فهرست مطالب

شرکت مهاجرتی هومان ویزا در حال حاضر در حوزه مهاجرت به ایتالیا و اخذ ویزا فعالیت ندارد.

ویزای تجاری ایتالیا

ویزای تجاری ایتالیا برای افرادی است که می خواهند برای تجارت به ایتالیا سفر کنند. این ویزا به صورت ویزای کوتاه مدت صادر می شود و حداکثر برای اقامت در ایتالیا 90 روز اعتبار دارد.

حوزه شینگن یا منطقه شینگن Schengen Area

متشکل از 27 کشور اروپایی است. پیمان شینگن توافق نامه‌ای است بین کشور‌های عضو این اتحادیه که این کشورها با امضای آن و با ایجاد یک ویزای واحد محدودیت تردد و معامله را بین مرزهای خود برداشته اند. به کمک این معاهده کشور‌های عضو توانسته اند علاوه بر گسترش فعالیت های خود در حوزه توریستی، در افزایش امنیت مرزهای زمینی، دریایی و هوایی، یکپارچه سازی اقدامات پلیس و مجرمان، همسانی حریم خصوصی اطلاعات با یکدیگر همکاری داشته باشند.

پیمان شینگن در سال ۱۹۸۵ بین پنج کشور هلند، آلمان، بلژیک، فرانسه و لوکزامبورگ به امضا رسید و به مرور بعدها 21 کشوردیگر به این معاهده پیوستند.

کشورهای عضو شینگن

آلمان ، فرانسه، ایتالیا ، اسپانیا ، لهستان، لتونی، مالت ، دانمارک ، فنلاند ، رومانی ، هلند ، بلژیک ، یونان، جمهوری چک ، استونی، جمهوری ایرلند، اسلواکی ، لیتوانی ، پرتغال ، سوئد ، مجارستان ، اتریش ، بلغارستان ، قبرس ، کرواسی ، اسلوونی ، لوکزامبورگ

 ویزای شینگن دارای چهار نوع اصلی است :A – B – C – D – LTV

جهت کسب اطلاعات به روز از اخبار مهاجرت با ویزای شینگن می توانید با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا در ارتباط باشید.

درباره کشور ایتالیا

جمهوری ایتالیا کشوری در اروپای جنوبی و پایتخت آن، شهر رم است و یکی از بزرگترین اقتصادهای بزرگ جهان از نظر تولید ناخالص داخلی است. این کشور از شبه‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردِنی در دریای مدیترانه تشکیل شده‌است. ایتالیا با کشورهای تریش، سوئیس، فرانسه، اسلوانی، همسایه است.

درباره اهمیت ویزای ایتالیا برای ایرانیان

یکی از مزایای ویزای شینگن ایتالیا نحوه آماده سازی مدارک است، باتوجه به مدارک عمومی که برای اخذ انواع ویزا لازم است داشتن گردش مالی، تعداد تراکنشات حساب بدون درنظر گرفتن مبالغ آن و میزان تمکن مالی برای اخذ ویزای ایتالیا نیاز است.

همچنین برای ورود به ایتالیا مسافران نیازی به داشتن و ارائه کارت واکسن، تست منفی  PCRیا قرنطینه اجباری ندارند.پاسپورت ایتالیا یکی از قدرتمندترین و محبوب ترین پاسپورت های جهان است که به دارندگان این امکان را می دهد تا بدون ویزا یا با درخواست ویزای کوتاه مدت به بیش از 120 کشور سفر کنند. در سال 2023پاسپورت ایتالیا رتبه 2 جهان را دریافت کرد. جهت کسب اطلاعات به روز و آخرین اخبار مربوط به مهاجرت به ایتالیا می توانید با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا در ارتباط باشید.

باتوجه به اینکه ایتالیا یکی از کشورهای حوزه شنگن است، ویزای شینگن را در چهار نوع A،B،C  و D صادر می کند . به ویزای نوع A ،B  ویزای ترانزیت ، به ویزای نوع C  ویزای توریستی ایتالیا و به نوع D ویزای ملی ایتالیا گفته می شود.

