فهرست مطالب

شرکت مهاجرتی هومان ویزا در حال حاضر در حوزه مهاجرت به ایتالیا و اخذ ویزا فعالیت ندارد.

ویزای سرمایه گذاری ایتالیا

ویزای سرمایه گذاری ایتالیا نوعی از ویزای ایتالیا است که سرمایه گذاران خارجی می توانند بدون نیاز به اینکه شهروند ایتالیایی را به عنوان مدیر شرکت مشخص کنند، اقدام به ثبت و راه اندازی شرکت در این کشور بنمایند. همچنین سرمایه گذاران خارجی که قصد اخذ ویزای خود اشتغالی دارند، باید پس از ثبت شرکت، به 3 سال فعالیت در زمینه مذکور مشغول باشند.

درباره کشور ایتالیا

جمهوری ایتالیا کشوری در اروپای جنوبی و پایتخت آن، شهر رم است و یکی از بزرگترین اقتصادهای بزرگ جهان از نظر تولید ناخالص داخلی است. این کشور از شبه‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردِنی در دریای مدیترانه تشکیل شده‌است. ایتالیا با کشورهای تریش، سوئیس، فرانسه، اسلوانی، همسایه است.

درباره ویزای ایتالیا

یکی از مزایای ویزای شینگن ایتالیا نحوه آماده سازی مدارک است، باتوجه به مدارک عمومی که برای اخذ انواع ویزا لازم است داشتن گردش مالی، تعداد تراکنشات حساب بدون درنظر گرفتن مبالغ آن و میزان تمکن مالی برای اخذ ویزای ایتالیا نیاز است.

همچنین برای ورود به ایتالیا مسافران نیازی به داشتن و ارائه کارت واکسن، تست منفی  PCRیا قرنطینه اجباری ندارند. پاسپورت ایتالیا یکی از قدرتمندترین و محبوب ترین پاسپورت های جهان است که به دارندگان این امکان را می دهد تا بدون ویزا یا با درخواست ویزای کوتاه مدت به بیش از 120 کشور سفر کنند. در سال 2023پاسپورت ایتالیا رتبه 2 جهان را دریافت کرد. جهت کسب اطلاعات به روز و آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به ایتالیا می توانید با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا در ارتباط باشید.

انواع ویزای ایتالیا

باتوجه به اینکه ایتالیا یکی از کشورهای حوزه شنگن است، ویزای شینگن را در چهار نوع A،B،C  و D صادر می کند . به ویزای نوع A ،B  ویزای ترانزیت ، به ویزای نوع C  ویزای توریستی ایتالیا و به نوع D ویزای ملی ایتالیا گفته می شود.

متقاضیان اخذ ویزای ایتالیا با توجه به اهداف مهاجرتی خود به این کشور باید ویزای مورد نظرشان را درخواست و با درنظر گرفتن نوع ویزا، شرایط و مدارک لازم (با دعوتنامه ایتالیا یا بدون دعوتنامه ، به صورت جاب آفر و شغلی …) را برای ارائه به کنسولگری آماده و تهیه نمایند، تا در صورت تکمیل مدارک و واجد شرایط بودن، برای آنها ویزای ایتالیا صادر شود.

انواع ویزای ایتالیا شامل:

ویزای توریستی، ، ویزای تحصیلی ایتالیا، ویزای کاری، ویزای تحقیقاتی، ویزای ترانزیت، ویزای ازدواج ایتالیا، ویزای خود حمایتی ایتالیا، ویزای همراه ایتالیا (ویزای الحاق) ، ویزای تجاری ایتالیا، ویزای پزشکی، ویزای سرمایه گذاری ، ویزای دیدار با خانواده ، ویزای بازنشستگی، گلدن ویزای ایتالیا

ویزای تجاری ایتالیا

ویزای تجاری ایتالیا برای افرادی است که می خواهند برای تجارت به ایتالیا سفر کنند. این ویزا به صورت ویزای کوتاه مدت صادر می شود و حداکثر برای اقامت در ایتالیا 90 روز اعتبار دارد.

به طور کلی برای دریافت ویزای تجاری ایتالیا باید مدارکی ارائه کنید که هدف از سفر شما به عنوان یک تاجر یا کارآفرین را نشان دهد. پس از بررسی و تایید مدارک، ویزای تجاری ایتالیا برای شما صادر می شود. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، می توانید با سفارت ایتالیا در کشور خود یا مقامات مربوطه در ایتالیا مکاتبه و تماس داشته باشید، همچنین می توانید درباره اخذ اقامت ایتالیا با خرید ملک از به روزترین اطلاعات کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا بهره مند شوید، با ما همراه باشید.

