرفتن وقت سفارت ایتالیا به دلیل حجم بالای درخواست های ویزای ایتالیا و همچنین مشخص نبودن ساعات باز شدن وقت سفارت ایتالیا کار دشواری است و درگاه رزرو وقت کارگزاری ایتالیا در ایران (CKGS) هر هفته یک مرتبه باز می شود و تنها چند دقیقه پس از باز شدن درگاه، تمامی وقت ها رزرو می شوند و متقاضی باید برای ثبت درخواست خود چند هفته ی دیگر نیز منتظر بماند، از این رو دریافت وقت سفارت یکی از دغدغه های افرادی است که قصد سفر به این کشور و اخذ ویزای ایتالیا را دارند.

اگر سرمایه کافی برای سرمایه گذاری در ایتالیا ندارید، می توانید با اخذ بلو کارت ایتالیا و همچنین دریافت جاب آفر ایتالیا به این کشور مهاجرت کنید، برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص مهاجرت شغلی به ایتالیا با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا در ارتباط باشید تا به همه سوالات مربوط به مهاجرت به ایتالیا و دریافت بهترین مسیر مناسب با شرایط و امکانات متقاضی مانند ویزای ازدواج ایتالیا و … از به روزترین اطلاعات و اخبار بین المللی مطلع شوید.

نشانی سفارت ایتالیا در تهران

کارگزاری CKGS در سال 2008 با هدف افزایش سرعت در پروسه خدمات گذرنامه، ویزای ایتالیا و جلوگیری از ازدحام در سفارتخانه و کنسولگری ایتالیا تشکیل شد. اقدام به برون سپاری خدمات شرکت ‌های کارگزاری مختلفی در سراسر دنیا خدمات دریافت مدارک اخذ ویزا از متقاضیان را برعهده دارند.

آدرس وبسایت :  http://www.ckgsir.com

ساعت تماس تلفنی :  8:30 الی 13:30

ساعات کاری کارگزاری:  8 صبح الی 4:30 بعدازظهر

ارسال درخواست:  8 صبح الی 2 بعدازظهر

آدرس سفارت ایتالیا در تهران خیابان نوفل لوشاتو، پلاک 79/68

آدرس کنسولگری ایتالیا در تهران: خیابان جردن، خیابان نلسون ماندلا، بن بست فرزان شرقی، پلاک 15

آدرس کارگزاری سفارت ایتالیا  (Cox and Kings) در تهران ولنجک، خیابان سیزدهم، مجتمع گالریا، طبقه چهارم اداری

ایمیل سفارت ایتالیا در تهران

 ایمیل امور کنسولگری سفارت ایتالیا consolato.tehran@esteri.it

ایمیل امور دانشجویی سفارت ایتالیا studi.tehran@esteri.it

ایمیل سامانه ویزا ایتالیا visti.tehran@esteri.it

شماره تماس سفارت ایتالیا در تهران

شماره تماس سفارت ایتالیا در تهران: 66726955 – 021 و 66726956 – 021

شماره تماس دفاتر کنسولگری ایتالیا در تهران:

شماره تماس دفتر ویزا: 88190160 – 021

شماره تماس دفتر امور کنسولی: 88783498 – 021

شماره تماس دفتر امور دانشجویی: 88799885 – 021

برای اخذ انواع ویزای تضمینی ایتالیا برای دریافت وقت سفارت ایتالیا در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون معطلی و هدر رفتن وقت با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر.

از مطالعه مقاله فوق می توان نتیجه گرفت

برای دانستن این موضوع که با توجه به توانایی ها و تخصص های افراد چه نوع مهاجرتی موفق است و می توان به صورت تضمینی برای اخذ اقامت کشور مقصد اقدام کرد و پاسخ دقیق به سوالاتی مانند امکان گرفتن پناهندگی با ویزای توریستی ایتالیا و …. توصیه ما دریافت مشاوره رایگان با متخصصین شرکت مهاجرتی هومان ویزا است تا با صرف کمترین وقت مناسب ترین نتیجه را دریافت کنید

یکی از خدمات ویژه این تیم، مشاوره رایگان درباره شرایط دریافت انواع ویزای کویت، اخذ اقامت، اخذ ویزا، سرمایه گذاری خارجی، ثبت شرکت در خارج از کشور، اروپا، امارات… می باشد. 