متقاضیان اخذ ویزای ایتالیا با توجه به اهداف مهاجرتی خود به این کشور باید ویزای مورد نظرشان را درخواست و با درنظر گرفتن نوع ویزا، شرایط و مدارک لازم (با دعوتنامه ایتالیا یا بدون دعوتنامه ، به صورت جاب آفر و شغلی …) را برای ارائه به کنسولگری آماده و تهیه نمایند، تا در صورت تکمیل مدارک و واجد شرایط بودن، برای آنها ویزای ایتالیا صادر شود.

انواع ویزای ایتالیا شامل:

ویزای توریستی، ، ویزای تحصیلی ایتالیا، ویزای کاری، ویزای تحقیقاتی، ویزای ترانزیت، ویزای ازدواج ایتالیا، ویزای خود حمایتی ایتالیا، ویزای همراه ایتالیا (ویزای الحاق) ، ویزای بازنشستگی، ویزای پزشکی، ویزای سرمایه گذاری ، ویزای دیدار با خانواده ، ویزای تجاری ایتالیا، گلدن ویزای ایتالیا

ویزای تجاری ایتالیا

ویزای تجاری ایتالیا برای افرادی است که می خواهند برای تجارت به ایتالیا سفر کنند. این ویزا به صورت ویزای کوتاه مدت صادر می شود و حداکثر برای اقامت در ایتالیا 90 روز اعتبار دارد.

به طور کلی برای دریافت ویزای تجاری ایتالیا باید مدارکی ارائه کنید که هدف از سفر شما به عنوان یک تاجر یا کارآفرین را نشان دهد. پس از بررسی و تایید مدارک، ویزای تجاری ایتالیا برای شما صادر می شود. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، می توانید با سفارت ایتالیا در کشور خود یا مقامات مربوطه در ایتالیا مکاتبه و تماس داشته باشید، همچنین می توانید درباره اخذ اقامت ایتالیا با خرید ملک از به روزترین اطلاعات کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا بهره مند شوید، با ما همراه باشید.

مدارک دریافت ویزای تجاری ایتالیا

برای دریافت ویزای تجاری ایتالیا باید مدارکی ارائه دهید که هدف از سفر شما به عنوان یک تاجر و کارآفرین را نشان دهد. در زیر، مهمترین مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای تجاری ایتالیا را شناسایی می کنیم:

مدارک ثبت شرکت: مدارکی که نشان دهنده ثبت شرکت شما و وضعیت فعالیت آن باشد باید همراه با ترجمه رسمی به ایتالیایی ارائه شود.

برنامه سفر: باید برنامه سفر کامل خود و تاریخ اقامت در ایتالیا و هدف اصلی سفر خود را با ترجمه رسمی به زبان ایتالیایی ارائه دهید.

مدارک مالی: باید مدارکی که نشان دهد توانایی پرداخت هزینه سفر خود را دارید (مانند صورتحساب های بانکی، رسیدهای مالی و …) همراه با ترجمه رسمی به ایتالیایی ارائه دهید.

مدارک تحصیلی و حرفه ای: باید مدارک تحصیلی و حرفه ای خود را با ترجمه رسمی به زبان ایتالیایی ارائه دهید. اگر دانشجو یا محقق هستید باید مدارک تحصیلی و استخدامی خود را با تایید محل تحصیل یا تحقیق ارائه دهید. درباره شرایط و مراحل اخذ ویزای همراه تحصیلی ایتالیا می توانید با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا در ارتباط باشید.

بیمه مسافرتی: باید بیمه مسافرتی ارائه دهید که مشکلات پزشکی، بیماری، حوادث و غیره را پوشش دهد.

پاسپورت: باید پاسپورت خود را با حداقل 6 ماه اعتبار به همراه عکس اخیر و ترجمه رسمی به ایتالیایی ارائه دهید.