سرمایه گذاری خارجی در ایتالیا

ایتالیا کشوری در اروپای جنوبی است که از شبه جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنی در دریای مدیترانه تشکیل شده است و یکی از کشورهای حوزه ی شینگن است.

منطقه شینگن شامل 26 کشور اروپایی است که شامل:

فرانسه، ایتالیا، آلمان، اتریش، دانمارک، مالت، مجارستان، بلژیک، استونی، فنلاند، اسلوونی، یونان، ایسلند، لتونی، لیتوانی، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسپانیا، سوئد، جمهوری چک، سوئیس و لوکزامبورگ، لیختن‌اشتاین می ‌باشد. همچنین کشورهای کراواسی، واتیکان، قبرس، بلغارستان، رومانی، سن مارینو و موناکو عضور شینگن نیستند، اما از قوانین ویزای شینگن پیروی می‌ کنند و دارندگان ویزای شینگن می توانند به خاک کشورهای فوق نیز وارد شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزای شینگن ایتالیا تضمینی و همچنین اخذ ویزای شینگن تضمینی اروپا کلیک کن.

افرادی که قصد مهاجرت به ایتالیا را دارند باید با توجه به اهداف مهاجرتی خود ابتدا برای اخذ ویزای تضمینی ایتالیا اقدام کنند و اخذ ویزا اولین گام برای مهاجرت است.

یکی از روش های مهاجرت و اخذ اقامت دائم ایتالیا، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری خارجی در این کشور است. سرمایه گذاری در ایتالیا با روش های مختلفی انجام می شود و متقاضی می تواند با انتخاب یکی از روش های سرمایه گذاری و آماده کردن مدارک و سرمایه لازم برای سرمایه گذاری، اقدام به اخذ ویزای سرمایه گذاری ایتالیا تضمینی بنماید.

انواع روش های سرمایه گذاری در ایتالیا

متقاضیان مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری می توانند با روش های مختلفی در این کشور سرمایه گذاری کنند که عباتند از:

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری از طریق خود حمایتی

سرمایه گذاری از طریق کار آفرینی

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه

همچنین متقاضیان می توانند در صورت واجد شرایط بودن با اخذ گلدن ویزای ایتالیا تضمینی نیز در این کشور سرمایه گذاری کنند.

شرکت مهاجرتی هومان ویزا، دارای مجوز رسمی مهاجرت است و بهترین کارشناسان امور مهاجرتی را جهت دریافت مشاوره و راهنمایی در زمینه انواع روش های مهاجرت و اخذ ویزای تضمینی ایتالیا (ویزای تحصیلی ایتالیا تضمینی، ویزای سرمایه گذاری، ویزای کاری ایتالیا تضمینی و…) به شما معرفی می کند.

اخذ ویزای سرمایه گذاری ایتالیا از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاران خارجی می توانند با ثبت شرکت و اخذ ویزای سرمایه گذاری ایتالیا، اقدام به مهاجرت به این کشور نمایند. سرمایه گذاران خارجی می توانند بدون نیاز به اینکه شهروند ایتالیایی را به عنوان مدیر شرکت مشخص کنند، اقدام به ثبت و راه اندازی شرکت در این کشور بنمایند. همچنین سرمایه گذاران خارجی که قصد اخذ ویزای خود اشتغالی دارند، باید پس از ثبت شرکت، به 3 سال فعالیت در زمینه مذکور مشغول باشند. همچنین برای ثبت شرکت شرایطی مانند حداقل سرمایه اولیه، سقف گردش مالی در یک سال، تعداد شهروندان استخدامی در شرکت و… وجود دارد. به طور تقریبی، سرمایه گذاران خارجی باید مبالغی بیش از ۱۰ هزار یورو را جهت تاسیس شرکت مسئولیت محدود هزینه کنند. درباره دریافت شهروندی ایتالیا از طریق سرمایه گذاری با تیم تخصصی هومان ویزا در ارتباط باشید.

