LOGO -HOO

فهرست مطالب

گلدن ویزای ایتالیا

هر سوالی درباره مهاجرت شغلی، اخذ ویزا، اقامت و خدمات مهاجرتی داری، می تونی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیری تا متخصصین ما رایگان بهت مشاوره تلفنی ، آنلاین یا حضوری بدن

مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

ایتالیا کشوری در اروپای جنوبی است که از شبه جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنی در دریای مدیترانه تشکیل شده است و یکی از کشورهای حوزه ی شینگن است.

منطقه شینگن شامل 26 کشور اروپایی است که شامل:

ایتالیا، آلمان، اتریش، دانمارک، مالت، مجارستان، بلژیک، استونی، فنلاند، اسلوونی، فرانسه، یونان، ایسلند، لتونی، لیتوانی، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسپانیا، سوئد، جمهوری چک، سوئیس و لوکزامبورگ، لیختن‌اشتاین می ‌باشد. همچنین کشورهای کراواسی، واتیکان، قبرس، بلغارستان، رومانی، سن مارینو و موناکو عضور شینگن نیستند، اما از قوانین ویزای شینگن پیروی می‌ کنند و دارندگان ویزای شینگن می توانند به خاک کشورهای فوق نیز وارد شوند.

افرادی که قصد مهاجرت به کشور ایتالیا را دارند باید ابتدا برای اخذ ویزای تضمینی ایتالیا اقدام کنند. افراد می توانند با اهداف مختلفی چون تحصیل، کار، سرمایه گذاری، گردشگری و غیره به این کشور سفر کنند.

ایتالیا زیرساختارهای سیاسی و حقوقی قدرتمند و کارآمدی دارد و به عنوان مرکز برتر مالی برای سرمایه گذاری شناخته می شود. موقعیت ایتالیا برای ایجاد روابط تجاری قوی بین المللی و اروپایی بسیار مناسب است و به دلیل مزایای سرمایه گذاری در این کشور، سرمایه گذاری یکی از روش های مناسب برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم این کشور برای سرمایه گذاران خارجی است.

برای اخذ ویزای شینگن ایتالیا تضمینی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر تا بدونی شرایط لازم برای اخذ ویزای شینگن تضمینی برای ایرانیان چیه.

گلدن ویزا یا ویزای طلایی ایتالیا چیست؟

سرمایه گذاری یکی از راه های مهاجرت و اخذ ویزای تضمینی ایتالیا است و افراد می توانند با انواع روش های سرمایه گذاری مانند خرید ملک، ثبت شرکت، خودحمایتی و غیره و اخذ ویزای سرمایه گذاری ایتالیا تضمینی به این کشور مهاجرت کرده و اقامت دائم این کشور را دریافت کنند.

ایتالیا آخرین کشور اروپایی است که به انجمن گلدن ویزا ملحق شده است. از برنامه گلدن ویزای ایتالیا که به عنوان “Investor visa for Italy” شناخته شده است، به طور رسمی از دسامبر 2017 توسط وزارت توسعه اقتصادی رونمایی شد. در حال حاضر، کشور ایتالیا گلدن ویزای دو ساله را به شهروندان غیر اروپایی که قصد مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری را دارند، ارائه می دهد؛ بنابراین سرمایه گذاران خارجی می توانند با اخذ گلدن ویزا یا ویزای طلایی ایتالیا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در این کشور اقدام کنند.

یکی از مزایای مهاجرت از طریق اخذ گلدن ویزای ایتالیا امکان مهاجرت و اقامت در این کشور به همراه خانواده یعنی همسر و فرزندان زیر 18 سال متقاضی است.

اگر تصمیم داری با سرمایه گذاری به ایتالیا مهاجرت کنی، بدون داری قدم بزرگی برای آیندت بر می داری، پس قبل از هر اقدامی برای اخذ ویزای تضمینی ایتالیا با مشاوران با تجربه در این زمینه مشورت کن، از این رو برای دریافت مشاوره رایگان ما کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا را به شما معرفی می کنیم.

روش های سرمایه گذاری برای اخذ گلدن ویزای ایتالیا

متقاضیان برای اخذ گلدن ویزای تضمینی ایتالیا می توانند در یکی از موارد زیر سرمایه گذاری کنند:

1- سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی به ارزش 2 میلیون یورو

2- سرمایه گذاری در پروژه های دولتی و عام المنفعه که به صورت هبه کردن یا اهدا به دولت می باشد.

3- سرمایه گذاری در بیزنس یا ثبت شرکت به ارزش 500 هزار یورو

4- سرمایه گذاری در استارتاپ و کسب و کارهای جدید و نوآورانه به ارزش 250 هزار یورو

برای اطلاع از هزینه، شرایط و مدارک لازم برای درخواست ویزای تضمینی ایتالیا با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر.