فرم ویزا: باید فرم ویزای تجاری ایتالیا را تکمیل و ارسال کنید. این فرم به صورت آنلاین موجود است و باید با دقت پر و ارسال شود.

شرایط دریافت ویزای تجاری ایتالیا

 • داشتن هدف از سفر کاری
 • همراه داشتن مدارک مورد نیاز
 • داشتن بودجه کافی
 • داشتن بیمه مسافرتی
 • داشتن پاسپورت
 • بدون موانع امنیتی
 • نداشتن مشکل برای ورود به ایتالیا
 • مراحل اخذ ویزای تجاری ایتالیا

مراحل دریافت ویزای تجاری ایتالیا

1- تهیه مدارک: باید مدارکی تهیه کنید که هدف از سفر شما به عنوان یک تاجر و تجارت را با ترجمه رسمی به زبان ایتالیایی نشان دهد. این مدارک شامل مدارک شرکت، برنامه های سفر، اسناد مالی، مدارک تحصیلی و استخدامی، بیمه مسافرتی، گذرنامه و فرم های ویزای تجاری ایتالیا می باشد.

۲- تکمیل فرم ویزا: باید فرم ویزای تجاری ایتالیا را تکمیل و ارسال کنید. این فرم به صورت آنلاین موجود است و باید آن را با دقت پر و ارسال کنید.

3- پرداخت هزینه ها: برای ویزای تجاری ایتالیا باید هزینه ای پرداخت کنید. میزان هزینه بستگی به سابقه مالی و مدت اقامت شما در ایتالیا دارد.

۴-  مراجعه به سفارت یا کنسولگری ایتالیا: پس از تکمیل فرم و پرداخت هزینه باید به سفارت یا کنسولگری ایتالیا در کشور خود مراجعه نمایید. در این مرحله باید مدارک خود را به همراه پاسپورت و فرم ویزای تجاری ایتالیا ارسال کنید.

5- مصاحبه: در برخی موارد برای بررسی شرایط و صلاحیت شما برای اخذ ویزای تجاری ایتالیا نیاز به مصاحبه با متخصصین سفارت یا کنسولگری ایتالیا دارید. در این مصاحبه ممکن است سوالاتی در مورد هدف سفر، سابقه کاری، وضعیت مالی و … از شما پرسیده شود.

6- صدور ویزا: پس از بررسی مدارک و مصاحبه، سفارت یا کنسولگری ایتالیا می تواند برای شما ویزای تجاری ایتالیا صادر کند. این ویزا معمولاً ظرف چند هفته صادر می شود و حداکثر 90 روز اعتبار دارد.

7- اخذ ویزا: پس از صدور ویزا باید آن را از سفارت یا کنسولگری ایتالیا دریافت کنید. در این مرحله باید مشخصات ویزا را به دقت بررسی کنید و در صورت وجود اشتباه به سفارت یا کنسولگری اطلاع دهید.

مهمترین نکات آماده سازی مدارک ویزای تجاری ایتالیا در مشاوره و تماس با تیم تخصصی شرکت مهاجرتی هومان ویزا

گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای تجاری ایتالیا

یکی از مهمترین مراحل اخذ ویزای ایتالیا برای مهاجرت به این کشور گرفتن  وقت سفارت ایتالیا است که باتوجه به حجم بالای درخواست های ویزای ایتالیا کاری دشوار است و درگاه رزرو وقت کارگزاری سفارت ایتالیا CKGS هر هفته یک مرتبه باز می شود و تنها چند دقیقه پس از باز شدن درگاه، تمامی وقت ها رزرو می شوند و متقاضی باید برای ثبت درخواست خود چند هفته ی دیگر نیز منتظر بماند، از این رو دریافت وقت سفارت یکی از دغدغه های افرادی است که قصد سفر به این کشور و اخذ ویزای ایتالیا را دارند، جهت اطلاع از ساعت باز شدن وقت سفارت ایتالیا با تیم تخصصی شرکت مهاجرتی هومان ویزا در ارتباط باشید تا درباره مصاحبه سفارت ایتالیا آمادگی لازم را کسب نمایید.

