LOGO -HOO

فهرست مطالب

ساعات باز شدن وقت سفارت ایتالیا

هر سوالی درباره مهاجرت شغلی، اخذ ویزا، اقامت و خدمات مهاجرتی داری، می تونی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیری تا متخصصین ما رایگان بهت مشاوره تلفنی ، آنلاین یا حضوری بدن

اخذ ویزای ایتالیا تضمینی

ایتالیا کشوری در اروپای جنوبی است که از شبه جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنی در دریای مدیترانه تشکیل شده است و یکی از کشورهای حوزه ی شینگن است.

منطقه شینگن شامل 26 کشور اروپایی است که شامل:

ایتالیا، آلمان، اتریش، دانمارک، مالت، مجارستان، بلژیک، استونی، فنلاند، اسلوونی، فرانسه، یونان، ایسلند، لتونی، لیتوانی، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسپانیا، سوئد، جمهوری چک، سوئیس و لوکزامبورگ، لیختن‌اشتاین می ‌باشد. همچنین کشورهای کراواسی، واتیکان، قبرس، بلغارستان، رومانی، سن مارینو و موناکو عضور شینگن نیستند، اما از قوانین ویزای شینگن پیروی می‌ کنند و دارندگان ویزای شینگن تضمینی می توانند به خاک کشورهای فوق نیز وارد شوند.

ویزا یا روادید مجوزی برای شهروندان کشورهای خارجی برای ورود به یک کشور و اقامت برای مدتی محدود در آن کشور است. افرادی که قصد مهاجرت به ایتالیا را دارند با توجه به اهداف مهاجرتی خود باید برای اخذ ویزای ایتالیا اقدام کنند تا اجازه ی ورود، اقامت، کار، تحصیل و… را در خاک این کشور داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزای شینگن تضمینی اروپا و همچنین ویزای شینگن ایتالیا تضمینی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر.

انواع ویزای ایتالیا

متقاضیان اخذ ویزای ایتالیا با توجه به اهداف مهاجرتی خود به این کشور باید ویزای مورد نظر را درخواست و با توجه به نوع ویزا، شرایط و مدارک لازم را برای اخذ ویزا تهیه نمایند، تا در صورت تکمیل مدارک و واجد شرایط بودن، برای آنها ویزای ایتالیا صادر شود.

متقاضیان اخذ ویزای ایتالیا با توجه به اهداف مهاجرتی خود به این کشور باید ویزای مورد نظر را درخواست و با توجه به نوع ویزا، شرایط و مدارک لازم را برای اخذ ویزا تهیه نمایند، تا در صورت تکمیل مدارک و واجد شرایط بودن، برای آنها ویزای ایتالیا صادر شود.

انواع ویزای ایتالیا با توجه به اهداف مهاجرتی متقاضیان عبارتند از:

* ویزای تحصیلی ایتالیا

* ویزای سرمایه گذاری ایتالیا (گلدن ویزای ایتالیا)

* ویزای کاری ایتالیا

* ویزای توریستی ایتالیا

* ویزای همراه ایتالیا

* ویزای ترانزیت ایتالیا

* ویزای خود حمایتی ایتالیا

* ویزای بازنشستگی ایتالیا

* ویزای پزشکی ایتالیا

اگر تصمیم داری برای تحصیل، کار، سرمایه گذاری و غیره برای اخذ ویزای تضمینی ایتالیا (ویزای تحصیلی ایتالیا تضمینی، ویزای سرمایه گذاری، ویزای کاری ایتالیا تضمینی، ویزای شینگن ایتالیا، ویزای سرمایه گذاری ایتالیا تضمینی و…) اقدام کنی، اما نمی دونی از کجا باید شروع کنی، با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر و کاملترین راهنمایی و مشاوره رایگان را در خصوص اخذ انواع ویزای تضمینی ایتالیا دریافت کن.

وقت سفارت ایتالیا

افرادی که قصد دارند برای سفر به کشور ایتالیا، برای اخذ ویزا اقدام کنند باید برای مراجعه به سفارت ایتالیا در ایران به منظور تحویل مدارک اخذ ویزا و انجام مصاحبه سفارت ایتالیا و پیگیری پرونده مهاجرت خود، وقت بگیرند، اما گرفتن وقت سفارت ایتالیا تضمینی کار چندان ساده ای نیست، چرا که پرتال وقت سفارت ایتالیا هر هفته یک مرتبه باز می‌ شود و متقاضیان می توانند وقت خود را رزرو کنند. اما به دلیل حجم بالای تقاضا ظرف چند دقیقه پس از باز شدن، تمام وقت ها پر می شود و متقاضی باید تا هفته های دیگر منتظر بماند.

برای دریافت وقت سفارت ایتالیا تضمینی در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون معطلی و هدر رفتن وقت از کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا کمک بگیر.

ساعات باز شدن وقت سفارت ایتالیا در ایران

یکی از مشکلات دریافت وقت سفارت ایتالیا این است که کنسولگری و کارگزاری ایتالیا در ایران (CKGS) هیچ زمان مشخصی برای باز شدن نوبت سفارت اعلام نمی‌ کنند تا از این طریق بتوانند ترافیک سایت خود را کنترل کنند؛ بنابراین متقاضی باید بتواند پیش از پر شدن وقت سفارت با سرعت نوبت خود را رزرو کند.