مدت اعتبار گلدن ویزای ایتالیا چقدر است؟

اعتبار ویزای طلایی ایتالیا 2 سال است. اگر متقاضی سرمایه گذاری خود را در طول 2 سال حفظ نماید، می تواند برای تمدید اقامت سه ساله در صورتی که ویزای قبلی حداقل 60 روز اعتبار داشته باشد، درخواست کند. متقاضی برای این درخواست باید نولا اوستا جدید داشته باشد و تمدید ویزای طلایی ایتالیا مشروط به تایید یا رد شورای بررسی خواهد بود.

هر چند که مدت اعتبار ویزای طلایی یا گلدن ویزای ایتالیا 2 سال است و برای متقاضی مجوز اقامت دو ساله ایتالیا صادر می شود، اما در صورتی که سرمایه گذار مبالغ مشخص شده را پرداخت نکند، گلدن ویزا پیش از انقضای آن باطل خواهد شد.

در صورتی که متقاضی 10 سال متوالی در ایتالیا اقامت داشته باشد می تواند برای اخذ تابعیت ایتالیا درخواست نماید.

شرایط اخذ گلدن ویزای ایتالیا

شرایط اخذ گلدن ویزای ایتالیا برای سرمایه گذاران خارجی عبارتند از:

* متقاضی در زمان درخواست اخذ ویزا، باید حداقل 18 سال داشته باشد.

* عدم سوء سابقه کیفری

* متقاضی از نظر پزشکی باید سالم باشد.

* متقاضی باید حداقل 250 هزار یورو در یک شرکت نوپا که در یک زمینه نوآورانه فعالیت می کنند، سرمایه گذاری کرده باشد.

* یا متقاضی می تواند مبلغ 500 هزار یورو را از طریق ثبت شرکت در ایتالیا سرمایه گذاری کند. در این نوع سرمایه گذاری متقاضی باید اثبات کند، حداقل یک میلیون یورو سرمایه شخصی دارد و حداقل 500 هزار یورو از آن را برای ثبت شرکت سرمایه گذاری نماید. در این روش سرمایه گذار می تواند شرکت با مسئولیت محدود نیز تاسیس یا سهام شرکت های موجود را خریداری کند.

اگر تصمیم داری با خرید ملک یا ثبت شرکت در ایتالیا در این کشور سرمایه گذاری کنی، برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه اخذ اقامت ایتالیا با خرید ملک و همچنین اقامت ایتالیا با ثبت شرکت با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر.

* همچنین متقاضی می تواند حداقل یک میلیون یورو در یک شرکت ایتالیایی سرمایه گذاری کند که دارای برخی از معیارهای اعمال شده توسط دولت باشد و بیشتر به صورت عام المنفعه باشد. که این نوع سرمایه گذاری در زمینه آموزشی، فرهنگی و مدیریت مهاجرت می باشد.

* متقاضی می تواند در زمینه اوراق قرضه مصوب و صادر شده توسط دولت ایتالیا حداقل 2 میلیون یورو سرمایه گذاری کند.

* متقاضی باید حداقل تا 2 سال سرمایه گذاری خود را در ایتالیا حفظ کند و حداقل سرمایه اولیه مورد نیاز برای اخذ گلدن ویزای ایتالیا 250  هزار یورو است.

مزایای اخذ گلدن ویزای ایتالیا

دارندگان گلدن ویزای ایتالیا با سرمایه گذاری در این کشور از مزایای زیر بهره مند می شوند:

* متقاضی با اخذ گلدن ویزای ایتالیا می تواند پس از 10 سال برای اخذ شهروندی این کشور اقدام کند.

* سرمایه گذاران خارجی که دارنده گلدن ویزای ایتالیا هستند از یک سیستم مالیاتی ویژه بهره مند می شوند.

* دارندگان ویزای طلایی می توانند آزادانه به سایر کشورهای عضو شینگن سفر کنند.

* متقاضی می تواند هنگام درخواست پذیرش برای خانواده ی خود نیز اقدام کند.

* متقاضی و خانواده ی او می توانند در هر نقطه ای در این کشور مشغول به کار شوند.

* متقاضی می تواند از سیستم خدمات عمومی دولتی بهره مند شود.

با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر و هر سوالی در مورد اخذ انواع ویزای تضمینی ایتالیا (ویزای تحصیلی ایتالیا تضمینی، ویزای سرمایه گذاری ایتالیا تضمینی، ویزای کاری ایتالیا تضمینی، ویزای شینگن ایتالیا، ویزای توریستی ایتالیا تضمینی و…) داری، بپرس.

انواع سرمایه گذاری در ایتالیا

کشور ایتالیا دارای موقعیت بسیار خوبی برای سرمایه گذاران خارجی که قصد اخذ اقامت دائم را دارند، می باشد، چرا که این کشور عضو اتحادیه اروپاست و دارای اقتصادی پایدار است و سرمایه گذاری یکی بهترین روش های مهاجرت به این کشور می باشد.

متقاضیان با روش های مختلفی می توانند در این کشور سرمایه گذاری کنند، که عبارتند از:

* سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

* سرمایه گذاری از طریق خود حمایتی

* سرمایه گذاری از طریق کار آفرینی

* سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

* سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه

اگر تمکن مالی کافی برای سرمایه گذاری خارجی در ایتالیا برخوردار نیستی می تونی با اخذ بلوکارت ایتالیا تضمینی و همچنین گرفتن جاب آفر ایتالیا به این کشور مهاجرت کنی.