فرم درخواست ویزای تجاری ایتالیا

فرم درخواست ویزای تجاری ایتالیا به صورت آنلاین در دسترس است. برای تکمیل فرم درخواست ویزای تجاری ایتالیا مراحل زیر را دنبال کنید:

ورود به وب سایت وزارت امور خارجه ایتالیا:

برای تکمیل فرم درخواست ویزای تجاری ایتالیا، ابتدا باید از طریق مرورگر اینترنتی خود به وب سایت وزارت امور خارجه ایتالیا https://www.esteri.it دسترسی داشته باشید.

ایجاد یک حساب کاربری

فرمت مورد نظر را انتخاب کنید

تکمیل فرم درخواست

فرم درخواست ثبت نام

پیگیری وضعیت برنامه

بلوکارت ایتالیا

بلو کارت یک مجوز کار در اتحادیه اروپا است که توسط ۲۵ کشور از ۲۸ کشور عضو، به اتباع غیر واجد شرایط، خارج از اتحادیه اروپا ارائه می ‌شود. دارندگان بلو کارت باید پیشنهاد شغلی از طرف شرکتی در ایتالیا (جاب آفر) داشته باشند و با توجه به زمان قرارداد کاری، بلو کارت از ۶ ماه تا ۴ سال اعتبار دارد که قابل تمدید خواهد بود. همچنین خانواده متقاضی یعنی همسر و فرزندان زیر 18 سال می توانند با اخذ ویزای همراه به صورت قانونی در این کشور اقامت داشته باشند.

دلایل رد شدن و ریجکتی ویزای تجاری ایتالیا

 • اطلاعات نادرست
 • نقص در اسناد
 • امنیت ملی
 • اقتصاد سفر
 • عدم رعایت شرایط ویزا
 • تاریخ اعتبار اسناد
 • رفتار نامناسب قبلی
 • ارائه مدارک جعلی

تبدیل ویزای تجاری ایتالیا به اقامت دائم

با توجه به شرایط و ضوابط مهاجرت ایتالیا و همچنین وضعیت اشتغال و درآمد شما در ایتالیا، امکان تبدیل ویزای تجاری ایتالیا به اقامت دائم وجود دارد. با دانش کافی درباره شرایط زندگی مردم در ایتالیا شرایط و موارد مهم برای تبدیل ویزای تجاری ایتالیا به اقامت دائم عبارتند از:

مدت اقامت:

برای درخواست تبدیل ویزای تجاری به اقامت دائم باید حداقل 5 سال در ایتالیا به عنوان مقیم دائم زندگی کرده باشید.

اشتغال و درآمد:

شما باید در زمان زندگی در ایتالیا، به عنوان کارمند یا در تجارت خود، درآمد کافی برای پوشش هزینه های زندگی خود داشته باشید. همچنین، شغل شما باید با شغل تجاری شما مرتبط باشد.

یکی از روش های دریافت شهروندی ایتالیا از طریق سرمایه گذاری در این کشور است، جزییات این روش در مشاوره با کارشناسان هومان ویزا

پرداخت مالیات:

شما باید مالیات خود را به طور منظم پرداخت کنید و ثابت کنید که مالیات خود را به طور کامل پرداخت کرده اید.

اقامتگاه مستقل:

شما باید وضعیت اقامت مستقل داشته باشید و به عنوان یک فرد وابسته در ایتالیا زندگی نکنید.

زبان ایتالیایی:

شما باید حداقل سطح A2 زبان ایتالیایی را داشته باشید. این سطح از مهارت شما را قادر می سازد تا موقعیت های زندگی روزمره مانند خرید، برخورد با دفاتر و مطالب نوشتاری و گفتاری را به درستی درک کنید.