زمان سیستم نوبت دهی سفارت ایتالیا به این صورت است که برای وقت های خالی یک الی سه هفته زمان در نظر گرفته می شود، البته با توجه به حجم بالای درخواست متقاضیان معمولا این زمان توسط سفارت ایتالیا کوتاه تر در نظر گرفته می شود. محدودیت ها و عدم مشخص بودن زمان باز بودن وقت سفارت ایتالیا مشکلات زیادی را برای متقاضیان اخذ ویزای ایتالیا ایجاد می کند و دریافت وقت سفارت ایتالیا دشوار خواهد شد.

با توجه به آنچه در خصوص دشواری دریافت وقت سفارت ایتالیا گفته شد، بهترین راه برای دریافت وقت سفارت ایتالیا برای اخذ ویزای ایتالیا تضمینی سپردن این کار مهم به کارشناسان با تجربه امور مهاجرتی است، از این رو شرکت مهاجرتی هومان ویزا بهترین کارشناسان مهاجرتی را به شما معرفی می کند.

آدرس سفارت ایتالیا در تهران

آدرس: تهران، خیابان جردن، خیابان نلسون ماندلا (بلوار آفریقای سابق)، بن بست فرزان شرقی، پلاک ۱۵.

تلفن سفارت: ۰۲۱۸۸۱۹۰۱۶۰

سایت سفارت ایتالیا ambteheran.esteri.it

رو‌ز‌های کاری: یکشنبه تا پنجشنبه

ساعت کاری: 8 صبح الی 1 بعداز ظهر

اگر سرمایه کافی برای سرمایه گذاری در ایتالیا نداری، می تونی با اخذ بلو کارت ایتالیا و همچنین دریافت جاب آفر ایتالیا به این کشور مهاجرت کنی، برای دریافت کاملترین مشاوره در زمینه مهاجرت کاری به ایتالیا با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن.

روزهای تعطیل سفارت ایتالیا در ایران

تعطیلات زیر برای سفارت ایتالیا در ایران است و کارگزاری ایتالیا فقط در روز 4 دی (25 December) تعطیل است.

تاریخ تعطیلات سفارت ایتالیا به شرح زیر می باشد:

11 دی: شکرگزاری

16 دی: ایپفانی (تولد دوباره)

5 اردیبهشت: روز آزادی

11 اردیبهشت: روز کارگر

12 خرداد: روز جمهوری

3 تیر: روز سنت جان

8 تیر: روز سنت پیتر و سنت پل

20 تیر: روز سنت روزالیا

24 مرداد: روز علم و تفکر

28 شهریور: روز سنت ژانواریوس

12 مهر: روز سنت پترونیوس

13 آبان: روز وحدت ملی

17 و 18 آذر

4 و 5 دی: کریسمس

اگر تصمیم داری با خرید ملک یا ثبت شرکت در ایتالیا در این کشور سرمایه گذاری کنی، برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه اخذ اقامت ایتالیا با خرید ملک و همچنین اقامت ایتالیا با ثبت شرکت با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر.

از مطالعه مقاله فوق می توان نتیجه گرفت

برای دانستن این موضوع که با توجه به توانایی ها و تخصص های افراد چه نوع مهاجرتی موفق است و می توان به صورت تضمینی برای اخذ اقامت کشور مقصد اقدام کرد توصیه ما دریافت مشاوره رایگان با متخصصین شرکت مهاجرتی هومان ویزا است تا با صرف کمترین وقت مناسب ترین نتیجه را دریافت کنید

یکی از خدمات ویژه این تیم، مشاوره رایگان اخذ اقامت، اخذ ویزای تضمینی، سرمایه گذاری خارجی، ثبت شرکت در خارج از کشور، اروپا، امارات… می باشد.

یکی از مشکلات دریافت وقت سفارت ایتالیا این است که کنسولگری و کارگزاری هیچ زمان مشخصی برای باز شدن نوبت سفارت اعلام نمی‌ کنند و کسی ساعات باز شدن وقت سفارت را نمی داند.

گرفتن وقت سفارت ایتالیا کار چندان ساده ای نیست، چرا که پرتال وقت سفارت و درگاه کارگزاری ایتالیا هر هفته یک مرتبه باز می‌ شود و متقاضیان می توانند وقت خود را رزرو کنند. اما به دلیل حجم بالای تقاضا ظرف چند دقیقه پس از باز شدن، تمام وقت ها پر می شود و متقاضی باید تا هفته های دیگر منتظر بماند.

آدرس: تهران، خیابان جردن، خیابان نلسون ماندلا (بلوار آفریقای سابق)، بن بست فرزان شرقی، پلاک ۱۵.

تلفن سفارت: ۰۲۱۸۸۱۹۰۱۶۰

سایت سفارت ایتالیا ambteheran.esteri.it

رو‌ز‌های کاری: یکشنبه تا پنجشنبه

ساعت کاری: 8 صبح الی 1 بعداز ظهر

5/5 - (12 امتیاز)
شرکت مهاجرتی هومان ویزا
در شـبکه های اجتماعی

هر سوالی درباره مهاجرت شغلی، اخذ ویزا، اقامت و خدمات مهاجرتی داری، می تونی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیری تا متخصصین ما رایگان بهت مشاوره تلفنی ، آنلاین یا حضوری بدن

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×