خیر، اخذ اقامت دائم و شهروندی ایتالیا با خرید ملک در این کشور امکانپذیر نیست و با خرید ملک فقط اقامت موقت ایتالیا اعطا می شود.

در چند سال اخیر قیمت ملک در ایتالیا برخلاف سایر کشورهای اروپایی تقریبا ثابت بوده و یا روند کاهشی داشته، قیمت ملک طی سال های گذشته در مقایسه با سال 2008 به صورت میانگین 30 درصد کاهش داشته، از این رو ایتالیا مقصد مناسبی برای خرید ملک جهت سرمایه گذاری نمی باشد. در گزارش موسسه ملی آمار قیمت ملک در ایتالیا برای املاک نوساز در سال 2018 به میزان 1.41 درصد افزایش و املاک قدیمی به میزان 1.31 درصد کاهش داشته است.

* کمیسیون عامل فروش: سه درصد

* هزینه تمبر مالیاتی: 2 درصد برای خانه های اول و 9 درصد برای خانه دوم

* هزینه مالیات ثابت: 50 یورو

* مالیات مالکیت: 50 یورو

* مالیات بر ارزش افزوده: برای املاک بالای 5 سال، خانه اول 4 درصد و برای خانه دوم 10 درصد و برای خانه لوکس 22 درصد

* تمبر مالیاتی: 200 یورو

* مالیات زمین: 200 یورو

* برای خریداران خارجی مخارج دیگری مانند هزینه وکیل، مترجم و…

بله، کشور ایتالیا جزو کشورهایی است که تنها با داشتن اقامت و یا ویزای توریستی، به ایرانیان اجازه خرید ملک می دهد.

5/5 - (10 امتیاز)

16 پاسخ

  1. سلام خرید خانه در ایتالیا، به عنوان یکی از روش‌های سرمایه گذاری در ایتالیا است که باتوجه به میزان سرمایه متقاضی در مشاوره با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تعیین سطح می شود؛

  1. سلام دوست عزیز جهت دریافت مشاوره درباره خرید خانه روستایی یا ویلایی در ایتالیا باتوجه به سرمایه و بودجه مالی خود می توانید با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا در ارتباط باشید.

  1. سلام خرید خانه ارزان در ایتالیا باتوجه به توانایی مالی متقاضی مشخص می شود که در چه قسمتی از ایتالیا با بودجه شما می توان اقدام کرد.

  1. سلام ویزای طلایی پرتغال ویزایی است که با سرمایه گذاری به ارزش 280 هزار تا 500 هزار یورو در بخش املاک و مستغلات در پرتغال باعث اخذ اقامت و دریافت ویزای پرتغال از طریق خرید ملک برای شخص و همراهان وی می شود.این اقامت در ابتدا به مدت 2 سال صادر می شود و هر بار به مدت س سال قابل تمدید می باشد.

  1. سلام فرانسه ویزای طلایی سرمایه‌گذاری برای خرید ملک ندارد. شما باید مانند هر شهروند غیراروپایی برای دریافت ویزای اقامت فرانسه و در نهایت برای اقامت دائم درخواست ثبت کنید.

  1. سلام یکی از شرط‌ های دریافت خانه رایگان در ایتالیا آنست که متقاضی باید متعهد شود در مدت سه‌سال پس از دریافت خانه، آن را نوسازی می‌کنند و مبلغ ۵ هزار یورو نیز باید به‌عنوان بیعانه پرداخت نماید که پس از بازسازی بیعانه به وی برگردانده می‌شود.

  1. سلام دوست عزیز هر تبعه خارجی می‌تواند با خرید ملک در استان‌ها یا جزایر تابع دولت پادشاهی اسپانیا، اقامت این کشور را دریافت نماید. برای دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک، ارزش ملک خریداری شده توسط شما باید حداقل 500.000 یورو باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×