نداشتن سابقه کیفری:

شما نباید سابقه کیفری داشته باشید و الزامات ایمنی و اخلاقی لازم را داشته باشید.

پرداخت هزینه های لازم:

برای تبدیل ویزای تجاری خود به اقامت دائم باید هزینه ای منظور شده از طرف کارگزاری را پرداخت کنید.

ضمانت بازگشت ویزای ایتالیا

به مقدار پولی که آژانس مسافرتی از مسافر به عنوان ضمانت بازگشت از کشور مقصد پیش از پایان اعتبار ویزا دریافت می کند، ضمانت بازگشت ویزا یا مسافر گفته می ‌شود. ضمانت بازگشت ویزا معمولا برای سفر به کشورهای حوزه شینگن مانند کشور ایتالیا از مسافر گرفته می ‌شود. برای مبلغ ضمانت بازگشت قوانین خاصی وجود ندارد و معمولاً بنابر شرایط کشور مقصد و مبلغ جریمه ‌ای که آن کشورها برای اقامت غیرمجاز مسافر در نظر گرفته ‌اند تعیین می‌ شود.

همچنین یکی از مسیرهای مهاجرت به ایتالیا استفاده از ویزای توریستی است که ویزای توریستی ایتالیا با دعوتنامه توسط تیم تخصصی شرکت مهاجرتی هومان ویزا برای متقاضیان اخذ می شود و دریافت ویزای توریستی ایتالیا بدون دعوتنامه هم باتوجه به شرایط افراد صادر می شود.

مزایای ویزای تجاری ایتالیا

ویزای تجاری ایتالیا برای کسانی که می خواهند برای تجارت به ایتالیا سفر کنند مزایای زیادی دارد. برخی از مزایای این نوع ویزا عبارتند از:

 • ورود آسان
 • ایجاد یک کسب و کار
 • دسترسی به بازار اروپا
 • امکان استفاده از خدمات ویژه
 • چشم انداز آموزش و پرورش
 • اقامت موقت
 • فعالیت حرفه ای
 • احتمال دریافت ویزای کار

معایب ویزای تجاری ایتالیا

هر نوع ویزای مهاجرتی مزایا و معایب خود را دارد و ویزای تجاری ایتالیا نیز از این قاعده مستثنی نیست. برخی از معایب این نوع ویزا عبارتند از:

 • پرداخت هزینه های بالا
 • شرایط سختگیرانه
 • محدوده کار
 • ویزای موقت
 • داشتن حداقل سطح زبان ایتالیایی
 • اجتماعی و فرهنگی

درخواست ویزای تجاری با کارت بازرگانی

برای دریافت ویزای تجاری ایتالیا باید مدارک و اطلاعاتی در مورد شرکت یا کارت ویزیت خود داشته باشید. این اسناد شامل موارد زیر است:

معرفی نامه شرکت: معرفی نامه شرکت که باید توسط مدیر عامل شرکت صادر شود و حاوی اطلاعات کلیه شرکای شرکت و فعالیت های شرکت باشد.

مدارک ثبت شرکت: مدارک ثبت شرکت شامل گواهی ثبت شرکت، وضعیت حقوقی شرکت و مجوزهای لازم برای انجام فعالیت های تجاری می باشد.

اسناد مالی: اسناد مالی شامل صورت حساب های بانکی شخصی یا شرکت، صورت های مالی شرکت و فرم های مالیات شخصی یا شرکتی است که وضعیت مالی شما یا شرکت شما را نشان می دهد.

مدارک مرتبط با فعالیت های تجاری: اسناد مربوط به فعالیت های تجاری شامل شرح کاملی از محصولات یا خدماتی است که شرکت شما ارائه می دهد، قراردادها با مشتریان و پروژه هایی که شرکت شما روی آنها کار می کند.

دعوت از شرکت میزبان در ایتالیا: دعوتنامه شرکت میزبان در ایتالیا با امضای میزبان در ایتالیا و حاوی هدف اقامت، مدت اقامت، جزئیات سفر و مسئولیت های میزبانی.