انواع شرکت در ایتالیا عبارتند از:

* شرکت با تعهدات محدود (SrL)

* شرکت سهامی (SpA)

* ثبت شعبه

* ظرفیت و مشارکت کلی (snc)

* مشارکت محدود (sas)

* مشارکت محدود به واسطه سهام (sapa)

اخذ ویزای سرمایه گذاری ایتالیا از طریق خود حمایتی

مهاجرت به ایتالیا با اخذ ویزای سرمایه گذاری از طریق خود حمایتی و تمکن مالی یکی از آسان ترین روش های مهاجرت و اخذ اقامت ایتالیا است. در روش خود حمایتی متقاضی باید اثبات کنند که ۳۸ هزار یورو سرمایه اولیه به ازای خود و همسرشان را دارد و می تواند به ازای هر فرزند خود ۲۰۰۰ یورو دیگر نیز به صورت سالانه تامین کند. در واقع برای اخذ ویزای خود حمایتی ایتالیا نیازی به سرمایه گذاری در این کشور نیست و متقاضی فقط باید اثبات کند، توانایی مالی برای پرداخت هزینه های زندگی خود و همراهانش را دارد و همچنین توانایی خرید یا اجاره ملک برای زندگی در این کشور را دارد.

در مهاجرت از طریق خود حمایتی متقاضی اجازه کار و سرمایه گذاری در این کشور را ندارد و برای اخذ ویزای خود حمایتی هیچ محدودیتی مانند میزان تحصیلات، سن متقاضی، سابقه کاری و غیره وجود ندارد و متقاضی می تواند در منطقه شینگن آزادانه رفت و آمد داشته باشد. با این ویزا متقاضی ابتدا می تواند اقامت 5 ساله ایتالیا را دریافت کند و سپس برای اخذ اقامت دائم اقدام کند. جهت جلوگیری از ریجکتی ویزای ایتالیا یا نحوه رفع ریجکتی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا در ارتباط باشید.

اخذ ویزای سرمایه گذاری ایتالیا با کارآفرینی (استارت آپ)

کارآفرینی یا راه اندازی کسب و کار جدید و استارت آپ یکی از روش های مهاجرت و اخذ اقامت ایتالیا است. سرمایه گذران خارجی می توانند با ایجاد یک استارت آپ و سرمایه گذاری حداقل 50 هزار یورو، اقامت این کشور را دریافت کنند. همچنین سرمایه گذران می توانند با سرمایه گذاری 100 هزار یورویی در یک شرکت از قبل تاسیس شده نیز اقامت ایتالیا را دریافت کنند. سرمایه گذار خارجی برای کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار باید یک طرح تجاری (بیزینس پلن) قوی و نوآورانه داشته باشد و علاوه بر درآمدزایی و سودآوری، توانایی ایجاد شغل و استخدام نیروی کار ایتالیایی را نیز داشته باشد، تا بتواند تاییدیه مورد نظر را از اداره بازرگانی ایتالیا دریافت کند.

اخذ ویزای سرمایه گذاری ایتالیا از طریق خرید ملک

از دیگر روش های سرمایه گذاری در ایتالیا و اخذ ویزای تضمینی ایتالیا خرید ملک در این کشور است. متقاضیان می توانند با خرید ملک، اقامت موقت این کشور را دریافت کنند، اما سرمایه گذارانی که قصد دریافت اقامت دائم این کشور را دارند نمی توانند از طریق خرید ملک اقدام کنند، چرا که با خرید ملک امکان دریافت اقامت دائم ایتالیا وجود ندارد و متقاضی باید از سایر روش های مهاجرت برای اخذ اقامت دائم اقدام کند.

مبلغ پایه برای خریداران ملکی در این کشور مشخص نشده است، اما برای خرید ملک حداقل 300 تا 500 هزار یورو پول نیاز است و متقاضی باید برای اخذ ویزا به اداره مهاجرت اثبات کند، علاوه بر خرید ملک در ایتالیا سالانه 100هزار یورو نیز درآمد دارد.

اخذ ویزای سرمایه گذاری ایتالیا با خرید اوراق قرضه

خرید اوراق قرضه یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در ایتالیا است، اما این نوع از سرمایه گذاری بسیار گران است و متقاضی باید برای خرید اوراق قرضه حداقل 1 میلیون یورو سرمایه گذاری کند.