وقت سفارت ایتالیا برای اخذ گلدن ویزای ایتالیا

یکی از مهمترین مراحل اخذ گلدن ویزای ایتالیا گرفتن وقت سفارت است و متقاضیان برای تحویل مدارک اخذ ویزای شینگن و انجام مصاحبه سفارت ایتالیا ابتدا باید وقت بگیرند.

گرفتن وقت سفارت ایتالیا به دلیل حجم بالای درخواست های ویزای ایتالیا و همچنین مشخص نبودن ساعات باز شدن وقت سفارت ایتالیا کار دشواری است و درگاه رزرو وقت کارگزاری ایتالیا در ایران (CKGS) هر هفته یک مرتبه باز می شود و تنها چند دقیقه پس از باز شدن درگاه، تمامی وقت ها رزرو می شوند و متقاضی باید برای ثبت درخواست خود چند هفته ی دیگر نیز منتظر بماند، از این رو دریافت وقت سفارت ایتالیا یکی از دغدغه های افرادی است که قصد سفر به این کشور و اخذ ویزای ایتالیا را دارند.

آدرس سفارت ایتالیا: تهران، خیابان جردن، خیابان نلسون ماندلا (بلوار آفریقای سابق)، بن بست فرزان شرقی، پلاک ۱۵.

آدرس کارگزاری CKGS در ایران: تهران، ولنجک، انتهای خیابان سیزدهم شرقی، مرکز خرید گالریا، ساختمان اداری، طبقه چهارم

برای اخذ ویزای تضمینی ایتالیا با دریافت دعوتنامه ایتالیا با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن تا بهترین نتیجه رو ببینی.

از مطالعه مقاله فوق می توان نتیجه گرفت

باتوجه به گستردگی ارتباطات بین المللی در حوزه کاری و  سرمایه گذاری بسیاری برآنند تا با حفظ سرمایه خود به رشد و ارتقای آن نیز دست یابند و این مهم امکانپذیر نیست تا افراد با متخصصان این حوزه که تحصیلات و تجربه بین المللی دارند مشاوره دریافت کنند ، تیم مهاجرتی هومان ویزا با ارائه خدمات مهاجرتی گسترده در این حوزه و سالها تجربه موفق توانسته کسب و کارهای زیادی را در عرصه بین المللی راه اندازی نماید.

یکی از خدمات ویژه این تیم، مشاوره رایگان اخذ اقامت، اخذ ویزای تضمینی، سرمایه گذاری خارجی، ثبت شرکت در خارج از کشور، اروپا، امارات… می باشد.

* سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

* سرمایه گذاری از طریق خود حمایتی

* سرمایه گذاری از طریق کار آفرینی

* سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

* سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه

گلدن ویزای ایتالیا یک ویزای سرمایه گذاری است که متقاضیان با اخذ این ویزا می توانند با روش های مختلفی در این کشور سرمایه گذاری کنند و از مزایای ویژه ای بهره مند شوند.

متقاضیان برای اخذ گلدن ویزای ایتالیا می توانند در یکی از موارد زیر سرمایه گذاری کنند:

1- سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی به ارزش 2 میلیون یورو

2- سرمایه گذاری در پروژه های دولتی و عام المنفعه که به صورت هبه کردن یا اهدا به دولت می باشد.

3- سرمایه گذاری در بیزنس یا ثبت شرکت به ارزش 500 هزار یورو

4- سرمایه گذاری در استارتاپ و کسب و کارهای جدید و نوآورانه به ارزش 250 هزار یورو

اعتبار ویزای طلایی ایتالیا 2 سال است. اگر متقاضی سرمایه گذاری خود را در طول 2 سال حفظ نماید، می تواند برای تمدید اقامت سه ساله در صورتی که ویزای قبلی حداقل 60 روز اعتبار داشته باشد، درخواست کند.

هر چند که مدت اعتبار ویزای طلایی یا گلدن ویزای ایتالیا 2 سال است و برای متقاضی مجوز اقامت دو ساله ایتالیا صادر می شود، اما در صورتی که سرمایه گذار مبالغ مشخص شده را پرداخت نکند، گلدن ویزا پیش از انقضای آن باطل خواهد شد.

اگر تصمیم داری با خرید ملک یا ثبت شرکت در ایتالیا در این کشور سرمایه گذاری کنی، برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه اخذ اقامت ایتالیا با خرید ملک و همچنین اقامت ایتالیا با ثبت شرکت با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر.

5/5 - (58 امتیاز)
شرکت مهاجرتی هومان ویزا
در شـبکه های اجتماعی

هر سوالی درباره مهاجرت شغلی، اخذ ویزا، اقامت و خدمات مهاجرتی داری، می تونی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیری تا متخصصین ما رایگان بهت مشاوره تلفنی ، آنلاین یا حضوری بدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×