هزینه ویزای تجاری ایتالیا

هزینه ویزای تجاری ایتالیا بسته به نوع و مدت زمان ویزا متفاوت است. هزینه ویزای تجاری ایتالیا در دو مرحله پرداخت می شود: هزینه پرداختی به سفارت یا کنسولگری ایتالیا برای بررسی و رسیدگی به درخواست ویزا و وقت مصاحبه در سفارت یا کنسولگری ایتالیا هزینه های قابل پرداخت به سیستم ویزای ایتالیا.

هزینه ویزای تجاری ایتالیا بسته به نوع و مدت زمان ویزا متفاوت است.

همچنین لازم به ذکر است که هزینه ویزا ممکن است در آینده به دلیل تغییر مقررات تغییر کند. قبل از درخواست ویزا، بهتر است هزینه های هر نوع ویزا و مدت زمان آن را در وب سایت سفارت یا کنسولگری ایتالیا یا وب سایت رسمی وزارت امور خارجه ایتالیا بررسی کنید.

شرایط بازار کار در ایتالیا

به صورت کلی باید گفت باتوجه به اینکه ایتالیا نهمین اقتصاد بزرگ جهان است، یکی از بالاترین سطوح بدهی های عمومی در اروپا را همراه با مشکلات مالی فراوان در اختیار دارد. متوسط حقوق و دستمزد کار در شهر رم پایتخت ایتالیا تقریبا حدود 1400 یورو در ماه می باشد. این درآمد در مقایسه با کشورهای اروپایی هم سطح ایتالیا، کم است. آمار ژانویه سال 2020 از  ISTATS اعلام کرد آمار بیکاری 8/9 درصد جمعیت عمومی و 29.3 درصد بیکاران جوانان می باشند، بنابراین برای دستیابی به شغل، درآمد و  کار در ایتالیا رقابت شدید است. شاخص های وضعیت کار و درآمد مانند نرخ بیکاری و وضعیت اقتصادی در مهمترین عامل سنجش شرایط بازار کار در این کشورهستند. هر سوالی درباره ویزای کاری داری می تونی از کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا مشاوره دریافت کنی!

 می توان گفت باتوجه به صنعتی بودن بخش های شمالی ایتالیا می توان گفت این قسمت ها از نظر کار و درآمد وضعیت مناسبتری دارد و فعالیت بخش های جنوبی بیشتر در زمینه کشاورزی باعث شده کار و درآمد این نواحی در ایتالیا ضعیف باشد. بخش های صنعت و خدمات جایگاه ارزشمندی در بازار کار در ایتالیا دارند. با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا درباره شرایط و مراحل دریافت ویزای کاری ایتالیا همراه باشید.

وضعیت اقتصاد در کشور ایتالیا

باتوجه به آمارهای جهانی می توان گفت متوسط نرخ رشد سرانه سالانه در کشور ایتالیا از زمان پذیرش یورو در سالهای (1999-2016) صفر بوده و رشد اقتصادی ایتالیا در سالهای 2017 تا 2019 سیری آهسته به خود گرفت تا آنجا که در سال 2020 اقتصاد ایتالیا درگیر رکود شد ؛ با تدابیر دولت ایتالیا در سال 2021 رشد اقتصادی دوباره ادامه پیدا کرد. اکنون با وجود قدرت تجارت و سرمایه گذاری آزاد و گردش مالی اقتصاد ایتالیا تحت فشار هزینه های دولتی است. درباره اخذ اقامت ایتالیا با ثبت شرکت می توانید با مشاورین شرکت مهاجرتی هومان ویزا در ارتباط باشید. ایتالیا نهمین اقتصاد بزرگ جهان در تولید ناخالص داخلی اسمی، دوازدهمین اقتصاد بزرگ در تولید ناخالص داخلی (PPP) و سومین اقتصاد ملی اتحادیه اروپا را داراست. باتوجه به تمدن و بناهای تاریخی موجود در این کشور 13 درصد از تولید ناخالص داخلی در حوزه گردشگری قراردارد.