روش های خرید اوراق قرضه برای اخذ ویزای سرمایه گذاری ایتالیا عبارتند از:

1- سرمایه گذاری با حداقل سرمایه ۲ میلیون یورو با خرید اوراق قرضه دولت کشور ایتالیا

2- سرمایه گذاری با حداقل سرمایه ۱ میلیون یورو در پروژه های مورد توجه دولت ایتالیا

3- سرمایه گذاری با حداقل ۱ میلیون یورو در اوراق مشارکت یا خریداری سهام شرکت های معتبر ایتالیایی

اگر سرمایه کافی برای سرمایه گذاری در ایتالیا ندارید، می توانید با اخذ بلو کارت ایتالیا و همچنین دریافت جاب آفر ایتالیا به این کشور مهاجرت کنید، برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص مهاجرت شغلی به ایتالیا با کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی هومان ویزا در ارتباط باشید تا به همه سوالات مربوط به مهاجرت به ایتالیا و دریافت بهترین مسیر مناسب با شرایط و امکانات متقاضی مانند ویزای ازدواج ایتالیا و … از به روزترین اطلاعات و اخبار بین المللی مطلع شوید.

شاخص های تاثیر گذار برای سرمایه گذاری در ایتالیا

افرادی که قصد دارند از طریق سرمایه گذاری به ایتالیا مهاجرت کنند باید با شاخص های تاثیر گذار اقتصادی در این کشور که تعیین کننده سود سرمایه گذاری آنها خواهد بود، آشنا شوند.

شاخص های تاثیر گذار برای سرمایه گذاری در ایتالیا عبارتند از:

تولید ناخالص داخلی (GPD) ایتالیا

یکی از عوامل تاثیر گذار در سرمایه گذاری میزان سرانه تولید ناخالص داخلی ایتالیا است. در اقتصادهای قدرتمند تولید ناخالص داخلی بیش از 35 هزار دلار در سال است. میانگین تولید ناخالص داخلی ایتالیا 35012.25 دلار آمریکا است.کشور ایتالیا در سال های 2010 و 2011 بیشترین میزان تولید ناخالص داخلی و در سال های 2013 و 2014 کمترین میزان تولید ناخالص داخلی و در سال های اخیر میزان تولید ناخالص داخلی ایتالیا در سطح متوسطی قرار دارد.

نرخ بیکاری در ایتالیا

نرخ بیکاری در هر کشور نشان دهنده غنی بودن یا فقیر بودن یک کشور در زمینه های کارآفرینی است. نرخ بیکاری در ایتالیا 9.3 درصد است که در مقایسه با کشورهایی مانند آلمان و هلند که نرخ بیکاری کمتر از 4 درصد دارند، رقم بالایی است، از این رو امکان کاریابی برای مهاجران در این کشور دشوار خواهد بود و افرادی که قصد مهاجرت کاری به این کشور را دارند باید نرخ بالای بیکاری در ایتالیا را مدنظر قرار دهند.

نرخ مالیات در ایتالیا

یکی از مهمترین شاخص های تاثیر گذار در سرمایه گذاری میزان نرخ مالیات است و افرادی که قصد دارند در این کشور سرمایه گذاری کنند باید به نرخ مالیات در این کشور توجه نمایند.

نرخ مالیات در ایتالیا در سال ۲۰۲۰ نزدیک به ۲۴ درصد بوده است.

قبل از هر اقدامی برای مهاجرت به ایتالیا با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا درباره شرایط زندگی مردم ایتالیا اطلاعات به روز و دقیق دریافت کن!

برای دریافت مشاوره رایگان در مورد اخذ اقامت ایتالیا با خرید ملک با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر.

شرایط اخذ تابعیت ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

همان طور که گفته شد سرمایه گذاری یکی از روش های اخذ اقامت ایتالیا است و متقاضیان با سرمایه گذاری در این کشور می توانند اجازه ی اقامت دائم ایتالیا را پس از 5 سال اقامت پیوسته در این کشور دریافت کنند و پس از 10 سال اقامت در این کشور و داشتن وضعیت مالی خوب و پایدار، تابعیت ایتالیایی برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا امکانپذیر خواهد بود. طبق قانون مهاجرتی ایتالیا چندین تابعیت در صورتی که در تاریخ 15 اوت 1992 یا بعد از آن به رسمیت شناخته شود به صراحت اجازه داده می شود.

اگر تصمیم داری با سرمایه گذاری در ایتالیا به این کشور مهاجرت کنی، حتما پیش از هر اقدامی با مشاوران با تجربه در زمینه سرمایه گذاری خارجی مشورت کن، از این رو ما کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا را به شما معرفی می کنیم.

وقت سفارت ایتالیا برای اخذ ویزای سرمایه گذاری

یکی از مهمترین مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری ایتالیا گرفتن وقت سفارت است و متقاضیان برای تحویل مدارک اخذ ویزای سرمایه گذاری و انجام مصاحبه سفارت ایتالیا ابتدا باید وقت بگیرند.

گرفتن وقت سفارت ایتالیا به دلیل حجم بالای درخواست های ویزای ایتالیا و همچنین مشخص نبودن ساعات باز شدن وقت سفارت ایتالیا کار دشواری است و درگاه رزرو وقت کارگزاری ایتالیا در ایران (CKGS) هر هفته یک مرتبه باز می شود و تنها چند دقیقه پس از باز شدن درگاه، تمامی وقت ها رزرو می شوند و متقاضی باید برای ثبت درخواست خود چند هفته ی دیگر نیز منتظر بماند، از این رو دریافت وقت سفارت یکی از دغدغه های افرادی است که قصد سفر به این کشور و اخذ ویزای ایتالیا را دارند.

نشانی سفارت ایتالیا در تهران

کارگزاری CKGS در سال 2008 با هدف افزایش سرعت در پروسه خدمات گذرنامه، ویزای ایتالیا و جلوگیری از ازدحام در سفارتخانه و کنسولگری ایتالیا تشکیل شد. اقدام به برون سپاری خدمات شرکت ‌های کارگزاری مختلفی در سراسر دنیا خدمات دریافت مدارک اخذ ویزا از متقاضیان را برعهده دارند.

آدرس وبسایت :  http://www.ckgsir.com

ساعت تماس تلفنی :  8:30 الی 13:30

ساعات کاری کارگزاری:  8 صبح الی 4:30 بعدازظهر

ارسال درخواست:  8 صبح الی 2 بعدازظهر

آدرس سفارت ایتالیا در تهران خیابان نوفل لوشاتو، پلاک 79/68

آدرس کنسولگری ایتالیا در تهران: خیابان جردن، خیابان نلسون ماندلا، بن بست فرزان شرقی، پلاک 15

آدرس کارگزاری سفارت ایتالیا  (Cox and Kings) در تهران ولنجک، خیابان سیزدهم، مجتمع گالریا، طبقه چهارم اداری

ایمیل سفارت ایتالیا در تهران

ایمیل امور کنسولگری سفارت ایتالیا consolato.tehran@esteri.it

ایمیل امور دانشجویی سفارت ایتالیا studi.tehran@esteri.it

ایمیل سامانه ویزا ایتالیا visti.tehran@esteri.it

شماره تماس سفارت ایتالیا

شماره تماس سفارت ایتالیا در تهران: 66726955 – 021 و 66726956 – 021

شماره تماس دفاتر کنسولگری ایتالیا در تهران:

شماره تماس دفتر ویزا: 88190160 – 021

شماره تماس دفتر امور کنسولی: 88783498 – 021

شماره تماس دفتر امور دانشجویی: 88799885 – 021

یکی از مسیرهای مهاجرتی به ایتالیا اخذ ویزای همراه تحصیلی است که دانشجویان ابتدا باید در دانشگاه یا موسسه آموزشی ایتالیا پذیرش شوند. جهت کسب اطلاعات دقیق و به روز درباره دریافت اقامت پس از تحصیل در ایتالیا با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا در ارتباط باشید.

همچنین متقاضی تحصیل در ایتالیا می تواند با پذیرش در آزمون های زبان جهت اپلای تحصیلی دانشگاه های ایتالیا با اعتبار بالا در کشورهای حوزه شینگن با فرصت های استثنایی از آزمون هایی مانند آزمون آلفا تست ایتالیا برای مهاجرت تحصیلی برنامه ریزی نماید.

از مطالعه مقاله فوق می توان نتیجه گرفت

برای دانستن این موضوع که با توجه به توانایی ها و تخصص های افراد چه نوع مهاجرتی موفق است و می توان به صورت تضمینی برای اخذ اقامت کشور مقصد اقدام کرد و پاسخ دقیق به سوالاتی مانند امکان گرفتن پناهندگی با ویزای توریستی ایتالیا و …. توصیه ما دریافت مشاوره رایگان با متخصصین شرکت مهاجرتی هومان ویزا است تا با صرف کمترین وقت مناسب ترین نتیجه را دریافت کنید

یکی از خدمات ویژه این تیم، مشاوره رایگان اخذ اقامت، اخذ ویزای تضمینی، سرمایه گذاری خارجی، ثبت شرکت در خارج از کشور، اروپا، امارات… می باشد.