نشانی سفارت ایتالیا در تهران

کارگزاری CKGS در سال 2008 با هدف افزایش سرعت در پروسه خدمات گذرنامه، ویزای ایتالیا و جلوگیری از ازدحام در سفارتخانه و کنسولگری ایتالیا تشکیل شد. اقدام به برون سپاری خدمات شرکت ‌های کارگزاری مختلفی در سراسر دنیا خدمات دریافت مدارک اخذ ویزا از متقاضیان را برعهده دارند.

آدرس وبسایت :  http://www.ckgsir.com

ساعت تماس تلفنی :  8:30 الی 13:30

ساعات کاری کارگزاری:  8 صبح الی 4:30 بعدازظهر

ارسال درخواست:  8 صبح الی 2 بعدازظهر

آدرس سفارت ایتالیا در تهران خیابان نوفل لوشاتو، پلاک 79/68

آدرس کنسولگری ایتالیا در تهران: خیابان جردن، خیابان نلسون ماندلا، بن بست فرزان شرقی، پلاک 15

آدرس کارگزاری سفارت ایتالیا  (Cox and Kings) در تهران ولنجک، خیابان سیزدهم، مجتمع گالریا، طبقه چهارم اداری

ایمیل سفارت ایتالیا در تهران

ایمیل امور کنسولگری سفارت ایتالیا consolato.tehran@esteri.it

ایمیل امور دانشجویی سفارت ایتالیا studi.tehran@esteri.it

ایمیل سامانه ویزا ایتالیا visti.tehran@esteri.it

شماره تماس سفارت ایتالیا

شماره تماس سفارت ایتالیا در تهران: 66726955 – 021 و 66726956 – 021

شماره تماس دفاتر کنسولگری ایتالیا در تهران:

شماره تماس دفتر ویزا: 88190160 – 021

شماره تماس دفتر امور کنسولی: 88783498 – 021

شماره تماس دفتر امور دانشجویی: 88799885 – 021

از مطالعه مقاله فوق می توان نتیجه گرفت

برای دانستن این موضوع که با توجه به مهارت ها، توانایی ها و تخصص های افراد چه نوع مهاجرتی موفق است؟ و چگونه می توان به صورت تضمینی برای اخذ اقامت پس از تحصیل در ایتالیا اقدام کرد و دریافت پاسخ دقیق به سوالاتی مانند امکان گرفتن پناهندگی با ویزای توریستی ایتالیا و …. توصیه ما دریافت مشاوره رایگان با متخصصین شرکت مهاجرتی هومان ویزا است تا با صرف کمترین وقت مناسب ترین نتیجه را دریافت کنید

یکی از خدمات ویژه این تیم، مشاوره رایگان درباره شرایط دریافت انواع ویزای کویت، اخذ اقامت، اخذ ویزا، سرمایه گذاری خارجی، ثبت شرکت در خارج از کشور، اروپا، امارات… می باشد. 

ویزای توریستی، ویزای سرمایه گذاری (گلدن ویزا) ، ویزای تحصیلی، ویزای تجاری، ویزای تحقیقاتی، ویزای ترانزیت، ویزای کاری، ویزای خود حمایتی ایتالیا، ویزای همراه ایتالیا (ویزای الحاق) ، ویزای بازنشستگی، ویزای پزشکی ، ویزای دیدار با خانواده ، ویزای ازدواج ایتالیا

درباره مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تجاری شینگن در متن مقاله کامل توضیح داده شد.

درباره مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تجاری شینگن در متن مقاله کامل توضیح داده شد.

اطلاعات نادرست / نقص در اسناد / امنیت ملی / اقتصاد سفر / عدم رعایت شرایط ویزا / تاریخ اعتبار اسناد / رفتار نامناسب قبلی / ارائه مدارک جعلی

5/5 - (13 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×