متقاضیان با سرمایه گذاری در این کشور می توانند اجازه ی اقامت دائم ایتالیا را پس از 5 سال اقامت پیوسته در این کشور دریافت کنند و پس از 10 سال اقامت در این کشور و داشتن وضعیت مالی خوب و پایدار، تابعیت ایتالیایی برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا امکانپذیر خواهد بود.

روش های خرید اوراق قرضه برای اخذ ویزای سرمایه گذاری ایتالیا عبارتند از:

1- سرمایه گذاری با حداقل سرمایه ۲ میلیون یورو با خرید اوراق قرضه دولت کشور ایتالیا

2- سرمایه گذاری با حداقل سرمایه ۱ میلیون یورو در پروژه های مورد توجه دولت ایتالیا

3- سرمایه گذاری با حداقل ۱ میلیون یورو در اوراق مشارکت یا خریداری سهام شرکت های معتبر ایتالیایی

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری از طریق خود حمایتی

سرمایه گذاری از طریق کار آفرینی

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه

در روش خود حمایتی متقاضی باید اثبات کنند که ۳۸ هزار یورو سرمایه اولیه به ازای خود و همسرشان را دارد و می تواند به ازای هر فرزند خود ۲۰۰۰ یورو دیگر نیز به صورت سالانه تامین کند. در واقع برای اخذ ویزای خود حمایتی ایتالیا نیازی به سرمایه گذاری در این کشور نیست و متقاضی فقط باید اثبات کند، توانایی مالی برای پرداخت هزینه های زندگی خود و همراهانش را دارد و همچنین توانایی خرید یا اجاره ملک برای زندگی در این کشور را دارد.

در مهاجرت از طریق خود حمایتی متقاضی اجازه کار و سرمایه گذاری در این کشور را ندارد و برای اخذ ویزای خود حمایتی هیچ محدودیتی مانند میزان تحصیلات، سن متقاضی، سابقه کاری و غیره وجود ندارد و متقاضی می تواند در منطقه شینگن آزادانه رفت و آمد داشته باشد. با این ویزا متقاضی ابتدا می تواند اقامت 5 ساله ایتالیا را دریافت کند و سپس برای اخذ اقامت دائم اقدام کند.

خیر، متقاضیان می توانند با خرید ملک، اقامت موقت این کشور را دریافت کنند و سرمایه گذارانی که قصد دریافت اقامت دائم این کشور را دارند نمی توانند از طریق خرید ملک اقدام کنند، چرا که با خرید ملک امکان دریافت اقامت دائم ایتالیا وجود ندارد و متقاضی باید از سایر روش های مهاجرت برای اخذ اقامت دائم اقدام کند.

5/5 - (8 امتیاز)

14 پاسخ

  1. سلام اکنون در کشور ایتالیا تنها با خرید ملک نمی توان به اقامت این کشور دست یافت و در حال حاضر ایتالیا گلدن ویزا برای خرید املاک و مستغلات ندارد.

  1. سلام دوست عزیز باید گفت روش های سرمایه گذاری در ایتالیا به صورت کلی ۵ دسته هستند:
   سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه
   سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت
   سرمایه گذاری از طریق خود حمایتی
   سرمایه گذاری از طریق کار آفرینی
   سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

  1. سلام ویزای طلایی اسپانیا ویزایی اقامتی است که برای شهروندان خارج از اتحادیه اروپا که قصد سرمایه‌گذاری قابل توجهی در اسپانیا را دارند، صادر می‌شود. درباره جزییات این ویزا می توانید با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا در ارتباط باشید

  1. سلام در واقع ویزای طلایی یا گلدن ویزای ایتالیا طرحی است که توسط دولت ایتالیا، به قصد آسان نمودن فرایند ‌سرمایه‌ گذاری خارجی در این کشور ارائه شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا در ارتباط باشید.

  1. سلام دوست عزیز باید گفت یکی از مهمترین اهداف سرمایه گذاران خارجی که در کشور ایتالیا اقدام به ثبت شرکت، کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار (استارتاپ) می کنند علاوه بر کارآفرینی و سود اخذ اقامت دائم و تابعیت ایتالیا نیز هست می توانید در این باره با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×